Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan köszönjek a párom apukájának? fórum

Hogyan köszönjek a párom apukájának? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
9. a362b29577 (válaszként erre: 1. - 33ea09dda3)
2012. szept. 18. 16:36
Az anyját csókolomozni is elég ciki. Ha legalább az apjával szeretnél felnőttként viselkedni, akkor a napszaknak megfelelően köszönj!
2012. szept. 18. 16:36

semmiképp sem csókolom!

az rémes



Jó napot , Jani bácsi! szerintem a legmegfelelőbb!


(előtte kérdezd meg a párod, hogy nevezik a rokonságban az apósjelöltet. Lehet, hogy pl.János, de utálja a Jancsit, és mindenki Janinak hívja....akkor Te is Jani bácsinak szólítsd...szóval ilyesmire figyelj!)

2012. szept. 18. 16:34

Nekem eddig a "jó napot kívánok,nagyon örülök,stb,hogyan szólíthatom" bár túl távolságtartónak tűnik,még mindig bevált.Volt aki úgy reagálta le,hogy rögtön arra kért tegeződjünk,de volt olyan is,aki a 2év alatt,amíg a fiával együtt voltunk,magázott,neki ilyen volt a stílusa.

Az első alkalommal a jó napot semmi esetre sem lehet mellényúlás,utána úgyis kiderül,hogy a későbbiekben hogyan köszönhetsz majd:)

6. 33ea09dda3 (válaszként erre: 5. - Era06)
2012. szept. 18. 16:34
Igen...ez nekem is eszembe jutott. Mivel nem vagyok tizenéves...ezért egy férfi számára is fura lehet engem letegezni. Főleg, hogy tanár vagyok, ezért eleve sokan magáznak...
5. era06 (válaszként erre: 1. - 33ea09dda3)
2012. szept. 18. 16:32

Jó estét kívánok!

Nem mindenki tűri el a bácsizást , nénizést, és a szülei sem lehetnek 80 évesek. Márt te sem vagy tizenéves, és téged sem illik nekifutásra letegezni. Még ha ez a mai világban kicsit fura is.

2012. szept. 18. 16:31
Lehetne a saját apukám is, de a saját apukámat sem csókolomozom. Egyébként szimpatikusabb köszönés, de mégis furán hangzik egy férfi esetében.
2012. szept. 18. 16:26
Nyugodtan köszönhetsz csókolommal az apukájának is, hisz akár a Te apukád is lehetne :)
2. kisj
2012. szept. 18. 16:26
Jónapot Józsi/Béla/Sanyi..bácsi.
2012. szept. 18. 16:24
27 éves vagyok és mielőtt lehülyéznétek, valahogy eddig mindig úgy alakult, hogy egyik előző barátomnak sem volt apukája. (meghaltak, elhagyták a családot...)A mostani párom, immár a vőlegényem, hétvégén mutat be az apukájának, ami kicsit fura nekem, köszönés szempontjából. Az anyukájának csókolomot köszönök, de ez férfi esetében több mint fura...a jó napot, az üdvözlöm túl hivatalos, spontán tegeződni bunkóság. Valaki tud tanácsolni optimális megoldást? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook