Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kell használni az usziban az uszoda pelenkát? fórum

Hogyan kell használni az usziban az uszoda pelenkát? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 11. 11:30
bocs, de nem is hallottam ilyenről
2009. jún. 13. 20:01
Köszönöm szépennnn!!
5. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 4. - Agines)
2009. jún. 13. 19:35
Persze, biztosan jó. Mi babaúszásra járunk, nekünk van külön fürdőnadrágunk is. Olyan, ami feszes a lábánál, igy ha kakál a vízben, biztosan nem folyik ki a kaka, hiszen az úszónadrág is bent tartja. A kakálás elég gyakori a vizben, ne ess kétségbe, ha előfordul nálatok is, mert az uszoda/ wellnessmedence vizét mindegyik baba lenyeli, és az meghajthatja őket.
2009. jún. 13. 19:23
Köszönöm!Igaziból welnessbe mennénk, ahol van gyerek medence. Oda is jó szerintetek?
2009. jún. 13. 19:21
Csak simán rá kell adni és kész. Ne lepődj meg, ha kipisil belőle, ez normális. Én először nagyot néztem, de az úszásoktató megnyugtatott, hogy ennek elsősorban a kakit kell felfognia.
2009. jún. 13. 19:17
Ráadod, és mehet pancsizni!
2009. jún. 13. 19:16
Most vettünk a dm-be pelenkát neki. Erre még majd kell fürdőgatyát adni vagy csak simán ráadom és ennyi vagy hogyan kell ezt használni? Tudom, gyagya kérdés, de.....:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook