Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan legyek bombázó? fórum

Hogyan legyek bombázó? (beszélgetős fórum)


12. marcsy05 (válaszként erre: 11. - Makrai.lilla)
2009. márc. 30. 06:48
köszönöm szépen!igazából úgy tűnik mégiscsak van valami bennem mert azóta volt egy két próbálkozásom és némelyik be is jött!:)
2009. márc. 22. 09:48
sztem akkor sincs semmi baj veled,vagy mi nem teccik a külsödön?amugy meg van vmi netes oldal nemtudom a cimét pontosan ott be lehet regisztrálni és jön a hirlevél hogy milyen tanácsokat adnak ,majd megnézem, de ilyen ami téged érdekel...
2009. márc. 21. 22:52
nem szeretnék komoly kapcsolatot csak csábítani
2009. márc. 20. 20:27
legyél természetes hidd el,sokkal jobban fog tecceni a pasiknak mint ez a műnö tipus ! föleg ha komolyabb kapcs.szeretnél..
2009. márc. 13. 20:51
Ne sürgess semmit, majd jön magától minden, mikor nem is számítasz rá. :)
2009. márc. 12. 20:20
nem tettszik senki de most lett vége egy 2,5 éves kapcsolatomnak és nem tudom hogyan keltsem fel más férfiak figyelmét.kiestem a gyakorlatból vagy inkább nem is volt gyakorlatom
2009. márc. 12. 19:08
Ezt bizony nem tudom, bocsi, de úgy látom, hogy tetszik Neked valaki és nem tudod, hogy add tudtára. Igaz?
5. marcsy05 (válaszként erre: 4. - J.K. Itza)
2009. márc. 11. 19:47
Hát nem tudom.igazából engem nem is az zavar hogy más mit gondol hanem az hogy én hogy érezem magam.Valahogy én nem tudom úgy érezni magam hogy én bárkit is meg tudnék hódítani vagy ilyesmi.Nekem nem mennek a csábos pillantások, a flört, a risza és a többi női praktika.Ezeket mások tanulják vagy egyszerűen ösztönből jön?
4. J.K. Itza (válaszként erre: 3. - Marcsy05)
2009. márc. 11. 19:34
Nekem a kedves, aranyos jelző sokkal jobban esik, mintha azt mondanák, hogy bombázó vagyok. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ne gondold, hogy nem gondolja egyik pasi se rólad, hogy szexi vagy, csak nem merik kimondani. A pasik márcsak ilyenek.
3. marcsy05 (válaszként erre: 2. - J.K. Itza)
2009. márc. 11. 08:31
Én vagyok a képen, de a pasiktól a vélemény rólam általában az hogy kedves lány vagy éppen aranyos vagy jó fej.És nagyjából ennyi.nem tudom más hogy van vele de én jobban szeretném ezt hallani hogy szexi és hasonlókat.De hát úgy tűnik én inkább kedvesnek születtem mint szexinek.
2009. márc. 10. 21:25

Talán vegyél egy aknavetőt:):):).

Viccet félretéve, miért akarsz az lenni, ha már az vagy? Ha Te vagy a képen, akkor az egy szép 20 éves lány. Valakinek egy másnak bombázónak vélt lány is lehet unalmas. Az jó, ha tanulsz, az már önmagában "bombázás". Egy jó poén, jó kis duma és minden sima ügy. Légy önmagad, ez tetszik a pasiknak. Remélem segítettem.

2009. márc. 10. 20:57
20 éves vagyok és átlagos kinézettel rendelkezem.Az önbecsülésem mindig a béka feneke alatt volt.Mindig csodálattal néztem az igazi bombázókat, hogy milyen tudatosan viselik nőiességüket.Hogyan csinálják?Mit kellene tennem hogy én is olyan legyek?Ezt lehet tanulni vagy ez természet kérdése?Mindenre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook