Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan használjam az XnView képszerkesztő programot? fórum

Hogyan használjam az XnView képszerkesztő programot? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 16. 14:34
Sikerült a konvertálást megcsinálnom.Most az lenne a kérdésem, vissza lehet ezt állítani az eredetire?A képet.Kislányom egyik jól sikerült képét a konvertálással teljesen eltorzítottam,kinagyítva homályos.Köszi!
2007. aug. 20. 16:31
Pl. mi az hogy időbélyeg megváltoztatása, konvertálás, oszlopok, exportálás, képlopás. lehet-e a programmal hátteret törölni, élességet javítani stb.
4. Kedveske (válaszként erre: 3. - Évike38)
2007. aug. 20. 16:28

Köszönöm, hogy segítesz!


A kép átméretezése megvan, de vannak olyan "ikonok", amikkel nem tudom mit lehet kezdeni. Magyarul nem tudom mi ire való, mit jelent. Próbálkoztam már egy képpel, de nem sokat mondott a dolog. Nem tudod véletlenül, hogy hol találok valami olyan irományt a neten, ami leírja mi mire jó? Akkor nem kéne állandóan zaklatnom:)

3. Évike38 (válaszként erre: 2. - Kedveske)
2007. aug. 20. 16:14

Szia Kedveske!

Én fényképek méretének kicsinyitésére, és javítására szoktam használni.

Az ikonsoron találsz olyan ikont amelyre ha ráviszed az egeret kiirja , hogy konvertálás.

Egy fényképet mentsél el más néven és ezen próbáld ki, hogyan lehet a képek méretét, kontrasztját, élességét, fényerejét megváltoztatni. A bal oldalon behozza a géped könyvtárait, itt válaszd ki a képet. Ha kiválsztottad ez az egy kép fog megjelenni alul.

Utána konvertálás ikon, második fül az átalakítások. Válszd Pl. az átméretezést, hozzáadás beteszi azablakba és kattint rá, küldés , oké és kész.

Remélem megértetted, de kérdezzél, ha elakadtál.Évike

2007. aug. 20. 13:47

Sziasztok!


Most töltöttem le ezt az ingyenes programot, ami magyar nyelvű ugyan, de a súgója angol. Tud nekem valaki segíteni mi-mit jelent, illetve mire használható?

2007. aug. 20. 13:46
Hogyan használjam az XnView képszerkesztő programot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook