Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogják hozzá magamnak a zselés műkörmözéshez, ha még nem csináltam soha? Tanácsok? fórum

Hogyan fogják hozzá magamnak a zselés műkörmözéshez, ha még nem csináltam soha? Tanácsok? (beszélgetős fórum)


1 2
45. tappancsmama (válaszként erre: 42. - Zsanetta)
2009. júl. 28. 22:11

:))

Kérjük a legközelebbi próbálkozást is. :))))))))Mondtam én,hogy meg tudod ezt csinálni Te is drága iskola nélkül is ha érzel rá affinitást,és láss csodát..........itt,vagyis ott van :)))

2009. júl. 28. 21:31

köszönöm doxikri van pótlás,tipp van alatta.

hát elsöre szerintem is jó lett.

csak az uv lámpával van gáőz.

9W ezért nem túl gyors vagyis túl lassú.

2009. júl. 28. 21:02
Szia! Szép lett! Ez a saját körmöd, vagy raktál fel hosszabbítást?
2009. júl. 28. 20:29

:)

tehát nem bántam meg hogy megcsináltam.

holnap is gyakorlok másik lányson ha minden igaz.

ha már csak magamnak csinálom már akkor megérte.

köszönmöm mégegyszer aranyos vagy.

te reagáltál rá elösször.

41. tappancsmama (válaszként erre: 40. - Zsanetta)
2009. júl. 28. 19:40
Elsőre teljesen jó szerintem és minél többet csinálod,annál jobb lesz. :))))))))
2009. júl. 28. 17:46

igen mind a két kezemet sikerült.

hát lehetett volna szebb is a csillámozást nem egészen igy gondoltam de szerintem nem lett rossz.

köszönöm szépen.

39. tappancsmama (válaszként erre: 38. - Zsanetta)
2009. júl. 28. 17:29

Megnéztem!Nagyon ügyes vagy.Gratulálok!És még hogy nem lehet tanulás nélkül megcsinálni.............:))

Mind a két kezedet sikerült egyedül?

2009. júl. 28. 16:55

lányok megcsináltam életem elsö zselés mükörmét.

rakok fel képet,szerintem elsöre tuti lett.

2009. júl. 26. 11:36

igyekszem majd,majd teszek fel képet ha készen lesz

jövö héten egész héten 12 órában dolgozom bizti nem kezdek neki majd akkor ha megyek szabira és az nemsoká lesz.

akkor lesz energiám és türelmem is hozzá.

mert a kedv és az elszántság meg van:)

36. tappancsmama (válaszként erre: 35. - Zsanetta)
2009. júl. 25. 22:32
Szerintem se tántorodj el az elképzelésedtől.Ha Neked van időd,energiád,türelmed és kedved ahhoz,hogy gyakorolj magadon,akkor tedd azt,aztán ha nagyon nem megy akkor még be lehet nevezni egy képzésbe is.Bízz magadban és ne add fel,aztán mesélj majd,hogy hogy megy. :)))))))))))Elvégre ha valami nem úgy sikerül mint ahogyan kéne akkor nem egy páciens keze bánja hanem a tied és legközelebb majd másképpen csinálod.Csak arra ügyelj,hogy maradandó károsodást ne szerezzél. :))
2009. júl. 25. 20:12

próbálom kigyakorolni majd magamon és a hugom segit majd benne.

biztos meg lehet tanulni nem én leszek az elsö aki megpróbálkozk ezzel majd.

34. syria (válaszként erre: 33. - Doxikri)
2009. júl. 25. 10:26
Mindenképpen érdemes rendesen kitanulni, akár magának, akár másnak csinálja. Nem utolsó sorban és többek közt azért, hogy ne 2-3 óráig tartson 10 köröm elkészítése, hanem kijöjjön másfél-2 órából. Ehhez viszont gyakorlat kell. Nagyon sok.
33. doxikri (válaszként erre: 30. - Syria)
2009. júl. 23. 10:05
Én írtam neki, hogy akár ki is tanulhatná a szakmát!!
2009. júl. 23. 08:14
mikor irtam hogy megélnék belöle??nem emlékszem szerintem félre olvastál vmit.
31. tappancsmama (válaszként erre: 29. - Doxikri)
2009. júl. 23. 08:04
Köszönöm szépen. :))
30. syria (válaszként erre: 20. - Zsanetta)
2009. júl. 22. 23:25

A kiírásnál még ott tartottál, hogy magadnak akarod csinálni. Aztán kiderült, hogy inkább megélnél belőle.


A műkörömépítés egy szakma, nem véletlenül tanulják hónapokig! Nem elég a hozzávalókat megvenni, a szakszerűen irányított, elméletre alapozott gyakorlat nagyon fontos.

Annak idején én is megtanultam – akkor még csak épített porcelán volt, tipnek, zselének se híre, se hamva nem volt. Marha jó dolog volt előkapni a készletet, és megcsinálni magamnak a letörött körmöt, nem kellett soron kívül időpontot egyeztetni. Meg azért is vágtam bele, hogy egyszer majd megélek belőle. Aztán maradtam az eredeti szakmámnál és nem bántam meg.


Ha magadon kísérletezel, számolj azzal, hogy bal kézzel is ugyanolyan ügyesnek kell lenned, mint jobbal! Ha meg másokon, akkor sok-sok veszély fenyegeti próbababákat, ha meg akarod spórolni a szakember irányítását.

29. doxikri (válaszként erre: 28. - Tappancsmama)
2009. júl. 22. 22:55
szólj, ha segíthetek!
28. tappancsmama (válaszként erre: 27. - Doxikri)
2009. júl. 22. 21:45
Köszönöm szépen,utána nézek,mert nagyon jól hangzik.
27. doxikri (válaszként erre: 26. - Tappancsmama)
2009. júl. 22. 21:07

Nem hülye kérdés, de nem lesz túl erős.

De erősödik az biztos.

A szett az kb. 10 ezer ft, de baromi sokáig elég. Én az egész családot azzal kezelem. Még a fiúknak is megcsinálom, csak őket nem fényesítem ki annyira, hogy ne legyen ciki.

Bármelyik műkörmös webshopban tudsz rendelni. Írd be a keresőbe, hogy japán manikűr, és kidob egy csomó találatot. Én az Aphroditénél vettem.

26. tappancsmama (válaszként erre: 25. - Doxikri)
2009. júl. 22. 21:03

Jaj de jó,én ezt nem is hallottam még.Mennyibe kerülnek a hozzávalók összesen és mit és hol lehet beszerezni?


Valamint ez lehet hogy hülye kérdés de egy idő után nem lesz túl erős az ember körme tőle?

25. doxikri (válaszként erre: 24. - Tappancsmama)
2009. júl. 22. 20:06

Nos, roppant egyszerű. Van ehhez egy speciális készlet, azt meg kell venni.

Gyakorlatilag a körmödbe méhviaszt kell masszírozni és utána fényesre felpolírozni. Erősíti is a körmöt és csudaszép fényt ad neki. Olyan, mintha ki lenne lakkozva. Ezt vígan otthon is meg tudod csinálni. A második, harmadik alkalom után már tényleg nagyon szép. És semmi nem szedi le, se mosogatás, se vegyszer. Én először hetente egyszer csináltam (2x), utána 3-4 hetente. Nagyon szép és természetes.

24. tappancsmama (válaszként erre: 23. - Doxikri)
2009. júl. 22. 19:44
Ok.:)) Köszönöm szépen.
23. doxikri (válaszként erre: 22. - Tappancsmama)
2009. júl. 22. 19:43
Mindjárt mondom! pár percet kérek!
22. tappancsmama (válaszként erre: 14. - Doxikri)
2009. júl. 22. 19:31

Sziasztok!


Bocs hogy belepofátlankodok,de mi az a japán manikür?

2009. júl. 22. 19:28
doxikri elirtam a rendelést bocsánat most olvastam 14 ezerért rendeltem amit leirtam és ebben benne van a szállitás is és beuty nealnál rendeltem neten
2009. júl. 22. 19:26

kitanulni nagyon drága néztem már és 100.000fton felül van ha jól tudom.

babázás elött állunk és hát pont erre nincs pénz de jó volna persze hogy érdekelne,csak most a lombik miatt sporolósba fogtuk.

bizti jobban kereswnék vele mint a mostani melóval

19. doxikri (válaszként erre: 17. - Zsanetta)
2009. júl. 22. 19:23

:-DDD akkor már érdemes lenne kitanulnod is!

Ez elég húzós!!

2009. júl. 22. 19:23

uv lámpát 9w

buffer

csillámpr

fekete banán reszelöt finom-durva

sablon

cristal clear gél(szintelen zselé)

glass coat -lakkszáritó fedőfény

zselés fémtokos ecset

mi kell még??

a fertötlenitéshez van eszközöm és oldatom is mert egészségügyben dolgozom

2009. júl. 22. 19:22
szóval olyan elszánt vAGYOK hogy már remdeltem is az internetröl rendeltetem pár dolgot ami kell hozzá és 114 ezret fizettem
16. doxikri (válaszként erre: 15. - Zsanetta)
2009. júl. 22. 19:18
Én most tanulom az elméletet és utána keresek valakit, aki segít a gyakorlatban. Elég összetett a dolog.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook