Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan legyek erős? Hogy tudnám elengedni? fórum

Hogyan legyek erős? Hogy tudnám elengedni? (beszélgetős fórum)

2023. febr. 23. 08:39

Szerezz barátokat, barátnőket; hidd el, hogy sokkal jobban jársz velük, mint 1 ilyen pasival...


Nem tudtok konfliktust kezelni, ebből sehogy nem lenne kapcsolat.

14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2023. febr. 23. 07:58
Úgy látszik, hogy most a fórumozókat fogja üldözni.😄
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2023. febr. 23. 07:27
Azért kérdeztem, hogy hányszor lesz ez még.
2023. febr. 23. 07:24

Nekem tűnik csak úgy, hogy ugyan azzal a kérdéssel foglalkozunk?


[link]

11. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 06:50
"Lassan 3 hónapja harcolok egy kapcsolatért." - ez nekem úgy hangzik, csak Te harcolsz érte. Ezért már az első mondatod után úgy éreztem, szélmalomharc, fölösleges befektetett energia. Engedd menni, majd jön más!
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 06:41

Ghostingolt ez is.

Fogadd már el. A "nincs válasz" is válasz.

2023. febr. 23. 06:33
Hányszor lesz ez még?
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 23. 06:27

Elengedni úgy kell, hogy nem írsz neki, nem keresed sehogy, és nem várod, hogy ő keressen. Nem kérdezősködsz utána, nem nyomozol! Nem agyalsz rajta!


Te pont NEM ezt csinálod.

7. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 22:21

A történteken te nem tudsz változtatni. A dühöt meg kell szüntetned, mert bele fogsz betegedni!

Hiszem, hogy az agy..,az agyad egy csoda, meg tud gyógyítani, de beteggé is tehet! Lehet irányítani, lehet szelektálni mi fontos, mi nem! Pl az, hogy megérts, mi miatt történik, az pont egy olyan dolog, amit felesleges boncolgatni. Tehát ne gondolkodj azon, miért viselkedik így…, ő így döntött, fogadd el.

Menj, fuss, vagy csinálj valamit, amit szeretsz, told ki a fejedből! Tedd el egy dobozba ezt a kapcsolatot!

6. _Berry_ (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 22:05

"Nem kommunikál velem, nem törődik velem, levegőnek néz..."


Ő így zárta le. Lépj tovább te is. Ilyen embertől, aki ennyire semmibe vesz, nincs értelme értelmes magyarázatot várni.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 22. 21:54
De annyira dühös vagyok és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel… ahhoz hogy elengedjem ezt az egészet arra lenne szükségem, hogy lezárjuk ezt a dolgot. Meg a veszekedés, orditozas is jobb lenne, de mi van. Csend. Annyira se számítok, hogy elkuldjon melegebb éghajlatra. Ordítani tudnék a fájdalomtól, annyira rossz…
2023. febr. 22. 21:51

Hogyan legyél erős?

Ne engedj az önsajnálatnak, keress egy célt, örülj az apró élményeidnek, sikereidnek.

Zárd ki őt a fejedből, idővel kevesebbszer jut majd eszedbe.

3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 21:49
Enged el! Igaziért nem kell küzdeni. Ő nem az igazi számodra.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 21:45

"Megírtam neki azt is, hogy jobb lenne, ha külön folytatnánk tovább az utunkat"


Hát ő éppen ezt csinálja spontán, csak te szenvelegsz még.

2023. febr. 22. 21:42

Lassan 3 hónapja harcolok egy kapcsolatért. Mindhiába. Nincs kivel megbeszélni a problémákat, nincs kivel választ és megoldást találni, mert csak én küzdök kettőnkért.

Nem kommunikál velem, nem törődik velem, levegőnek néz, beszélek-beszélek, de nincs kihez.

Utolsó alkalommal annyiszor kérdeztem tőle, hogy nem beszélhetnénk, annyit se ír vissza, hogy ő már nem akar.

Úgy érzem tehetetlen vagyok, nem tudok vele egyről a kettőre jutni, nem tudok semmit, nem kapok válaszokat, és nem tudom, hogy miért. Egyszerűen nem tudom, hogy mit rontok el.

Hétfő óta semmi életjelet nem ad, és én mostmár tényleg úgy érzem, hogy nem kellene többet harcoljak, mert ez az egész idő- és energiapocsékolás.

Nem tudom, mit kellene tegyek. Megírtam neki azt is, hogy jobb lenne, ha külön folytatnánk tovább az utunkat, mivel ez nem megy így. Hétfő óta meg mindig nem kaptam rá semmi reakciót…

Dühös vagyok, lelkileg kimerült, szomorú…

Nem tudok mit kezdeni ezekkel az érzésekkel…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook