Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vettem 2 hete egy hosszúszőrű szőnyeget, azóta is porszaga van. Hogy lehet eltüntetni ezt a szagot? fórum

Vettem 2 hete egy hosszúszőrű szőnyeget, azóta is porszaga van. Hogy lehet eltüntetni ezt a szagot? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 4. 19:23
a vanish-től tönkremegy a porszívó....
2010. jún. 4. 16:10
A napra kell kitenni
2009. júl. 14. 16:56
Lehet venni szagtalanító porokat, ha máshol nem találsz, akkor az állatos cuccok között keresd, olyan, mint a hintőpor, a szőnyeget be kell vele szórni, hagyni pár percig, majd kiporszívózni. Finom friss illatú lesz tőle napokon keresztül a szőnyeg és az állati szagokat is semlegesíti.
6. csacsa (válaszként erre: 5. - Antaki)
2009. júl. 14. 14:59
Hat ez nem jol hangzik :o((
5. antaki (válaszként erre: 2. - Csacsa)
2009. júl. 14. 11:01
Nem lehet ez még a gyártás során keletkező szagok. A vegyianyagoknak is van egy szaguk, ami egy idő után (remélhetőleg) eltűnik. Ha kiporszívóztad, és még mindig ilyen erősen érzed, akkor lehet a szálnak a szaga is, ami viszont soha nem fog elmúlni, bármit csinálhatsz vele.
2009. júl. 14. 10:40
a Vanish-nek van szőnyegtisztító pora, kellemes illatú, rá kell szórni a szőnyegre, belekefélni( hosszú szőrű szőnyegnél gondolom óvatosabban, inkább a szálak közé fésülni) és a hatóidő letelte után kiporszívózni.
2009. júl. 14. 10:39
Tisztítóba kell beadni:)
2009. júl. 14. 10:37
Folyamatosan porszivozom de nem segit semmi :o( Tudtok valamit?
2009. júl. 14. 10:37
Vettem 2 hete egy hosszuszoru szonyeget, azota is proszaga van. Hogy lehet eltuntetni ezt a szagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook