Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan étkezzek újra normálisan? fórum

Hogyan étkezzek újra normálisan? (tudásbázis kérdés)


febr. 12. 01:39
sokszor bocsanat
febr. 12. 01:38

sokszoe egyel keveset,

sok folyadekot igyal.

mozogjal sokat!

febr. 11. 14:05

Szerintem egy darabig még ne hagyd abba a kalóriaszámlálást. Emeld fokozatosan az adagodat, és látni fogod, mennyivel tudod tartani a súlyodat. Ha azt begyakoroltad, egy idő után érezni fogod, mennyi az annyi, és akkor el lehet hagyni a pontos számolgatást.

Egyébként gratulálok az eredményedhez!

febr. 11. 13:20

Az adagokkal kell trükközni szerintem.

Szépen visszavezeted a normál kajákat, csak kicsi adagokkal.

3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
febr. 11. 12:29
Ha számolod a kcal bevitelt akkor egyszerű, minden héten emeld egy kicsit a beviteled, amíg megáll a fogyás. Mondjuk ez attól is függ, mi neked a "normál étkezés", mert ha magamból indulok ki, akkor én normál esetben túl sokat eszem. Szóval ha meg akarom tartani a súlyomat akkor ahhoz nem tudok visszatérni hogy soha nem figyelek az adagokra és csak eszem amit megkívánok. 😅
febr. 11. 12:28

1200-1400 kcal alatt tartottam a kajálást, sokszor nagyon alatta. Sok csirkemell, sok saláta, kalóriacsökkentett, light dolgok.


Igazából már nem akarok ennyire görcsösen kalóriákat számolni. Hogy kellene változtatnom a normális élet felé?

febr. 11. 12:19
Nagyjából elértem a "normál" súlyom. Valószínűleg fogyhatnék még, de már nem szeretnék. Egy éve kalóriadeficitben vagyok. Hogyan térhetek vissza a normál étkezéshez súlygyarapodás nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook