Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet jpeg képeket csoportosan átméretezni? fórum

Hogyan lehet jpeg képeket csoportosan átméretezni? (beszélgetős fórum)


14. Zizisicc (válaszként erre: 13. - Ba9102cf8a)
2011. aug. 3. 22:17
Ne aggódj .... ezek az infók mindig jól jönnek .... vki másnak ..... :o))
2011. aug. 3. 22:11
Hú nem néztem meg a dátumot, nagyon elkéstem :(
2011. aug. 3. 22:10
Ajánlom a Fast image resizer kicsi, ingyenes egyszerű mint a barlangrajz, igaz nem villámgyors, de gondolom nem megy a vonatod:) szoftverbazis.hu-n található.
11. Kókusz (válaszként erre: 10. - Jall)
2009. ápr. 24. 21:24

Nagyon köszönöm a segítségedet, innentől kezdve a férjem feladata lesz a letöltés, a telepítés és a többi, ő ismeri jobban ezeket a programokat.

Minden jót neked!

10. Jall
2009. ápr. 24. 19:27
Egyébként a másik program az "Ashampoo Photo optimizer",ami még talán jobb,mint az előző,ezt is érdemes kipróbálni,szenzációs !!!!
9. Jall
2009. ápr. 24. 19:24

Egyébként én csak a legnagyobb felbontásban készítem a fotókat,nálam ez 7.2 Mpixel,és utánna alakítom át őket vagy 640X480-ra,vagy 1024X768-asra,a minőségük láthatóan nem romlik semmit.

Ha a program megvan,akkor kiválasztod melyiket akarod átméretezni,aztán balra fent "szerkesztés",aztán "módosítás",majd "méretváltoztatás",és ott bármilyen méretet megadhatsz.

Ennyi,és már kész is van az új mérettel.

Remélem segítettem,helló,Jall.

8. Jall (válaszként erre: 6. - Kókusz)
2009. ápr. 24. 19:17
Hát persze,a "www.ashampoo.com" oldalon vírusmentesen leszedheted,fent jobbra átválthatsz magyar nyelvű oldalra,mindent megtalálsz,nagyon jó programok,és használhatóak is,nem csak csillognak,villognak.
2009. ápr. 24. 18:19

Én is pont így jártam. A fényképeket tovább akartam küldeni, de óriásiak lettek.Utólag jöttem rá, hogy a fényképezőgépen valami fullra volt állítva. Én analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz. Én is várom, mit tanácsolsz, hogyan tudom normális méretre csökkenteni.

Előre is köszönöm

Ági

6. Kókusz (válaszként erre: 5. - Jall)
2009. ápr. 24. 17:32
Esetleg azt is megtudnád "súgni", hogy honnan szedhetném le a progit? Mert amit idáig találtunk, az vírusos volt. Tor(r)ent is jó lenne... Nagyon kedves vagy, hogy segítesz. Köszönöm
5. Jall
2009. ápr. 24. 17:18

Nagyon bonyolult a program,de profi,akkorára méretezed,amekkorára akarod,ha letöltöd segítek "beüzemelni".

Ez az "Ashampoo Photo Commander 6.30"

Át kellene nézni tüzetesebben,de majd ki vallatom...

Helló,Jall.

4. Jall
2009. ápr. 24. 17:02
Szerintem nem,de megnézem 3-4 megás képekkel egyszerre is,kíváncsi vagyok mit csinál belőlük,pár perc,és jövök vissza...
3. Kókusz (válaszként erre: 2. - Jall)
2009. ápr. 24. 16:52
Úgy érted nem lassú egyenként sem?
2. Jall
2009. ápr. 24. 16:50
Én az "Ashampoo Photo Commandert" használom,de mégf csoportosan nem próbáltam,de nem lassú úgy sem,próbáld ki.
2009. ápr. 24. 16:45

Sziasztok!

Ha valaki segítségemre lenne, hogyan tudnék jpeg képeket egyszerre kisebbre méretezni, nagyon hálás lennék :) 100 képet kellene lekicsinyítenem és nem igazán van kedvem/időm szöszmötölni vele.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook