Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan legyünk jó nők Takács Nóra módra? fórum

Hogyan legyünk jó nők Takács Nóra módra? (beszélgetős fórum)


1 2
35. SDitti (válaszként erre: 30. - Nikike26)
2013. máj. 1. 12:22
Melyik videójában van ez az arclemosó? Be tudnád linkelni?
2012. febr. 8. 10:17
Sziasztok! Aki tud nekem segíteni,kérem tegye meg! Egy mások számára egyszerű kérdésem van. Én még most sem tudom,hogyan válasszak jó alapozót. Van itthon öt féle, és mindegyiket maszknak érzem,ezért nem is használom! Mindig mellényúlok,vagy nincs is normális alapozó! A Nórának esetleg van ilyen videója? Köszönöm a tanácsokat előre is!!!!!
33. Ica77
2011. nov. 11. 23:43

Én is odavagyok ezért a lányért, pedig nem vagyok már egy kis fruska (33).

Igazából sminkelési tanácsokat sem nagyon tud adni nekem, mert már 15 éve pont így sminkelek, mint ő.

Mégis annyira szeretem nézni a műsorait, olyan természetes, és szerintem gyönyörű.

Ha választhattam volna, ilyen szerettem volna lenni.

Nem vagyok csúnya, sőt, kimondottan szépnek tartanak. A magabiztosságommal sincs gond. Sőt a férjemmel is tökéletes a kapcsolatunk.

De azt nem tudom elképzelni, hogy van olyan ember, aki, ha választhatna, nem szeretne más ember bőrébe bújni - legalább egy időre...

Ha választhatnék, én Takács Nóra bőrébe bújnék! (Lehet, hogy ő meg az enyémbe... :-)

2011. aug. 25. 09:32
Azon kívül, hogy jól adja a "girl next door" azaz szomszéd lány fílinget, ez a Nóra számomra zavaróan közhelyesen és primitíven fogalmaz. Nem tudom, hogy a saját gondolatait közvetíti-e, vagy a szájába adják a kicsit Ifjúsági Magazinos jellegű szépségtanácsokat, de ez a pallérozatlan, kicsit tinédzseres, tévézéshez szörnyen amatőr beszédstílus számomra lehangoló. Én nem tudnék ezekből a videókból inspirációt meríteni, az biztos. Egy felnőtt nő ne fogalmazzon már olyan szinten, mint egy 13 éves.
31. Huldra
2011. aug. 25. 09:18

... én amúgy sem akarok "jó nő" lenni.Az égiek tudják csak, mi oknál fogva, de a vőlegényem számára valamiért én vagyok az igazi. Szökőévente sminkelek, nem teszek pakolást különféle testrészeimre, mindez taszít.

Emellett örülök, ha ennek a hölgynek sikerült egy kis önbizalmat csempésznie mások életébe egy-egy fortéllyal, manapság azt hiszem, az a plusz is sokat számít.

2011. aug. 25. 08:57

Sziasztok!


Én is nagyon imádom Nóra videóit, szerintem sok mindent tanulhatunk tőle, és egyáltalán nem megvalósíthatatlan dolgokat mutat.

Az olyan nő aki ad magára egy kicsit is legalább szüksége van ilyen tanácsokra.

Én például a rizses arclemosót használom már több mint egy hónapja nap mint nap, reggel-este, és tényleg sokkal szebb tőle a bőröm, nagyon puha,üdébb és a szemem körüli kis ráncok is kezdenek halványodni.

Szeritem sokan megfogadhatnának tőle egy pár tanácsot.

Persze aki alapból nem foglalkozik magával....

29. betszy
2011. júl. 22. 09:17
SZIASZTOK!Én rögeszmés követője vagyok Nóra videójinak.Szerintem jó ötletei vannak.Nekem tetszik minden ami mond , nincs semmi bajom vele.Egy természetes szép lány aki szereti a különleges dolgokat, szereti megmutatni hogy ő mit tapasztaleddig és mitől magabiztos.Modell is azonkivül.Nekem a példaképem.Nekem tetszik az ahogyan él, és hogy mennyire talpraesett nő.Akinek meg tetszik amit mond,mutat az az ő dolga.Ha kiprobálná s hinne is benne ,akkor biztosan nem csalódna.Nóra sem azért teszi a videóit hogy másokat untasson .....Hanem azért mert tudja , hogy egy embernek., egy nőnek szüksége utmutatásokra, igényességre!!!És az ha megfogadjuk a tanácsait, kiprobáljuk az ötleteit nem leszünk olyanok mint ő.Nem fogjuk lemáolni a személyiségét.Tudom így tűnik, de nem azokat a dolgokat elsajátitjuk a sajét javunkra használjuk, akármekkora marhaságnak is tűnik vagy sem.Az attól a pillanattól a miénk!!!És ez csak segít abban hogy JÓ NŐK LEGYÜNK , s nem aszemélyiségünket alakítja!
28. tiramisú86 (válaszként erre: 27. - Zhalll)
2011. máj. 18. 10:59
"Amen!" :-)
27. zhalll (válaszként erre: 23. - Tiramisú86)
2011. máj. 14. 03:30
Nem értettem félre,csak rosszul fogalmaztam.Minden férfi megnézi az utcán a nőket,van aki diszkrétebben,van aki leplezetlenül.Nem vágyunk arra hogy "tökéletesek"legyetek,csak szimplán vizuális típusok vagyunk.Ha megnézünk egy csinos nőt,hidd el nem cserélnénk le benneteket azért mert ő karcsúbb,vagy fiatalabb.Arra pedig végképp nem vágyunk hogy egy mű-nő legyen a társunk.Sajnos sok ember előtt lebegnek a mai divatos címlap-emberek,amiket a reklámszakma kreált,és sokakban ez kisebbségi komplexust generál.Ha a környezetedből tájékozódsz és azok reakcióit figyeled akik szeretnek magadért,akkor nem fogsz csalódni.Nem tudsz mindenkinek megfelelni hidd el.Nem ismerlek,nem láttalak,így nem tudom hogy az én szememben szép vagy vagy sem,de a szépség belülről jön,igaz ez közhely,de van alapja.Ha szép akarsz lenni,legyél természetes és add magad ahogy elfogadtak,szeretnek....!
26. a0c1361e44 (válaszként erre: 24. - Tiramisú86)
2011. máj. 13. 19:40

A genetika az ilyen, az ellen nem tudunk tenni:)

Izlések és pofonok.....

Van akinek a kerek fenék, van akinek a nagy mell jön be.

Ezért kelünk el mind a végén:))))


Én nem nagyon sminkelem magam. És időnként én is kesergek egy kicsit a külsőmön, bár ritkán:)Igy neki esek sminkelni magam. A férjem csak néhány napig birja, hogy ne jegyezze meg, hogy a szokásos sminkkel szebb vagyok:) És ha sminkem van, akkor nem ad puszit sem, mert nem szereti nyalogatni az alapozót:)))

25. f758a7200f (válaszként erre: 24. - Tiramisú86)
2011. máj. 13. 18:05

Ez igaz mert ha eleg lenne smink es fodrasz akkor miert van az hogy megis 100 sminkelt es fodraszolt csaj kozul csak kivillan 1-2 akinel jobb volt az alap:)es o nyeri meg, nem pedig mind a 100?:)


Meg nagyon sok castingnel direkt kerik azt is hogy smink nelkul menjen oda az ember mert ok az alapot akarjak latni, vagyis sok sminkeletlen arc kozul valasztanak ki 1-2-ot

24. tiramisú86 (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2011. máj. 13. 17:02

Ez mind igaz. A parom is mindig ezt mondja az osszes modell es "celeb" csajra. Es tudom, hogy igazatok van...csak azert mindehhez kell egy jo alap is.

Ilyenkor mindig elotor belolem a kisebbsegi komplexus :-s Belolem rengeteg penzzel, sok sok ido raforditasaval es egy profi csapat bevetesevel sem tudom mit lehetne kihozni. De ez van, ezt dobta ki a gep :-D

23. tiramisú86 (válaszként erre: 16. - Zhalll)
2011. máj. 13. 16:54

Valamit felreertettel...szo sincs utanzasrol,de mindegy.

A magam modjan...ja. Biztos. kosz a bizalmat :-)

22. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Last)
2011. máj. 12. 21:10
Igy is csak egy teljesen átlagos lányt látok. Semmivel sem szebb az utcán latható lányoknál:)
21. last (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2011. máj. 12. 20:49
2011. máj. 12. 20:36

Na belenéztem.

Én semmi extrát nem látok rajta az 1 kg sminken kivül, amit valószinű, hogy nem magának rak fel, hanem profi sminkesek.

Hát igy könnyű szebbnek tűnni. Ha mindenkinek lenne sok-sok pénze és mindenkit naponta kisminkelnének és fodrászolnának stb. akkor mindenki szép lenne.

Tiramisú, ezt a lányt láttad már smink nélkül? Anélkül még szépnek sem tűnne szerintem.

2011. máj. 12. 20:30

én sem ismertem, megnéztem egy részt, érdekes. mondjuk én néztem sminkelési videokat jutyúbon régebben, de biztos vannak benne prktikák.


ami nekem nem megy a szemhéjtus hasznalata!!! egyszeruen nem tudom szepen megcsinalni soha se megy. hatha most megtanulom :D

18. Aville
2011. máj. 12. 19:07
Eddig fogalmam sem volt, h ki ez a csaj, de rákerestem és megnéztem néhány részt. Szerintem egy hétköznapi nőnek, aki festi a körmét, sminkel naponta, használ pakolást, és foglalkozik a hajával, igenis tud Nóra hasznos tanácsot adni. Pedig én igazán rühellem a kikent-kifent cicababákat, de ez a csaj véleményem szerint nem az. És abszolút használható tanácsokat tud adni. De azért nem istenítem, profi a szakmájában, és megköszönjük, h ezt megosztja velünk :)
2011. máj. 12. 18:40

Nem vagyunk sem többek, sem kevesebbek, csak mások. És ő sem nem jobb, sem rosszabb. Az ő szülei nem a mi szüleink... És a szépség így önmagában nem érték, és roppant mulandó.

Ő ő, ti ti.

Mindez csak külsőség, kirakat, felszínesség, póz, fizetett mosoly.

Majd, ha neki is 18-20 órát kell dolgoznia,

legyen dolgozó nő, feleség, háziasszony, anya, stb. éveken át...

16. zhalll (válaszként erre: 8. - Tiramisú86)
2011. máj. 12. 18:07

A feleségem nem olvassa,de engem rohadtul zavarna az összes banánpakolás,és kényeskedés.A magad módján biztos jó nő vagy,valaki szemében a legjobb!

Ne akarj mást utánozni...

15. d4c5dd9803 (válaszként erre: 12. - Tiramisú86)
2011. máj. 12. 17:44
valóban irritál, és szőrszálhasogató is vagyok :)
2011. máj. 12. 17:43
assszem én nem leszek.....
2011. máj. 12. 17:42
akik szeretik az ilyesmit, vagy csak nevetni szeretnének azoknak tudom ajánlani Plastic Tinkerbell-t a jutyubon :D
12. tiramisú86 (válaszként erre: 10. - D4c5dd9803)
2011. máj. 12. 17:42

Ezekben igazad van. De ki nem hibazik?! Csak erdekesseg keppen idegen nyelvekben tenyleg maszknak hivjak a hajpakolast is...

Azt hiszem teged nagyon irrital a csaj.

A szepsegen nem vitatkozunk ;-)

11. d4c5dd9803 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2011. máj. 12. 17:39
keresőbe : takács nóra hogyan legyek jó nő
10. d4c5dd9803 (válaszként erre: 5. - Tiramisú86)
2011. máj. 12. 17:38

szerinte a töredezett haj rendbejön a banános pakolástól.... lehet, hogy fényes és selmyes lesz,de a töredezett szálkás hajvég csak az ollótól gyógyul... a vérkeringés a börradírozásnál nem a cukortól indul be,hanem mert dörzsöljük az adott testrészt, a hajunkra pakolást teszünk nem maszkot,azt az arcra...stb

jól néz ki

2011. máj. 12. 17:38
Ki az a Takács Nóra ???
8. tiramisú86 (válaszként erre: 3. - Zhalll)
2011. máj. 12. 17:37

Ez nagyon kedves toled!Remelem ezt a feleseged is olvassa majd :-)

Lehet, hogy uncsi lenne ha minden no jo lenne, foleg ha ennyire jo, de azert en nem panaszkodnek, ha az unalmasan jo nok taborat nepesitenem :-D

2011. máj. 12. 17:37
hol lehet ezzel a csodás nővel találkozni?
6. d4c5dd9803 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. máj. 12. 17:35
aki azt hiszi magáról, hogy világmegváltó ötletei vannak :)jó nőnek és követendő példának titulálja magát,
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook