Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan és mivel töltöd a napod? fórum

Hogyan és mivel töltöd a napod? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 23. 13:35
Koltozkodesi terveket szovogetek, logisztikazok:D
45. Szivárványlepke (válaszként erre: 44. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 17:53
Mitől szenvedsz?
2012. ápr. 22. 15:08
Látványosan szenvedek. :)
43. Szivárványlepke (válaszként erre: 42. - Donna-DolceVita)
2012. ápr. 22. 15:08
Tetszik a neved. Hogyan élvezed az életet? Mi is a vasárnapot kineveztük pihenő napnak és nagyon jó. Most van egy kis dolgom, de később visszanézek várom válaszod és szívesen látlak téged is. a többikenek üzenem írjanak bátran.
2012. ápr. 22. 15:02
Hétvége lévén egy napot a szülőkkel töltöttem, egy napot otthoni teendőkkel és lazulással.
41. korteforma (válaszként erre: 37. - Arianne113)
2012. ápr. 19. 20:24
Félrenyomtam :D A fórum indítónak szántam :)
2012. ápr. 19. 17:28
Aklinek még van kedve írjon, még várok jó ötleteket. Bármi érdekes lehet. Még ha nem is hiszed.
39. Szivárványlepke (válaszként erre: 34. - Korteforma)
2012. ápr. 19. 17:21
Szerintem ezt nekem írtad. Az a baj, hogy 8 órában panaszokat hallgatok és átragad rám. Apróságok felbosszantanak. Tudom ez nem jó így, ezen szeretnék változtatni. Régen sok vicces filmet néztem, de most inkább már a helyszinelőket, vagy dr csontot nézek. Én is észrevettem magamon, hogy nem nézek sem mese sem vidám filmeket. Pedig jó lenne. Munka után nehezen kapcsolódok ki. Ez a fórum most kikapcsol, és már alig vártam, hogy újra írjatok. Mindenkitől sok jó ötletet kaptam és várok is. Arra viszont még senki sem válaszolt minek szokott örülni. Én például szeretem a napsütést, a szivárványt, a kakaót, A budapesti várban szép időben sétálni és közben staruss keringőket hallgatni, és szeretem nézni a kivilágított Lánchídat este és a csillaghullást. Oda vagyok a tavakért, patakokért. Szóval ezek feldobnak. Én is tudatosan próbálok ellenállni, annak, hogy elrontsák akedvem, de némely ember olyan hangnemet enged meg magának egy másik emberi lénnyel kapcsolatban, hogyaz felháborít. Én nem beszélnék így senkivel sem. Tudtál te is segíteni, ha van kedved még írj.
38. Szivárványlepke (válaszként erre: 33. - Arianne113)
2012. ápr. 19. 17:13
Mosogatni én sem szeretek, erre még nem kaptam jó ötletet mitől jön meg az ember kedve hozzá, ezért kedv nélkül mosogatok.
37. Arianne113 (válaszként erre: 34. - Korteforma)
2012. ápr. 19. 11:20
ezt a hozzászólásodat szerintem nem nekem akartad írni. :D ugyanis sehol nem írtam hogy megvagyok keseredve, vagy hogy görcsösen akarnám beosztani a napomat mert az előző hozzászólásomban is írtam hogy kigondolom hogy mit csinálok de nem ragaszkodok hozzá. de azért köszi. :)
36. olorsi
2012. ápr. 18. 22:45

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül írok Nektek.


Szakdolgozatomat a különböző életstílusokról készítem, kérlek, ha van egy kis időtök, akkor töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet.

[link]


Előre is köszönöm!

2012. ápr. 18. 22:42

Nagyon jó ez a fórum:))

Magam is kíváncsi lennék egy pár válaszra.

Utoljára a gimnáziumi éveim alatt tudtam pontosan beosztani az időmet,a katolikus koleszban,mivel szigorú szabályok voltak.

Azóta szét vagyok csúszva:OO

34. korteforma (válaszként erre: 33. - Arianne113)
2012. ápr. 18. 21:23

Reggel Morning Show-t hallgatom, az feldob :)

Legalább 1 órát hagyok készülődésre (reggeli, kávé, stb), hogy ne rohanással teljen a napom.


18 óra után érek haza, főzni kb 2-3 naponta szoktam, vásárolni úgyszintén.

Hétköznap nagy rendrakást nem csinálok, inkább figyelek apróságokkal, hogy fent tartsam a rendet.


Emellett angolt tanulok, olvasok, netezem, ha kedvem van, csavargok, filmet nézek.

Ne akard görcsösen kitalálni, mivel foglald el magad, mert ebbe a hibába én is beleestem és úgy nem megy. :) Hagyni kell időt, hogy kialakuljon, mihez "vonzódsz".


Írtad, kicsit meg vagy keserdeve. Szoktál szórakoztató filmeket nézni? Akár sorozat. VAgy ilyen könyvet olvasni?

A másik, ne engedd, hogy mások elrontsák a napodat. És hidd el, ez részben rajtunk is múlik. Én is tudok morgolódni, aggódni, felhúzni magam - tök feleslegesen :) Munka után örülj a napsütésnek, a jobb időnek, annak, hogy jöhet a pihenés, kikapcsolódás, és engedd el ezt, hogy mennyire sz.r helyen dolgozol és mennyire el vagy keseredve mostanság. Minél többet mondod-gondolod-érzed ezt, annál rosszabb lesz.


Remélem, tudtam segíteni!

2012. ápr. 18. 21:02

egész jó ötleteket olvastam. nekem egy dolog nagyon fontos, mégpedig az hogy reggel jó kedvem legyen. mert akkor az kihat az egész napomra, és ha a párom elnyűtt fáradt, akkor próbálom őt is felvidítani.


sajnos sokminden van amihez az embernek nincs kedve de mégis meg kell csinálni. én pl utálok mosogatni, és mégis megcsinálom. főzni viszont szeretek.

2012. ápr. 18. 18:17
Most neki ugrok a mosogatásnak. De várok még ötleteket. Mindenkinek köszönöm aki írt, aki írni fog. Jövök majd még vissza olvasni.
31. f799cac10e (válaszként erre: 17. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 18:07
ilyenkor mikor " kényeztetem magam" elmegyek, pedikűr-manikűr, fodrász, kozmetikus, nem törődöm ilyenkor senki mással maximum a kutyákkal mivel őket le kell vinni ha tetszik ha nem. de ilyenkor nem veszem fel a telefont, senkinek sem, hanem nyugalom van és csak ÉN létezem.
2012. ápr. 18. 18:07
takarítottam,vásároltam és agyaltam.Most próbálok picit kikapcsolni.
2012. ápr. 18. 18:06
Drágák vagytok, de most kicsit lelépek, mert megyek haza és vacsikészítés, meg utazom el az éjszaka, úgyhogy van még tenni-vennivalóm :) Kellemes estét nektek:)
2012. ápr. 18. 18:02
Rá gondolok. :-)
2012. ápr. 18. 18:00
Eddig fűnyírással, gereblyézéssel telt, most nekiállok végre főzni, és embert faragok magamból. :)
26. Szivárványlepke (válaszként erre: 24. - 6f257fd90e)
2012. ápr. 18. 17:59
Igen mi magyarok nagyon sokat panaszkodunk. Nem értem miért. Vannak nálunk sokkal rosszabb helyzetben lévő országok. Voltam külföldön, Bécsben és ég és föld volt a hangulat. Én is sokat aggódok a pénz miatt. Bát ettől igazából semmi sem változik. Nem vagyok szegény, minden megvan, ami kell. Hálásnak kellene lennem, de aggódok a hiteleim miatt, pedig nincs vele semmi baj, csak maga hogy van az a tény már zavar.
25. Szivárványlepke (válaszként erre: 20. - F799cac10e)
2012. ápr. 18. 17:55
Én a mosogatásra keresek valami jó taktikát. Az nehezen megy. Nekem a párom nagyon sokat segít. Szerencsém van. Azt szokta mondani, hogy én vagyok az ő oldal bordája, erre én meg viccesen azt mondom, akkor miért tartott meg magának minden házias gént és nekem alig jutott. Ő azzal bíztat, hogy majd belejövök. De ha lenne egy jó taktikám jobban menne. Csak elkezdeni tudom nehezen utána megy már.
24. 6f257fd90e (válaszként erre: 22. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 17:53

Sajnos egyre inkább azt hallom, hogy az emberek egyre depressziósabbak Magyarországon és hogy probléma van a munkahelyekkel és a megélhetéssel, meg általában. A magyar amúgy is - fogalmam sincs, miért - de depresszióra nagyon hajlamos náció, de ez ilyenkor még rá is tesz egy lapáttal. De hidd el, jobb lesz, nem egyszerű túlélni, de jobb lesz... Románián kb 3 éve söpört át ez a hullám, mostmár lassan múlik (kolozsvári vagyok), nem volt könnyű, de túl lehet élni:)

Fel a fejjel, amíg van:D

23. Szivárványlepke (válaszként erre: 19. - 6f257fd90e)
2012. ápr. 18. 17:51
Ezt most nem teljesen értem. Ha írnál egy példa mondatot.
22. Szivárványlepke (válaszként erre: 18. - 6f257fd90e)
2012. ápr. 18. 17:46
Én is nagyon sokat nevettem, de a munkám miatt nagyon megkomolyodtam. Ami nem jó. Ha morcos vagyok keveset keresek, ha vidám és nevetgélek, akkor sokat. De igazából nem is érezem magam így jól morcosan. szeretném újra megtalálni a régi énem. Én is az élet jobbik néztem. De ez asok panasz, amivel 8 órába bombáznak, nem jó. Ha elmennnék innen azt megfutamodásnak érezném. Én azt akarom, hogy ők változzanak hozzám és nem én hozzájuk. Ne legyenek ilyen panaszkodóak,mert az életben igenis vannak szép dolgok. És amit ők problámának éreznek, az valójában semmi. A betegség, az probléma, de hogy 300-al drágább lett valami ehhez képest semmi. Minden drágul.
21. 6f257fd90e (válaszként erre: 14. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 17:43
Főleg szupermarketes virágok:)) de meghálálják a gondoskodást... szobafikusz, meg csokrosinda, néhány kaktusz, borméliák, mexikói pálma, borostyán, kb egy hónapja vetettem cserépbe törpeszegfűt... Nemtom, de már alig férek tőlük, szerencsére két hét múlva költözünk egy nagyobb lakásba:)
20. f799cac10e (válaszként erre: 16. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 17:43
nem csak azért hanem akkor nem kell mondani neki hogy amíg felmosok ne ugráljon addig tudod Pasik ezt nem nagyon szeretik szerintem. nekem nincs olyan nagyon amit nem szeretek megcsinálni. vasalni nem szoktam mivel van egy jó taktikám erre maximum amikor valami olyan helyre megyünk pl. esküvő akkor persze vasalok, nem gyűröttek a cuccaink így nincs semmi bajuk, nem azért mert nem szeretek hanem mert fölösleges. tönkre mennek a ruhák a vasalástól.
19. 6f257fd90e (válaszként erre: 17. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 17:42
Jaj, ha nagyon morcos vagy, és sok negatív hangulatú emberrel találkozol, akkor van egy jó módszer. Két szó csak, "ingben" és "gatyában". Minden mondatuk után tedd oda azt a szót, hgoy "ingben", utána a következő után, hogy "gatyában" :)) Pl érdekes, ahogy végigolvasod ezt a fórumot is, hogy minden hozzászólás mondatai után felváltva beteszed, hogy "ingben" meg "gatyában" :D
18. 6f257fd90e (válaszként erre: 11. - Szivárványlepke)
2012. ápr. 18. 17:40

A szüleim sokszor szidnak is azért, mert szerintük túl komolytalan vagyok, de őszintén szólva semmi kedvem nincs teljesen felnőni... a felnőttek mind olyan komorak és morcosak...


Szóval a főzés az olyan, hogy 8-ik éve lesz lassan, hogy elköltöztem otthonról, úgyhogy elég sok kaját odaégettem (az se olyan nagy baj, a szén hasfogó, így pl ha véletlenül odaégeted a rántotthúst, kisebb eséllyel lesz tőle hasmenésed:D), szóval inkább a tapasztalat az, ami olyan "főzőtudási" szintre vitt, amin most vagyok. Van egy honlap, www.mindmegette.hu , innen nagyon sok ötletet merítettem az utóbbi időben, de még mindig inkább "hasból" főzök. Vagyis átgondolom, hogy mi van otthon, mihez lenne kedvem, mennyi időm elkészíteni, aztán majdcsak lesz belőle valami :D ideális esetben ehető dolog:P

17. Szivárványlepke (válaszként erre: 15. - F799cac10e)
2012. ápr. 18. 17:37
Én is szeretnék magammal többet foglakozni. Nagyon elhanyagoltam a lelkem, és morcos lettem. Te mire gondoltál avval, hogy fogalkozol magaddal. Ilyenkor általában kényestetés jut eszembe, egy jó kis habfürdő, egy jó tea, egy kis zene.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook