Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. fórum

Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
30. ipi
2007. márc. 3. 18:39
bocs a szóismétléséért, nem figyeltem...
29. ipi (válaszként erre: 13. - F9e2ecc594)
2007. márc. 3. 18:38
Sziasztok, ne haragudj Erika ki kell javítsalak: csak akkor van valakinek 14-15. napon peteérése, ha 28 napos a ciklusa. Nekem 42 napos volt és mindig sajnaos csak visszafelé tudod mikor van, kivéve ha valaki érzi a tüszőrepedését(éles fájdalom a petefészekben egy váratlan mozdulatnál) vagy a hüvelyváladék üveges állagából lehet a termékenységi időszakra következtetni. Egyébként én érzem is, látom is és a szexet olyankor jobban is kívánom ösztönösen. A hőmérőzést 1 évig csináltam, így mindent meg tudtam alaposan figyelni magamon, másnak is javaslom. Ha valakit alaposabban érdekel a dolog, szívesen leírom. Nekünk a 3. hónapra sikerült összehozni a bébit. Üdv: Ipi
28. juhaszjudit (válaszként erre: 27. - Csubi.)
2007. márc. 2. 20:52

Kedves Csubi!

Én nekem 1,5 éve nem sikerül így én nem is panaszkodom. Nem probáltál természetgyógyászhoz fordulni ez ügyben? Én beszereztem egy hematit kővet ez az anyaság köve. Hátha segít.Vagy egy asztrológus hátha tudna ebben segíteni. Biztos sok mindent kitudna olvasni a képletedből, hogy miért nem sikerül.Pl. lehet, hogy nem is a mostani párodtól kell,hogy baba legyen. Hátha segít.Mindent kikell próbálni.sok sikert kívánok neked.

27. csubi.
2007. febr. 27. 14:22

Sziasztok!


Elég sokat olvasgattam itt és látom nem vagyok egyedül ezzel a bajjal:((nekem sajna 7 éve nem sikerül és nem találnak semmi bajt se nálam sem pedig a páromnál...már nagyon el vagyok keseredve... mondjuk már nem gondolok rá annyit mert kicsit belefáradtam hogy 7 éven keresztül minden reggel ezzel keltem és feküdtem...sajnos eljutottam egy kemény depresszióig is ami addig fajult hogy ha megláttam egy babát elsírtam magam:(

de azért még mindíg szeretnék lombik nélkü teherbe esni kérem ha valaki tud segítsen!!!

Köszönöm

26. juhaszjudit (válaszként erre: 25. - Dia1)
2007. febr. 14. 20:49

Kedves Dia!

Küldtem neked egy privát üzenetet, nem tudom olvastad-e. Azért írok megint, mert egy újabb dolgot tudok a teherbe esésre. Szerezz be egy méhésztől méhpempőt és azt kell enni. Tuti a teherbeesés. Pénteken tudok én is szerezni. Remélem valahonnan tudsz szerezni. Sok sikert

Puszi Judit

25. Dia1
2007. febr. 12. 08:46

Szia Judit!


Nekem is hátrahajló a méhem, de a nőgyógyász tavaly a rákszűrésnél csak annyit mondott, hogy ilyenkor előnyösebb ha együttléteknél a partner hátul helyekedik el:)Egyébként én úgy tudom, hogy ez nem ok a terméketlenségre, mert a normális egyik fajtája. Nálunk a családban több nőnek is ilyen van és eddig még mindenkinek összejött. Ebben a hónapban és in elkezdtem hőmérőzni, de csak azért hogy ellenőrizzem tényleg van-e peteérésem. Köszi a tippet a kővel kapcsolatban én is utána járok:)


Dee!

Hol ez a fiókpatika, már megyek is:)))))

24. dee
2007. febr. 11. 22:55

Gyere hozzánk dolgozni,itt mindenki bebabásodik.

1 év a fiókpatikában és tuti siker.Most ketten megyünk gyesre.(Tuti jó klíma van)


:))

2007. febr. 11. 22:37
Ahhoz ,hogy sikerüljön, el kell felejtened mennyire akarod.Lazuljaok el, felejtsd el azt a görcsös akarást.
22. juhaszjudit (válaszként erre: 21. - Dia1)
2007. febr. 11. 21:11

Kedves Dia!

Örültem, hogy írtál.Hát türelem terén már egy kicsit hadilábon állok. Voltam feb. elején orvosnál és azt mondta hátrahajló méhem van. Lehet, hogy ez az oka a terméketlenségnek. Hormontablettákat írt fel, azt kell 2 hónapig szednem,közben mérnem a testhőmérsékletem és a megfelelő időben együtt lenni.De most nemolyan régen ajánlottak valamit. Szerezz be egy ásványos boltban a HEMATIT KÖVET-AZ ANYASÁG KÖVE. Aki ajánlotta nekem ő több mindenkinek odaadta és összejött a baba.Én még nem találtam de addig megyek amig valahol nem lesz.

Remélem segítettem. Ha valami változás van nálad írj!

Puszi Judit

21. Dia1
2007. febr. 9. 12:40

Kedves Juhász Judit!

Hát minden elismerésem a türelmedért és hogy ilyen jól fogod fel a dolgot. Most már én is arra koncentrálok, hogy nem hiába van így, és ha nem jön akkor legalább tudok tovább dolgozi és gyűjtögetni a felújításra váró lakásra. Te közben fordultál már orvoshoz? Négy hónap után már az is eszembe jutott nincs-e valami bajunk...


Rencsilany!

Már több mint egy hónapja iszom a cickafarfű teát, nagyon szeretem az ízét, de egyenlőre nem tett csodát:))


Köszi mindenkinek a tanácsokat és a biztatást:)

2007. febr. 9. 12:12
Igyatok hozzá cickafarkfű teát.A környezetemben már 2 embernek hozott sikert:)
2007. febr. 8. 09:41

Kedves Dia!

Nekem már több mint egy éve nem sikerül a gyermekáldás. szerintem azt próbáld elfogadni, hogy akkor fog jönni amikor neki a legmegfelelőbb. Lehet, hogy valami miatt nem akar még lejönni. Látod nekem több mint egy év kellett,hogy ezt valamennyire megértsem. Nagyon nehéz volt. Most már elfogadtam,( nagyon nehezen) hogy biztos, hogy lesz majd valamikor. Akkor amkor nem várja az ember. Ha ennyire rágörcsölsz biztos, hogy nem fog összejönni. Valaki már nagyon jól leírta. Tűzz ki magad elé más célokat ne ez járjon a fejedbe. Sok sikert kivánok.

18. Dia1 (válaszként erre: 17. - Pitye)
2007. febr. 2. 13:02

Szia!


Köszi a jótanácsokat. Igyekszem. Most már arra próbálok inkább gondolni, hogy addig is marad idő magamra és a páromra. Meglátjuk mi lesz. Most is épp arra várok, hogy megjöjjön, de csak pecsételgetek és érdekes módon a hasam nem a megszokott módon fáj inkább hol jobb, hol bal oldalon szúrogat. 25-26 napos ciklusaim vannak és már a 27-en tartok. Majd meglátjuk, lehet már én is annyira akartam, hogy még azt is elértem, hogy késsen....

17. pitye (válaszként erre: 16. - Dia1)
2007. febr. 1. 15:05
Szia!Lehet,hogy az a baj,állandóan erre gondolsz.Én is hasonló helyzetben voltam,nekünk 2 évig nem jött össze a baba.Nekem meg sem jött a menstruációm,annyira terhes szerettem volna lenni.Mivel nem jött meg sokáig,valamilyen hormont szedtem.Abbahagytam a kezelést,és megjött.Végül véletlenül lettem terhes.Pont nem akartam,mert betegség miatt gyógyszert szedtem,és egyszer csak nem jött meg.Még az is hozzátartozik,hogy a férjem is megvizsgáltatta magát és neki volt egy kis gyulladása.Beszedte a gyógyszert ,most már van egy 3 éves kislányom és egy másfél éves kisfiam.A kisfiammal úgy lettem terhes,hogy azt hittem nehezen esek teherbe és nem védekeztünk.Próbálj meg egy kicsit lazítani!
16. Dia1
2007. jan. 31. 18:10

Sziasztok!


Én vagyok a következő kétségbeeső. Nekünk 4 hónapja nem jön össze a dolog. Pedig menstruációk előtt minden terhességi jelet produkálok (kivéve hogy az étel nem jön vissza). Tudom, hogy még korai az izgalom, de állandóan ezen jár az agyam...

15. 7130b15964 (válaszként erre: 14. - Ronita17)
2007. jan. 26. 10:04

Hé, akkor már terhes voltál, amikor kérdezted!!!!:))) Valószínűleg az ünnepek elterelték a figyelmedet és sikerült egy picit lazítanod.


Akkor mostmár nyugi, lesz miért izgulni majd mindennap, ha megszületik.


Sok boldogságot és egészséget a babához!

2007. jan. 26. 08:09
Köszönöm mindenkinek a tanácsát! A héten kiderült,hogy 5 hetes terhes vagyok.
13. f9e2ecc594 (válaszként erre: 2. - Rózsaszál1)
2007. jan. 16. 18:22

Szia!

Nekem se akart sikerülni egyből a baba áldás de én kipróbálltam ,hogy az eggyüttlét után nyugalomba maradtam nem mentem tusolni sem pár óra hosszat,és rögtön az aktus után nagypárnát tettem a fenakem alá ,hogy ott maradjon aminek kell.Nagyon fontos,hogy a menses első napjától számítva a 14-15.napon van a peteérés úgyhogy akkor mindent bele!Nekem már 4 gyermekem van.Egy próbát megér.Nem kerül semmibe,és természetes a dolog.Remélem segítettem.Sok sikert!Ha sikerűl,megírod?

12. jara
2007. jan. 12. 19:52
Szia!az én hugomék kb 1 évig próbálkoztak,és nem sikerült teherbe esnie.A focusban láttak egy adást,rengeteg nő teherbe esett egy injekciótól,a neve (GINEVAC).Gondolták kipróbálják ők is,hátha sikerül,és megkapta a szurit(kat) egy dobozban pár darab van.Következő hónapban már terhes is lett,állítólag teljesen sterillé és egészségessé teszi a méhet és környékét.Most 7 nópapos terhes,óriási kisfiú van a pocijában,ő megvan győződve arról,az injekció hatására tudott azonnal teherbe esni.A háziorvossal kell feliratni,gyógyszertárban mindenhol van,kb 5000 ft-ba kerül az összes adag.Sok sikert kívánok a teherbeesésedhez.
11. Ronita17 (válaszként erre: 10. - Katalin25)
2007. jan. 12. 15:21
Köszönöm szépen,ezt biztos kipróbálom.
10. katalin25 (válaszként erre: 9. - Ronita17)
2007. jan. 10. 13:24

Szia!

Nekem is csak 9 hónap alatt sikerült.Próbálj nem idegeskedni rajta, keress magadnak egy elfoglaltságot, egy új célt ami kicsit elvonja a figyelmedet, és ne görcsölj ezen!Fél év még nem olyan sok idő.Tudom, könnyű mondani, de én is átéltem.És hidd el, van akinek még rosszabb.

Létezik egyébként egy úgynevezett ovulációs teszt, a DM és Rossmann üzletekben kapható, és az segít megmutetni a megfelelő időt a "gyrekgyártásra". :)

Nekem ez a kettő: a teszt és a másra koncentrálás segítettek.

Remélem neked is beválnak!!!:)

9. Ronita17 (válaszként erre: 3. - 2ab728965c)
2007. jan. 10. 12:05
Kb.3 hónapja evvel kezdem a napot,de még semmi. Lehet,hogy nagyon stresszes vagyok és,hogy nagyon szeretnénk már.
8. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Rózsaszál1)
2007. jan. 9. 10:55

Nincs miért bocsánatot kérned, igazán.


A történeted pedig nagyon szép, sok ilyen pozitív sztorira lenne szüksége azoknak a lányoknak a "babát tervezünk"... topicba, mert ott se megy mindenkinek könnyen.

7. rózsaszál1 (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2007. jan. 9. 10:48

Bocsánatot kérek akkor....


Már azt hittem "sz.....-ba" nyúltam:-)

6. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - Rózsaszál1)
2007. jan. 9. 10:19

Nem, mert ha direkt hozzád akartam volna kapcsolni, akkor azt látnád.


Ez a "Hogyan eshetnék teherbe?Több mint fél éve nem sikerül." téma, pontosan a beleillik a "Babát tervezünk" témakörébe. Ott pontosan erről van szó egész nap.


Már annyi többször megnyitott téma van, hogy átláthatatlan a hoxa tőle.

5. rózsaszál1 (válaszként erre: 4. - 7130b15964)
2007. jan. 9. 10:08
Ezzel rám célóztál?????????
2007. jan. 9. 09:25
Ez a babát várunk topik témája...
2007. jan. 9. 09:07

Próbáltad-e az ébredési hődet mérni?

Ezzel ugyanis kiderülne, hogy van-e rendes peteérésed,- szerintem ezzel kéne kezdened a vizsgálódást.

Ha a mért görbe kétfázisú, akkor minden rendben, van peteérés és progeszteron, tehát a hormonok rendben.

Ha esetleg itt a bibi, erre nagyon hatásos szert tudnak adni- nekem is így születtek a gyerekeim...

SOK SIKERT!!!!!

2007. jan. 8. 14:28

Én csak annyit tudnék ehhez hozzászólni, hogy átestem a mesterséges megtermékenyítésen, a lombik-programon, jól teletömtek hormoninekciókkal és a végén már amikor nem maradt pénzünk lemondtunk a gyerekről.

Eltelt 1 év és íme, természetes úton 20-án lesz 4 hónapos a kislányom!

Nem szabad a gyerekre gondolni, vagy nagyon erőssen akarni, mert addig nekünk sem jött össze.

Most viszont egy boldog család vagyunk és ÉN EGY BOLDOG ANYA!

2007. jan. 8. 13:51
Hogyan eshetnék teherbe?Több mint fél éve nem sikerül.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook