Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hozzuk felszínre a bennünk lévő rejtett spiritualitást? fórum

Hogyan hozzuk felszínre a bennünk lévő rejtett spiritualitást? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 16. 21:39
Ma is szétvetett az energia,de most meg alig forog az agyam:(((kimerítő...és nem tudok aludni se rendesen!!
2010. febr. 16. 21:37

Az információ neked szól, te tudhatod csak. Én a neten a szimbólumok között keresem a jelentéseiket, és a helyzetemmel összevetem. Érdekes a nyomozás..:)

Voltak nekem is olyan képsorok, amikor alaposan pánikba estem.. Ajándékokat kaptam fentről, ezek általában aranyból készült tárgyak.

Amiért lemerülhetsz, szerintem a hirtelen sok energia, amit nem tudsz felhasználni. Kérd az égieket, segítsenek. De ha később erősebb leszel, meg se kottyan.

7. d1134c8b65 (válaszként erre: 5. - Cd71239972)
2010. febr. 16. 21:31
Szia...Milyen információra gondolsz????Igen.,látomásaim vannak..képek jelennek meg előttem és nem tudom értelmezni őket!A meditáció szinte teljesen lekapcsolja az agyamat,kimerít teljesen,de miért van ez???Ilyenkor teljesen megzuhanok!!!!
2010. febr. 16. 21:26
Sziasztok...Köszönöm az eddigi hozzászólásokat....az a helyzet,hogy meditálás közben egyszerűen olyan erők törnek rám amiket még soha nem tapasztaltam és nem tudom mik ezek az erők..Hogyan tudnám megérteni és egyáltalán honnan jön???Nem voltam fogékony ezidáig az ilyesmire.elfogadtam,hogy léteznek erők,de ennyivel le is zártam a dolgot,de ez a januári eset,annyira felkavart és kezd teljesen megváltozni az életem.Egyszerűen annyi energiám van,hogy alig tudom visszatartani,majd ez a túlpörgés,teljesen leszív és tiszta agyhalott vagyok.Ezt az energiatöbbletet nagyon régen,évek óta észlelem,mert állandóan kicsapom az égőket,már mindenhol energiatakarékos van,mert az később gyullad fel,különben napi szintű volt az izzócsere.Hát...csak leírom...meditáció közben olyan erővel szorul össze a szemem,hogy azt ember magának nem tudja csinálni és közben elkezd folyni a szememből a könny...mi lehet ez???közben pedig valami iszonyatos erő mintha húzna ,húzna valamit a szememből és a fülemből.Nem igazán beszélhetek erről senkivel se,de annyira kikívánkozik belőlem.Apuka akart már 2 évvel ezelőtt is gyógyító enrgiát adni,de nem akartam elfogadni...rátette a kezét a vállamra és azt a szívszorítást amit akkor éreztem...mondtam vegye le a kezét rólam,mert meghalok,nem kaptam levegőt!!.Most amikor a dolog történt velem nem ért hozzám,de elfogadtam az energiáját.Szóval akkor is mondtam neki ,hogy ne érjen hozzám!!Tudtam mit cselekszem de az nem én voltam,én halálos nyugalommal néztem azt aki tette amit tett.Mondtam is Apukának...ez nem én vagyok,ezt nem én teszem..
2010. febr. 16. 21:20
Sziasztok! Látomásaid üzenetet hordoznak, információt. Sokat láthatsz bizonyára, figyeld az ismétlődő képeket, szimbólumokat. Meditálj sokat, és ne félj. Nem eshet bajod, vigyáznak rád odafentről.
2010. febr. 16. 20:16
Nyugodtan meditálj, és kérd, hogy minden cselekedetedet, gondolatodat csakis a szeretet és a jóság irányítsa. Tudod bármit megtehetsz, amivel nem ártasz másoknak. Az spirituális élményeid rajtad múlnak. Amiket láttál lehet, hogy már régóta a gondolataidban vannak és felszínre törtek. Tanuld meg kezelni a látomásokat. Sokszor nem szószerinti értelme van. Nézz mögé. De soha ne ijedj meg. A félelem rossz irányba terel. Kezeld őket, mint kívülálló. És tanulj belőle.
2010. febr. 16. 19:02
Szerintem rendszeres meditációval sok energiát gyűjthetnél. Az ijedségről pedig azt gondolom, hogy felületes dolog. Annak a nyugalomnak kellene "hinned", amit akkor éreztél, márha tényleg testen kívüli állapot volt...Ezt igazából neked kell tudnod. :)
2010. febr. 16. 18:57
szia! szerintem inkább ne repkedj, addig mig nem tudod kezelni és megérteni ezt a testenkivüliséged.
2010. febr. 16. 18:50

Sziasztok!!

Van valakinek valamilyen ötlete,hogy mi tévő legyen az ember,ha vannak képességei de nem tudja hogyan hozza ki magából????Mostanában vannak furcsa tapasztalataim,amit nem írnék le..de kezdek megijedni.Nem tudom mi ez ,nem tudom mit kezdjek vele.Hogyan fejlődjek??Hogyan dolgozzam fel??Édesapám energiát adott jan 1-én és ez a dolog,mivel akartam,elfogadtam előhozott belőlem valamit,amivel nem tudok mit kezdeni.Testen kívüli élményem lehetett???Mert olyat műveltem,hogy...még most is rossz visszagondolni rá,nagyon megíjedtem.Akkor nem,mint kívülálló láttam magamat és halálos nyugalommal tekintettem a cselekedetemre.Ezt az állapotot elő tudom idézni meditációval,az átszellemülést..Ha valakinek van ötlete,hogy ez testen kívüli élménynek számít e és hogyan lehet fejlődni. Szívesen látnám a hozzászólásokat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook