Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szabadidődet mivel töltöd el, és milyen zenét szoktál/szeretsz hallgatni? fórum

Szabadidődet mivel töltöd el, és milyen zenét szoktál/szeretsz hallgatni? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 9. 16:51

Rengeteg időt töltök el a számítógép előtt. Ugyanakkor zene hallgatás is, mert a PC-n rengeteg zeneszám található nálam, több száz óra lenne egyben meghallgatva, és állandóan megy a lejátszás, véletlenszerű számokkal. Tehát széles repertoár. Olyankor megy a zene, ha nem zavarja azt, amit épp végzek, pl. kártyajáték, logikai játék, soduku. Oldalak olvasása. Írások. Viszont videók és honlapok nézésénél nincs zeneszó!

Kerékpározni is szeretek, bár itt a hegyek között a hagyományos kerékpár nem éppen nyerő. Horgászni, sokat jártam, ma már nem, nincs engedélyem sem, drága, nem váltottam ki.

És nem utolsó sorban beszélgetések, összejövetelek a barátokkal. Együtt játszás, pl. kanaszta, ulti, betűtorony. Szalonna és hússütések, partik a szabadban. Tollas labdázás, nyíllal lövöldözés és dobó-nyíllal dobálózás. (Idegen neve talán a darts, de nem vagyok benne biztos egyáltalán. Így engedte a helyesírás ellenőrző beírni.)

2009. jún. 14. 16:41
Ki szokott teniszezni?
2009. jún. 11. 16:56

Néha szoktam rockot hallgatni, most nem jutnak eszembe.


Na az jó ha weboldalt szerkesztesz! Én is szoktam!:D


Minden zenét halgatok meghalgatok! :D

2009. jún. 11. 16:40

Én is hallgatok Metro stationt és Veronicast, Demi Lovato,Kelly Clarkson. De leginkább a finn rock-ot és a metált szeretem. pl The Rasmus,Stratovarius,Sunrise Avenue,Kotipelto,,Apocalyptica, Sonata Arctica,Nightwish stb.



Szeretek olvasni,mozizni,itthon filmeket nézni, fotózni, más weboldalt szerkeszteni,itt a hoxán az oldalamat szerkeszteni. Ami itt a naplóm szól általában azok vannak benne amit hallgatok.



Haverokkal általában csak hétvégén találkozok,mert ők is dolgoznak meg én is. Ha fáradt vagyok hétköznap nincs kedvem mindig velük lenni.

2009. jún. 10. 17:37

Én a párommal vagyok a szabadidőmben, vagy itthon teszek-veszek, vagy olvasok, zenét hallgatok, neten, gépen dolgozgatok.


Én latin zenéket és rockzenét szeretek hallgatni elsősorban, de kis túlzással kijelenthetem, hogy "mindenevő" vagyok. A dallamos rock bármikor jöhet, illetve egyéb zenék is, pláne, ha az előadó spanyolul énekel. :-)))

2009. jún. 10. 17:35
Én rock zenét szoktam hallgatni!
2009. jún. 10. 17:33
Én szabadidőmben filmet nézek, vagy a barátnőimmel és haverjaimmal töltöm az időt! De mikor mit, mikor mihez van kedvem! Legjobban rap, hip-hop zenét szoktam halgatni, de más zenét is meghalgatok! pl: Metro Station,The Veronicas, Disco-s zenét is szoktam halgatni..most hirtelen nem jutnak eszembe, de sok zene van amit szoktam halgatni! Hát igen ízlések és pofonok kérdése! by! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook