Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kérhetnék bocsánatot, ha eltűnt az életemből? fórum

Hogyan kérhetnék bocsánatot, ha eltűnt az életemből? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Guruljka (válaszként erre: 1. - Happybogyoo)
2014. máj. 22. 21:53

Tedd rajta túl magad.


És soha többet ne alázz meg senkit nemhogy a barátai, de még közös ismerősök előtt sem! Erre tényleg nincs mentség.

2014. máj. 22. 21:51
Sajnos én sem, ezt már velem is játszották el. Ha ennyit ért neked amit érzett akkor meg is érdemled a sorsod.
2014. máj. 22. 21:50
Soha nem döntöttem úgy,hogy nem lennék vele.. Valamit félreértett velem kapcsolatban,ezen összevesztünk ami odáig fajult,hogy csúnyákat mondtunk egymásnak.Olyannyira,hogy vége lett.Nemcsak én vagyok a hibás,de tőlem indult az egész,mindketten túlreagáltuk.
2014. máj. 22. 21:48

először gondolkodni kellene és utána bánkodni.

nem támadlak, de valahogy nem tudok eggyüttérezni veled. bocsi

2014. máj. 22. 21:45
Hagyd a szerencsétlent békén. Szakítás után úgyse lenne minden a régi ezt ő is tudja. Én szakítás után ezért cserélek mindig számot. Ha úgy döntöttél, hogy akkor nem kellett, ezután se keljen. Keress olyat akivel ezeket nem játszod el.
2014. máj. 22. 21:45
Nem,nem csodálkozom,de nem támadásokra van szükségem,hanem tanácsra,mert nagyon érzékeny emberről van szó,megbántam amit tettem,iszonyatosan sajnálom,elmondani nem lehet.De esélyt sem ad megmagyarázni sem arra,hogy bocsánatot kérjek.Pedig anélkül nem tudom elengedni,hogy ne mondjam el neki..
2014. máj. 22. 21:44
Fogadd el,lépj túl,változtass
2014. máj. 22. 21:40
neharagudj, de te ezen csodálkozol?hogy látni se akar és nem akar kommunikálni veled?
2014. máj. 22. 21:39
Okot adtam rá, sajnos ezt csak utólag vettem észre.. :/
4. 16028fb13a (válaszként erre: 3. - Happybogyoo)
2014. máj. 22. 21:36

Tudom

de lehet,ezek alapján ő kérhetne bocsánatot

2014. máj. 22. 21:35
Tudod az érzelmek nem múlnak el egyik napról a másikra,előző nap beszéltük mennyit jelentünk egymásnak... És az én hülyeségem jutottunk ide.A szerelemért érdemes kűzdeni és nem akarom lezárni,amíg személyesen nem beszéltünk..Mert a szakítás sem normálisan történt. Elfogadom,hogy vége,ha a szemembe is mondja normálisan, nem üvöltve, ittas állapotban...
2014. máj. 22. 21:31
Zárd le.Azért nem fogadja a hívásaid,üzeneteid,mert nem akar többé téged.Hagyd békén,és próbáld feldolgozni.
2014. máj. 22. 21:28

Nagyon megbántottam a párom. Illetve a volt párom.Nem szeretném részletezni mivel,de nem megcsalásról vagy hazugságról van szó. Férfiúi büszkeségét sértettem meg a barátai előtt,nagyon ocsmány módon szakítottunk és azóta akárhányszor hívtam nem vette fel, üzenetre nem reagál.

Nem tudom hogy tudnám jóvá tenni a tetteim,ha még csak annyit sem ír,hogy hagyjál békén. Semmit sem.

Viszont tudom,hogy az adatlapomat nézegeti,mert gyerekes módon a kedveléseket kivette,amik még pár napja ott voltak. (Hétfőn szakítottunk,ekkor le is törölte a képeinket,szerdán írtam neki,akkor még ott voltak a kedvelések,ma már nem)

Nem tudom mi tévő legyek,nagyon szeretem és borzasztóan hiányzik. Személyesen szeretném megkeresni,de sosincs egyedül és félek hogy elküld. A munkahelyén nem akarom,ha megvárom lehet nem is egyedül jön ki és néha a kollégái viszik haza. Ezen kívül folyton a barátaival van,előttük szerintem elküldene.

Mindenképp szeretnék vele beszélni,erre kellenének ötletek..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook