Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet felhasználni a fagyasztott anyatejet? Olvasztás után meddig jó? fórum

Hogyan lehet felhasználni a fagyasztott anyatejet? Olvasztás után meddig jó? (tudásbázis kérdés)


6. d6b9aea69c (válaszként erre: 4. - Márti86)
2010. febr. 4. 14:52

Igen, lehetőleg NEM mikróban, hanem meleg vízbe állítva vagy a hűtőbe áttéve.


és még valami: (én nem tudtam, hátha neked is új)

A lefejt kis adagokat csak akkor szabad összeönteni, ha már egyforma hőmérsékletűre hűltek.

2010. febr. 4. 11:08
Most már az anyatejeseknek fejek de amíg azt nem tudtam elintézni összegyűlt 3,5 L
4. Márti86 (válaszként erre: 3. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 11:07
És csak simán felolvasztom?
2010. febr. 4. 11:04

Én sokáig gyűjtöttem a semminek. NEm itta, és a főzit se ette meg, ha abba tettem. Szerintem érdemes lefagyasztani az elsőt ami kolosztrum, és még sárga. Állítólag van benne sok őssejt... Mi eltettük.

De utána annyit változik a tej összetétele, mindig az ő szükségleteihez igazodik, és már nem fog neki ízleni a régebbi, esetleg sűrűbb...tej.

De persze minden gyerek más. Ez csak az én tapasztalatom. :D De igen, tényleg csak aznap szabad adni neki!

2010. febr. 4. 11:00
azon a napon el kell használni. Érdemes kis adagokban lefagyasztani. kb. másfél vagy 2 dl.
2010. febr. 4. 10:58
Hogyan lehet felhasználni a fagyasztott anyatejet? Olvasztás után meddig jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook