Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell visszahívást kérő sms-t küldeni? fórum

Hogyan kell visszahívást kérő sms-t küldeni? (tudásbázis kérdés)

1 2
40. ju.ditta (válaszként erre: 38. - Káen)
2010. nov. 7. 20:25
Most este is szóba került ez az egész azt mondta a párom hogy nem fogja keresni (ő legalább is) de néha beszél vele.Ez idáig rendben is volna ha ez a mocsok nem hívogatná a páromat nap mint nap:( úgyhogy passz....ezzel a témát le is zárta azzal hogy elaludt már horkol is.
39. ju.ditta (válaszként erre: 37. - Anikko)
2010. nov. 7. 20:22
Sziasztok!igen van barátnője...sajnos nála jóval fiatalabb és szegény lány anyukája az egyik boltban dolgozik ahová járok vásárolni és szegény mindig majdnem sírva panaszolja,hogy amióta a lánya a Petivel van azóta iszik meg csavarog..úgyhogy a lány is olyan lett sajnos együtt jönnek mennek a kocsmákba
38. Káen (válaszként erre: 37. - Anikko)
2010. nov. 7. 15:52

Lehet, hogy csak nekem vannak nagyon negatív tapasztalataim azzal, hogy egy pasival valamit értelmesen meg lehessen beszélni. :) Persze meg lehet próbálni. Bár ezzel szerintem már próbálkozott.


Hogy lenne -e ilyen nő...hidd el, hogy igen. Hasonló kaliberű mint ő.

37. anikko (válaszként erre: 36. - Káen)
2010. nov. 7. 09:58

Lenne olyan nő aki megmarad mellette?

Én a helyedben azt tenném, hogy párommal leülök és beszélgetünk. Megkérdezem miért barátkozik vele, mondja el őszintén, mert szeretnéd megérteni és tényleg kíváncsi vagy rá. Kérdezz rá, hogy sajnálja? Vagy ilyen toleráns vele szemben? Mert te úgy gondolod, hogy vannak olyan dolgai, amik nem túl értékes emberi tulajdonságok. Mondd el azt is hogy ezt mondta ha a helyében nem lenne veled. És ez neked rosszul esik.


Esetleg elgondolkodik párod hogy tényleg olyan barát kell-.e neki, aki téged bánt.

Nem kell ultimátum és tiltás sem! Azzal csak te lennél a rossz!

Inkább legyél te a megértő.

36. Káen (válaszként erre: 35. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 22:31
Nem lehet ennek a "jóbarátnak" bealakítani egy nőt? Aki kicsit lefoglalná...Mindenkinek jobb lenne!
35. ju.ditta (válaszként erre: 34. - Káen)
2010. nov. 6. 22:23
Hát igen sajnos igazad van de ezt már így 4 év után olyan nehéz elviselni,és sokat is vitázunk miatta
34. Káen (válaszként erre: 33. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 22:20
Nehéz ügy. Szerintem az a baj, hogy a tiltás csak erősíti a "barátságot". A pasiknál szerintem ez úgy működik, mint a gyerekeknél. Minél jobban tiltasz vmit... Az a baj, hogy ebből mindig te jössz ki rosszul, mert bántod a barátját. Lehet, hogy a párod ebből lelkiismereti kérdést csinál... hogy a régi barátja bajban van és nem akarja még ő is "elhagyni".
33. ju.ditta (válaszként erre: 32. - Anikko)
2010. nov. 6. 22:15
mert már ezer éve komák sajnos:((és ez a szerencsétlen meg olyan mint egy pióca...meghát ugye csak a párom áll vele már szóba és ezért is ragaszkodik gondolom én...Egy időbe egy lakótelepen laktunk vele,na akkor meg feszt éjjel kaputelefonozott..igazából én már arra jutottam hogy féltékeny mert"elvettem"az ő jó komáját akivel anno mindig együtt bulizgattak.Volt hogy már mondta is nekem,hogy a párom helyébe már rég otthagyott volna meg neki ilyen nő nem kéne meg hasonlók.
32. anikko (válaszként erre: 28. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 22:09
hát szerintem az lenne a legjobb ha párodat jobb belátásra tudnád bírni, mert ha le is tudod tiltani, és hívni akarja akkor hívni fogja, csak máshonnan. És párod miért barátkozik még vala?
31. ju.ditta (válaszként erre: 29. - Káen)
2010. nov. 6. 22:09
azt gondolom de legalább ne hívogassa az én telefonomról:(( amúgy Ti mit tennétek a helyembe?
2010. nov. 6. 22:08
ja azt még hozzá teszem,hogy direkt csinálja ezt az egészet mert tudja,hogy miatta sokat veszekszünk és ez őt boldoggá teszi
29. Káen (válaszként erre: 26. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 22:07
Érthető! Viszont lehet, hogy a problémát ezzel nem oldod meg!
2010. nov. 6. 22:07
úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek már olyan ideges vagyok ha rá gondolok is
27. ju.ditta (válaszként erre: 25. - Káen)
2010. nov. 6. 22:06
ááááá :) de a cél érdekében még azt is vállalom
26. ju.ditta (válaszként erre: 24. - Anikko)
2010. nov. 6. 22:05
hiába.......4 éve vagyunk a párommal és ez az alak azóta mérgezi az életünket.Egy rossz alkoholista aki még mindig azt hiszi hogy a kamaszkorát éli...mondjuk úgy is viselkedik.Állandóan keresi a páromat mert más barátja nem maradt,mindenki akinek esze volt már nem áll le vele még beszélni se....Van amikor éjjel 1 kor képes részegen csörgetni minket már nagyon elegem van...minden erőmmel azon vagyok hogy eltakarodjon az életünkből mielőtt valami rosszba viszi az uramat
25. Káen (válaszként erre: 23. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 22:01
Értem! :) Nem lesz ebből családi perpatvar, ha ilyet csinálsz? :))
24. anikko (válaszként erre: 23. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:59
miért nem kéred meg?
23. ju.ditta (válaszként erre: 21. - Káen)
2010. nov. 6. 21:57
a párom megtartóztatásásra:)az én telefonomról hívogat mindig ez idáig nem is baj csak egyetlen egy "jó" komája van akit ki nem állhatok és azt szeretném valahogy likvidálni a telefonom környékéről is!:)
22. doresz88 (válaszként erre: 18. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:57

Szerintem a szolgáltatónál kérdezd meg. Csak abból indulok ki, hogy mikor kicsik voltunk hugommal, anyumék vmi kódot raktak a vezetékes telóra, hogy ne tudjunk telefonálni... (volt egy-két nagyobb számla...)

Na most kód ugyan nem, de szolgáltatónál biztos van vmi tiltási lehetőség. Mintha rémlene olyan, hogy a szülő vett agyereknek mobilt, de csak a csalái számokat tudja hívni rajta... de aztán lehet hogy álmodtam... :D

21. Káen (válaszként erre: 18. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:55
Hát ez én sem tudom! Emelt díjas hívásokra gondolsz vagy önmagad megtartóztatására? :) Lehet, hogy a szolgáltatónál lehet ilyet kérni!
20. anikko (válaszként erre: 18. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:47

jaaaaaaaa

hát ezt nem tudom

19. ju.ditta (válaszként erre: 16. - Káen)
2010. nov. 6. 21:47
nekem is samsungom van:)
18. ju.ditta (válaszként erre: 16. - Káen)
2010. nov. 6. 21:46
ezt már próbáltam én is,foglaltat jelez:) de én most olyat szeretnék valahogy hogy az én telefonomról egy adott számot ne lehessen hívni
17. anikko (válaszként erre: 16. - Káen)
2010. nov. 6. 21:41

nálam foglatot jelzett. láttam is amikor hívott és ki is írta ha foglat jelzés elküldve.

ez azt hiszem sony ercison-nal volt.

16. Káen (válaszként erre: 13. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:40
Nekem samsungom van, ott a híváslistában van egy olyan lehetőség, hogy letiltás. Még nem tiltottam le senkit,de már gondolkodtam rajta. :)Az engem is érdekelne, hogy ha vkit letiltok és az illető mégis hív, akkor mi van? Tudni fogja, hogy le van tiltva, vagy ki sem fog csörögni neki, vagy semmit sem fog észrevenni csak, hogy nem veszem fel.
15. Káen (válaszként erre: 12. - Anikko)
2010. nov. 6. 21:34
Köszönöm a segítséget! A két módszer közül az egyik majdcsak sikerül! :)
14. anikko (válaszként erre: 13. - Ju.ditta)
2010. nov. 6. 21:33
szerintem ez teló függő, én azt tudtam beállítani h kinek engedélyezem a hívását.
2010. nov. 6. 21:32
Sziasztok!Én is pont most akartam egy olyat kérdezni,hogy le lehet tiltani egy adott számot?tehát,hogy ne lehessen hívni a telefonról?gondoltam itt most akkor megkérdezem hátha tud valaki segíteni
12. anikko (válaszként erre: 11. - Káen)
2010. nov. 6. 21:29
lehet kapni, nem kell a szám, csak felhívod a 1230at (asszem) és amikor mondja ütöd a számot ami a kártyán van. ennyi
11. Káen (válaszként erre: 10. - Marjann)
2010. nov. 6. 21:27
Ahhoz nem kell szám? Az a baj, hogy nekem is már nagyon régen volt feltöltőkártyás telóm és nem emlékszem már, hogy mit hogy is kellett csinálni. Gondolom hogy csak lehet még kapni feltöltő kártyát!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook