Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érhetem el a háziorvosom? fórum

Hogyan érhetem el a háziorvosom? (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 30. 18:40
Köszönöm mindenkinek,megpróbálom hívni még a többi számot,az emailek visszapattantak,de az önkormányzat és a rendelő oldalán sincs új info..
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2020. márc. 30. 17:17
Nem abban a kerületben lakom, lemaradt.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 17:16

Nem tudok segíteni, de esetleg, ha van a rendelő környékén ismerősöd kérd meg, hátha ki van írva, az elérhetőség.

Én 3 napig hívtam, mire felvette a 'recepciós' és adott egy mobilszámot, ahol elérhető az orvosom.

Esetleg nézd meg , hátha az önkormányzat oldalán feltüntették.

Jó egészséget!

2020. márc. 30. 17:16
Múlt héten már közölték, hogy 5 napon belül átcsoportosítások és összevonások lesznek, szerintem próbáld a Szent Kristóf többi rendelőjét hívni sorban.
2020. márc. 30. 17:00
Sürgösen felkellene hívnom,elvileg most 4.órától van(vagy lenne) rendelése,de ha ő nincs is benn,az asszisztense benn van.Viszont nem érem el.Egy órája telefonálgatok.XI.kerület KVahot utcai felnőtt rendelő,ahol Forgách doktornő az orvosom.Köszönöm ha valaki tud segíteni,milyen számon hívjam.A Szent Kristóf rendelő weboldalán lévő számot hivom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook