Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. fórum

Hogyan eshetnék teherbe? Több, mint fél éve nem sikerül. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
90. Ágio8405 (válaszként erre: 88. - Kingaa 2)
2022. nov. 3. 22:40
Teljes értékű növényi étrend. Szinten Pcos vagyok. 9,5 év sikertelenség után jött meglepiböl a fiam. Már 7 hetes voltam amire kiderült. Volt sikertelen meddőségi kezelésem is. Sok sok closty stimus ciklus. Évekig szénhidrát számolos diéta szerint ettem. 5 hónap vegán ebből 2 hónap glutén mentes teljes értékű növényi étrend után sikerült. Egy próbát megér. De irhatnàl bővebben is eddig milyen vizsgálataid voltak, van e tényleg hozzáértő orvosod? Kezelve vagy-e? Sokaknak sikerül azért a hagyományos ch számolós étrenddel és pajzsmirigy kezeléssel, mert ritka az akinek nincs azzal is gond az ir mellett.
89. nilem023 (válaszként erre: 88. - Kingaa 2)
2022. nov. 3. 21:28
Gondolom orvossal már beszéltél, ő mit mond?
2022. nov. 3. 20:55

Sziasztok lányok

Kinga vagyok 23 éves és sajnos 2 éve nem esek teherbe

Inzulinrezisztens és PCOS-om van

Tudna valaki nekem ajálani valamit ?

87. 1eded24452 (válaszként erre: 86. - 1eded24452)
2009. jan. 25. 15:01
nem adni fel ;)!!!!
2009. jan. 25. 15:01

adj a párodnak boldogság hormont ;) és sokáig minden nap szeretkezni ;)


csoki,ginzeng,fürjtojás nyersen 10db koktélba ;)!!!!

2009. jan. 10. 20:58
Keresd fel a Meddőségi szakrendelőt!
2009. jan. 8. 18:47
Keress egy kinezológust
2008. dec. 24. 05:25

Nagyon akartam.... "testestül-lelkestül".

A Drága Dokim javaslata volt, hogy engedjem el magam, s csak arra gondoljak, hogy BABÁT akarok Nekem is nehezen jött "össze"

Szurkolok Nektek :) NAGYON

Persze olyan is van, hogy öröklött állapot,stb...:( Dokim szerint

2008. dec. 16. 15:07

keresétek meg Szabó Szigfridet állitólag már 150 nőnek segitett kb 3 hete volt vele beszélgetés a tv-ben

ugy tudom BUDAŐRSÖN rendel

81. Nina5 (válaszként erre: 38. - F76d3de101)
2008. dec. 13. 20:57
Nekem a legjobb baratnom 3 evig nemesett teherbe,aztan mikor teherbe esett elvesztette,az orvosa nem torodott vele,elment mas orvoshoz kiirta neki a clostilbegit tabblettat 2 honapig szedte es teherbe esett,2honapja szulte meg a kis lanyat es nagyon boldog.
80. 1cb261dabd (válaszként erre: 76. - Df407f1c2a)
2007. nov. 8. 01:18
Ti nem gondoltok az örökbefogadásra? Ha ennyire vágytok rá, az nagyon szép dolog lenne...
79. Csibe78 (válaszként erre: 78. - Moni0302)
2007. okt. 29. 12:42

Szia!


Elküldtem priviben, mert volt már akinek szúrta a szemét, ha itt osztottam meg az infót!

78. Moni0302 (válaszként erre: 77. - Csibe78)
2007. okt. 29. 08:43
Leírnád nekem,hogy milyen táplálékkiegészítőt szedtél,és mennyi ideig?
2007. okt. 9. 20:15
Nem próbáltatok valami természetes segítséget? Gondolok itt különböző táplálékkiegészítőkre, stb. Nekünk bevált! Mi is voltunk lombikon, előtte 2 évig hiába próbálkoztunk, semmi. A lombikon a beültetésig sem jutottunk el, viszont azt sikerült elérni, hogy a hormonháztartásom felboruljon, de nagyon. Utána kezdtük a táplálékkiegészítőket szedni, és sikerült, most 2 éves a kisfiunk :)
2007. okt. 9. 14:13
5 éve próbálunk rájönni erre a kérdésre!!válasz:0 voltunk már rengeteg orvosnál,de mi is most ott tartunk ha lesz lesz ha nem nem.......
2007. szept. 30. 12:12

Sziasztok!

Mi lassan 10 éves házasok vagyunk, de még mindíg nincs babánk. Ki vagyunk vizsgálva tetőtől talpig mind a ketten.Az orvosok szét tették a kezüket, és azt mondták, hogy nem tudják miért nem jönn.Voltunk mesterséges megtermékenyítésen is, de nem sikerült. Nem kívánom senkinek, hogy miket éltünk át.Mostmár ott tartunk,hogy nem foglalkozunk vele.Ha jönni fog akkor nagyon fogunk neki örülni, ha nem jönn akkor meg kénytelenek leszünk belenyugodni.

Ajánlom a figyelmetekbe a www.babatervezők.otthona .net oldalt.Nagyon sok hasznos információ van rajta.

74. Csibe78 (válaszként erre: 72. - Nömmix)
2007. júl. 12. 18:43
köszi, utána nézek :)
73. Csibe78 (válaszként erre: 70. - 279430c980)
2007. júl. 12. 18:42
köszi az infót :) Remélem minnél hamarabb bejön nektek is :D
72. nömmix (válaszként erre: 63. - Csibe78)
2007. júl. 12. 12:40

Miután elolvastam, pontosan mi ez, egy fórumon érdeklődtem utána, hogyan lehet kiszámolni ezeket a napokat. A www.astro.com oldalon angol vagy német nyelven megnézheted. Ennél pontosabb információt is kaptam egy asztrológustól.Mivel a Jónás-módszer alapja a Hold állása, dr. Jónás Jenő is a babilóniaiak, ősi népek tudása alapján dolgozta ki módszerét. Az asztrológus órára pontosan megadta, mikor vannak a termékeny időszakok, sőt, mikor lehet fiú-lányra számítani.


A homeopátiás szereket is tudom mindenkinek javasolni, pl. Gynex.

71. nömmix (válaszként erre: 24. - Dee)
2007. júl. 12. 12:24

:) Tényleg vannak ilyen helyek! Egy újságban olvastam, hogy egy kevésbé civilizált helyen a falu nőtagjai, ha nem akarnak gyermeket, és kimarad a mensesük, kiülnek a falu határába a sziklákhoz, és ez bejön, nemzedékről-nemzedékre... Tehát akkor kell, hogy legyen olyan hely, ahol ez "fordítva" működik!


Egyébként hol dolgozol? Van felvétel? :)

70. 279430c980 (válaszként erre: 63. - Csibe78)
2007. júl. 12. 11:33

A jónás módszer az egy második "peteérést" mutató dolog. Ill. hosszú lenne elmagyarázni de a hold állásából és egyéb tényezőkből meg lehet tudni, hogy azon a bizonyos középidőn kívűl mikor kell még együtt lenni ahoz, hogy baba legyen. Én hiszek benne és visszaszámoltam sok dolgot és tényleg bejöttek a számítások.

Ha jobban érdekel téged a téma akkor menj be a Babák és Mamák címszó alatt a teherbeesés pontba és ott találsz egy fórumot a jónás módszerről.

Egyébként még nincs babó, de remélem nem lesz sokáig ez a hírem, ugyanis most nemsokára megyünk Balcsira 10 napra és hátunk mögött hagyva a zűrös hétköznapokat beleadunk mindent.

69. Csibe78 (válaszként erre: 64. - Loni)
2007. jún. 22. 22:12
Szia! Én erre a problémámra a tőzegáfonya+aloe iszom, és az íze is jó!
68. M. Monroe (válaszként erre: 56. - Dia1)
2007. jún. 21. 10:10

Szia Dia1!

Ismerem Livikét, nagyon jó a módszere, csak kitartás és rendszeresség kell hozzá.

Persze ő még a mazdazdán étkezést is preferálja a tornát kiegészítően, de az nagyon kemény dolog.

Van a neten honlapja is Livinek, ott gondolom naprakészek az információk.

Egyébként Lívia önmagáért beszél, egy CSODA NŐ, a két lábon járó akarat és elhivatottság, mellette csupa szerénység.( vmint abszolút nem anyagias!!!, ami manapság ritka kincs!)A tudás amit megszerzett elismerésre méltó és hiteles.

Rám nagyon pipa, mert, hogy nem vagyok elég kitartó, hogy kifogások mögé búvok, stb. Ő így látja, lehet, hogy neki van igaza, vagy jobb esetben, kettőnk között lapul az igazság.

Dia, ha még nem érted el célodat, vagy csak a folyamatos egészséges életre vágysz, feltétlen legyél különb nálam, járj rendszeresen a Líviához, csak segíthet, minden szinten.

Monroe

67. Loni (válaszként erre: 65. - Gyorgyi7)
2007. jún. 21. 09:34
A medveszőlőlevél tea a felfázásra, különböző húgyúti fertőzésekre jó. Sőt, nagyon jó. (Sajnos, a bébi-dolgot csak annyiban segíti, hogy pl. megelőzi a fertőzést, és akkor nagyobb esélyed van bébire...) Magát a teát nagyobb gyógynövényboltokban lehet beszerezni, egy tasak olyan 230-260 Ft körül van. Rém rossz az íze, de hatásos.
66. gyorgyi7 (válaszként erre: 64. - Loni)
2007. jún. 21. 07:51
ja és még egy, hol lehet ezt beszerezni??
65. gyorgyi7 (válaszként erre: 64. - Loni)
2007. jún. 21. 07:48
mi az a medveszőlő tea? mire jó? kérlek segíts!köszike!:-))
64. Loni
2007. jún. 21. 06:46

Na, akkor üdv a fedélzeten! Mi is várjuk már, hogy legyen gólyahír. Eddig sajnos semmi. Sajnos, én átlag három havonta összeszedek valamiféle húgyuti fertőzést, ami igencsak hátráltatja a fogantatást. Korábban igencsak súlyos volt, kihatása volt a vesemedencére, méhre. Szenvedtem már méhgyulladással is emiatt. Ilyenkor gyógyszerek, kúpok stb. És persze rettegés, hogy hová húzódik fel, és mivel fogok szenvedni.

Most, hogy rendszeresen(kb 6 hetente 1 hétig) iszok medveszőlő teát (fúj, de azért mégiscsak hálás vagyok neki)sokat javult a helyzet.

Van valakinek hasonló tapasztalata?

63. Csibe78 (válaszként erre: 62. - 279430c980)
2007. jún. 20. 21:57
Szia! Mi az a Jónás módszer? Sikerrel jártatok vele?
2007. jún. 18. 15:03

szia.


Hát eddig még semmi hír, de remény az sok.

Most éppen kipróbáljuk a híres Jónás módszert. Kíváncsi leszek az eredményre.

Bár pont akkor van Jónás napom amikor éppen meg fog jönni, és ezáltal egy kicsit hitetlen vagyok, de kiderül mi lesz. Elvileg holnap kell megjönnie. Remélem nem fog.

61. Csibe78 (válaszként erre: 58. - 279430c980)
2007. jún. 14. 15:00

Szia!

Mi a helyzet nálatok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook