Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki Üllőn vagy a környékén magán angoltanárt vagy esetleg csoportos angolnyelv tanulási lehetőséget? fórum

Tud valaki Üllőn vagy a környékén magán angoltanárt vagy esetleg csoportos angolnyelv tanulási lehetőséget? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 21. 10:12

Sziasztok!


Van egy 7éves fiam. Autista. Nem agresszív, jól kooperál, és kimagaslóan okos. Az iskolába angolul beszélget a tanárokkal szünetben (illetve próbál,ezt nehéz megítélnem,csak mondták) már az óvodában is kérdezték, hogy hova járatom, mert olyan cukin magyaráz.. nos én nem tudok angolul, sosem tanutam. németül próbálgattam de az annyira nem érdekelte. (gondolom mivel minden angolul van a számítógépen, amit szintén profibban használ már mint én)

Apukája tud valamennyire, de neki nem nagyon van hozzá türelme. Kérdeztük az iskolában, hogy jót tenne-e neki ha tanulná, illetve, hogy van-e rá lehetőség.(az állapota terhelése miatt, meg mégis csak 7éves) ott azt mondták, hogy jó lenne, mert az agya olyan mint egy kis szivacs és érdekli, szóval kár lenne veszni hagyni...viszont lehetőség nincs rá.

Nem mondom, hogy egyszerű eset, mert hazudnék, de imád tanulni és érdekli,ez jó kombináció. :) szóval neki keresnénk angolul tanuló kiscsoportot vagy magán tanárt. Vidékről járunk be Pestre iskolába, szóval az időbeosztás miatt (meg valószínű a 7 éves kora miatt is) a nyelviskolák kiesnek...de ha van valakinek ötlete, tapasztalata vagy esetleg a környéken tanít feltétlen írjon!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook