Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Videót szeretnék nézni az interneten, csak sokáig tölti be és sokszor nincs kedvem megvárni. Van valami program, amivel hamarabb töltődne? fórum

Videót szeretnék nézni az interneten, csak sokáig tölti be és sokszor nincs kedvem megvárni. Van valami program, amivel hamarabb töltődne? (tudásbázis kérdés)


12. ed88de3413 (válaszként erre: 11. - 6c4fb2f974)
2011. febr. 14. 09:41

Nagyon szépen köszönöm most már legalább értem!

Akkor gyorsabb netre kell váltanom mert az a bibis így legalább tudom,hogy nem a gépemmel van a baj!!!!!Köszi!

2011. jan. 10. 21:08

"Értem én hogy gőzgép, de mi hajcsa":)))

a neten nem tudsz videót nézni, mert az egy számítógépeket összekötő hálózat.(próbálj csak belenézni pl egy routerbe, vagy utp kábelbe:))) Videót nézni a számítógéped segítségével a monitoron tudsz.Amit nézni szeretnél, az a tartalom (pl video) egy távoli számítógépen van tárolva.Ezt a fájlt el kell juttatni a te számítógépedre, hogy meg tudd nézni.A fájl gépedre történő eljutásának sebessége az általad előfizetett internet-szolgáltatás sebességétől függ(részben).Tehát ha lassú a neted, akkor lassan jön az adat, lassabban, mint amilyen a lejátszás sebessége, ezért látod, hogy folyamatosan pufferel a lejátszó alkalmazás.

Én most pl egy HD Lady Gaga klipet nézek a Youtube-on.A "letöltődési" sebessége 2-30 MB/s közötti. A folyamatos lejátszáshoz kb 1,8MB/s kell, tehát nálam akadozás nélkül megy.

Ha így akarsz videókat nézni, akkor fizess elő pl a Diginél 80/25-ös netre, az nem fog akadozni:)))-és csak 4500/hó...

10. ed88de3413 (válaszként erre: 9. - 6c4fb2f974)
2011. jan. 10. 20:07
Videót a net-ről nem tudok letölteni mert tíltva van,de én nem is akarom én a neten akarok nézni videót letöltés nélkül és bufferelés nékül.
9. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 3. - Ed88de3413)
2011. jan. 10. 19:05

ha csak az a gond, hogy lassan töltődik le a netről a videó fáj- de idővel azért lejön, és le is játssza valamelyik program, akkor egyszerű a probléma: lassú a neted. Venni kell gyorsabbat.

Bár az is gond lehet, hogy a másik gép, amiről jön, lassú valamilyen okból.Ezzel nem tudsz tenni semmit.

2011. jan. 10. 18:54

Sziasztok KEDVES SZILVIKE NEKED írtunk priviket a videóssal kapcsolatosan.


Esetleg Más Valaki Mások Akik olvasnátok kérlek amit tudnátok segítsetek SZILVIKE83 nak. Köszönet :))

2011. jan. 10. 15:53

Szia KEDVES POCAK25

Rendben írunk privit NEKED is.

6. pocak25 (válaszként erre: 5. - Katácskák)
2011. jan. 10. 15:30
Nekem is légyszi mert én sem tudok nézni!!!!
2011. jan. 10. 14:59

Sziasztok KEDVES SZILVIKE és BABAPOFI

Privin írtunk NEKTEK.

Kérünk szépen amikor lesz időtők írhattok SZERETETTEL segítenénk ha tudunk.:))

2011. jan. 10. 14:54
Idegesít a buffer-elése!
2011. jan. 10. 14:53

Bővebben!

Videót szeretnék nézni az interneten csak sokáig tölti be és sokszor nincs kedvem megvárni mire betölt!

Nincs valamilyen program amivel hamarabb töltődne?

2011. jan. 10. 14:51
én sem tudok :(
2011. jan. 10. 14:50
Miért nem tudok videót nézni az interneten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook