Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Feltöltöttem az egyenlegemet, mégsem tudok sms-t küldeni.Mi lehet a baj? fórum

Feltöltöttem az egyenlegemet, mégsem tudok sms-t küldeni.Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


17. kisfüles (válaszként erre: 16. - Mtt80)
2009. máj. 2. 21:52

Kedves mtt80


Nagyon Szépen Köszönöm a segítségedet,de mostanra kiderült,hogy az a baj,hogy az üzenetközpont telefonszáma nincs beírva.Ezt a telefonszámot már megkaptam,most az a baj,hogy úgy kellene beírni,hogy ELÉ kellene tenni egy + jelet,nos,ennek a jelnek a beírása,sajnos többszöri próbálkozásra sem sikerült.Nagyon Szépen Kérlek,hogy írd le,hogy mit kell tennem,hogy rendesen be tudjam írni,ezt a telefonszámot.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

16. mtt80 (válaszként erre: 7. - Kisfüles)
2009. ápr. 13. 16:44

Szerintem is a beállításoknál lehet valami gond. Sajnos pannonoshoz nem értek, de ha felhívod a szolgáltatót, vagy bemész egy pannonos üzletbe biztos tudnak segíteni.

Esetleg még nézd át a készüléket is, mert lehet, hogy a telefon beállításaiban van valami probléma. Én is arra gondolnék először, amit andland írt.

2009. ápr. 13. 05:54
Ha 1 évig nem használja az ember a telefont, akkor ott más gubanc is lehet. Mindenesetre holnap hívd fel a szolgáltatót!
14. a7a90ace89 (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2009. ápr. 13. 05:51
Előfordulhat, de ezt csak a szolgáltatód tudja megnézni!
2009. ápr. 13. 00:19

Szerintem az üzenetek beállításánál nézd meg,hogy a üzenetköszpontnál a szám be-e van -e írva.

Már én is jártam így,hogy a lányom kitürülte véletlen a köszpont számát,és azért nem küldte el az sms-t.

12. bared (válaszként erre: 9. - Kisfüles)
2009. ápr. 12. 22:07
úgy érti, hogy húsvétkor, karácsonykor, újévkor sokszor lehetetlen a szolgáltatóktól sms-t küldeni, mert mindenki erre van rákattanva, és nem bírja a rendszerük...
2009. ápr. 12. 21:19
De hogy mi okozta...?!
2009. ápr. 12. 21:18
Ilyen velem is előfordult már (igen érdekes sztori). A lényeg, hogy nekem is ez volt a gond. Éppen a Déli Pályaudvaron voltam, gyors segítségre volt szükségem, gondoltam (vész esetére volt nálam feltöltő kártya)feltöltöm. De nem tudtam semmit kezdeni vele. Haza mentem, utána már jó volt. :~|
9. kisfüles (válaszként erre: 8. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 12. 21:13

Kedves Lilla

Hogy érted azt hogy túlterhelt?én ugyanis csak akkor használom,ha elmegyünk itthonról,de akkor sem mindig,akkor is csak "vész" esetén használom,azonkívül körülbelül 1 éve nem volt feltöltve,így nagyon nem is tudtam használni,hát ezért nem értem,hogy mi a baja.Ha van még valami tipped légyszives írd meg.Köszi

2009. ápr. 12. 21:03
túlterhelt
7. kisfüles (válaszként erre: 5. - Mtt80)
2009. ápr. 12. 21:03

Kedves mtt90

20-as telefonom van.Pannonos vagyok.

2009. ápr. 12. 20:59

asszem ott a készülékkel lessz valami..

beállitási gond.. esetleg szolni kell a szolgáltatónak hogy segitsen ellenörizni a beállitásokat :)

5. mtt80 (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2009. ápr. 12. 20:43
Milyen telefonod van? 30-as, 20-as, 70-es?
4. kisfüles (válaszként erre: 2. - A7a90ace89)
2009. ápr. 12. 20:38

Kedves Tűz


Nagyon Szépen Köszönöm a választ.Igaz nekem úgy tűnt,hogy egy kicsit későn,de én végül kaptam egy sms-t,hogy feltöltöttek 3000 forintot,és ezzel az egyenlegem 3950 forint+ 500 forint kedvezmény,és hogy az egyenleg 2010 április 13 ig érvényes.Szerinted mégis lehet hogy nem töltöttek fel rá semmit.Légyszives válaszolj

Köszi:Kriszti

3. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. ápr. 12. 20:32
Hívd fel mindentől függeltlenül a szolgáltatót, nekik utána kell nézni, s tudnak is.
2009. ápr. 12. 20:31

Szia!


Jártam már én is így...feltöltöttem és kifizettem, elmentem onnan, ahol feltöltöttem, aztán mégsem került a pénz a telefonomra. Hiába mentem vissza a bizonylattal...vállat vontak. Azóta előfizetésesem van.

2009. ápr. 12. 20:17

Sziasztok

Megint szeretném a segítségeteket kérni.Egy C261-es Motorola mobiltelefonom van.Igaz,hogy körülbelül 1 év után töltöttem ma fel,de soha nem kaptam értesítést,hogy lejár a kártyám,, annak ellenére,hogy viszonylag sok pénz van rajta nem tudok sms-t küldeni vele,akárhányszor megpróbáltam mindig azt írja ki,hogy üzenetküldési hiba,viszont a kimenő üzenetek mappába teszi a rendszer,és a címzett nem kapja meg.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,írjátok meg nekem,hogy mi lehet a baj.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook