Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan illeszkedjünk be egy összeszokott társaságba? fórum

Hogyan illeszkedjünk be egy összeszokott társaságba? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 18:40

Erről érdeklődöm, ezért írtam ezt a témát.

Agostina, Te például mit tennél a helyemben?


Bekerülsz egy összeszokott társaságba, tegyük fel, hogy önbizalom hiányod van, egyedül vagy, ők meg több mint 40-en...és tudod, hogy ezentúl egy helyen lesztek több órán keresztül.

2013. márc. 12. 18:31
Érdekből nem szokásom semmit sem elérni, tenni, stb.
2013. márc. 12. 18:30
Csoporttársakról van szó, hallgatótársak. Most kerültem be közéjük. Nem ismerek senkit.
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Jucus9018)
2013. márc. 12. 18:16

Ha senki nem nyit feléd, akkor minek akarsz oda tartozni?


Gondolom, nem érdek visz oda, amúgy a profi bájolgással hagyjon fel, akinek ilyen kérdése van.

2013. márc. 12. 18:05
És ha nem igazán nyitnak? Mindenáron nem lehet egyoldalú a dolog. Szoktam válaszolni, és visszakérdezni is.
2013. márc. 12. 17:59
Problémaleírásban beszédes, ha valaki hozzád szól, de nem válaszolsz.
2013. márc. 12. 17:49
Ha valaki nyit feléd, élj vele!
2013. márc. 12. 17:48
Erre én is kíváncsi vagyok. Igazából nekem nagyon vegyes tapasztalataim vannak, volt, ahol már pár hét után teljes értékű "csapattagnak" éreztem magam, de olyan is, ahol még egy év múlva is úgy éreztem, hogy a csapat meg én nem lakunk egy bolygón.
2013. márc. 12. 17:45
Biztosan mindenkivel megtörtént már, hogy nehezen nyílt meg adott társaságban. Ez személyiség kérdése. Van akinek könnyebben megy, van akinek nehezebben. Nekem például azért, mert értek már negatív, elutasító hatások. Nyomot hagynak az emberben. Nos? Ki hogy vélekedik? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook