Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan és hol kell jelentkezni emelt szintű érettségire? fórum

Hogyan és hol kell jelentkezni emelt szintű érettségire? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 1. 17:30

hát ezekre a kérdésekre nem tudok választ adni, de még beugrott az hogy számít az is hogy hány éve érettségiztél, én régen érettségiztem és nekem a régi eredményeket nem vették figyelembe csak azt amit újonnan írtam.


egyébként sztem a régi suliba kell akkor is vissza menni, max egy telefont megér oda vissza telefonálni és megkérdezni a jövőhéten, sztem sokkal többet tudnak segíteni, max. segítenek a papírokat kitölteni és kérvényezitek hogy pesti gimit jelöljenek ki helyszínnek. ezt tudom elképzelni.

2012. jan. 1. 17:17

De én anno zalaegerszegen érettségiztem,most meg Budapesten szeretnék,mivel itt lakom.



Most még azt szeretném kérdezni,hogy pontszámításnál hogy kell ezt számolni?kell számolni h középszintüm hanyas lett és utána fel kell venni a Még több érettségi eredményem van fülnél az emelt szintet is?vagy hogy?

2012. jan. 1. 17:15
remélem tudtam segíteni és nem volt túl zavaros
2012. jan. 1. 17:09
akkor oda kell vissza menned ahol érettségiztél régen és a régi biológia tanárodtól kell segítséget kérj hogy tudj jelentkezni, ő segít kitölteni a papírokat, én nem megyei szintű városba érettségiztem, és anno mikor mentem "újra" emelt szintűt csinálni akkor megyei jogú város egyik gimijébe jelölték ki hogy mikor és hova kellett mennem, de erről az után kaptam egy értesítő levelet, mi után a volt gimimbe segítettek a jelentkezési papírokat kitölteni
3. lexi018 (válaszként erre: 2. - 6208ad5eaa)
2012. jan. 1. 17:07
már van érettségim,csak biológiából szeretnék egy emelet színtűt.
2012. jan. 1. 17:01
most mit szeretnél? még nincs érettségid és most szeretnéd letenni, vagy van már csak felsőoktatásba szeretnél menni és mondjuk egy-egy tantárgyból kell tegyél emelt szintű érettségit hogy felvegyenek fősuliba, egyetemre?
2012. jan. 1. 16:58
Hogyan kell jelentkezi érettségire?hol találom meg hogy Budapesten melyik iskolákan lehet jelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook