Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan kell használni a Detergens sulfuratum sampont? fórum

Hogyan kell használni a Detergens sulfuratum sampont? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 8. 08:52
Köszi! Igazából nem korpás a fejbőröm, csak állandóan viszket és nagyon gyorsan zsírosodik, úgyhogy ezt ajánlotta rá a gyógyszerésznő. Hetente hányszor lehet használni és mennyi ideig tart a ,,kezelés"?
2014. aug. 7. 17:42
Ahogyan a patikában mondták úgy használd. Én is szoktam használni-gondolom a korpa ellen kell neked is-és sampon helyett használom.
2014. aug. 7. 17:33

Sziasztok!

Ma vettem a gyógyszertárban Detergens sulfuratum FoNo VI krémet, de nem igazán tudok eligazodni azon, hogy hogyan kell használni. A patikában azt mondták, hogy sampon helyett, felhabosítom, 3-5 percig rajtahagyom és leöblítem. Viszont neten utánaolvasgattam, és bár ezt nem találtam meg csak a gyári társait (FoNo VII), azokhoz nem ez volt a javaslat. Azt írják, hogy hetente kétszer kell használni az első két hétben, először hajat kell mosni és a nedves hajra kell felkenni a krémből majd leöblíteni és újra felkenni amit kb. 10 percig kell rajtahagyni. Két hét után pedig hetente vagy 10 naponta kell alkalmazni. A kérdésem az lenne, hogy akkor hogyan használjam, hogy jó legyen és ne tegye tönkre a hajamat?

Köszönöm előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook