Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogyhatnék hasról? fórum

Hogyan fogyhatnék hasról? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2021. júl. 9. 15:02

Rékát hallgattam mostanában, a lányok tanácsára rákerestem Kis Zsuzsira is, nagyon jónak tűnik.


Kösz a tanácsot :)

2021. júl. 9. 12:16

Hasról nem fogsz fogyni, ahhoz cardio mozgás is kell, de főként a táplálkozásodon változtatni. Nekem a ketogén étrend segített, de eszedbe ne jusson csak úgy belevágni az alapján, hogy ki mi mond 😝 Ha érdekel, Pődör-Novák Rékát, Rácz Andrást, vagy Lakatos Pétert ajánlom a témában.


A házimunka, kerti munka még nem jelenti azt, hogy nem mozgásszegény az életmódod 🙃


A Pilatestől vagy a Callaneticstől lapos nem lesz a hasad, de az izmaid erősek és tónusosak. Én is Kiss Zsuzsi klubjába "járok".


Ha bírod a kicsit dinamikusabbat, Lily Sabrit ajánlom a youtube-on.

2021. júl. 9. 10:35

Köszi lányok. Hozzáfogtam már néhány napja, csak úgy magamtól mozogni, mondván az is jobb a semminél. Kis Zsuzsit megnézem.

Amúgy, soha nem sportoltam, de sosem késő mozogni.

5. ambivalencia (válaszként erre: 4. - Be95e6ff22)
2021. júl. 9. 10:16
Igen, én is ezt tapasztaltam, pedig már túl vagyok az első virágzásomon. 😁
4. be95e6ff22 (válaszként erre: 2. - Ambivalencia)
2021. júl. 9. 10:14

Ugyanezt akartam javasolni, ugyanezzel a gondolattal:-) Nekem a derekamat, a csípőmet és a felsőtestemen a gyomrom feletti részt (nem tudom szakszerűbben fogalmazni) nagyon szépen formálta. A köldök alatti résszel (ezt sem tudom jobban körülírni) már kevésbé tudok mit kezdeni, az bizony röcög.

És Kiss Zsuzsi gyakorlatai szuperek. A 10-12 perces gyakorlatait csinálom minden nap, úgy, hogy az egyik nap szabadon választott com vagy fenék vagy kar, láb, a másik nap viszont mindig has.

2021. júl. 9. 09:05
Köszi, már az is hasznos lenne ha a tartásom javulna.:)
2021. júl. 9. 09:01
Pilatest javasolnám. Fogyni nem tudsz csak a hasadról ettől sem, - meg semmi mástól sem! - viszont nagyon jól erősíti a has, hát izmokat, javítja a testtartást. A gerinced is hálás lesz érte. Én annó kicsiben kezdtem, nagyon jó kihívásai vannak Kiss Zsuzsinak. Nagy Nikinek is van, nekem ő a kedvencem.
2021. júl. 9. 08:33

Sok hasonló fórum van már, tudom.:)


51 éves nő vagyok, van rajtam súlyfölösleg, de nem is éppen az aggaszt, hanem a nagy pocakom.

Igen jól látható gerincferdülésem van, sérv kialakulóban.

Emésztési zavarok, nem részletezném.

Amiben a tanácsotokat kérném, hogy milyen mozgást, tornát csinálhatnék, hogy menjen le a hasamból, és ne legyen gond a gerincemmel.

Nem akarok kockás hasat, de csupán valamennyit lefaragni belőle.

Még annyit, hogy kertes házban lakom, nem mozgásszegény életmódot folytatok. Hasam mindig is volt, addig is míg nem híztam meg.

Nagyon csúnyán nézek így ki, szeretnék kezdeni valamit magammal.



Köszönöm a tanácsaitokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook