Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan engedjem el? fórum

Hogyan engedjem el? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - 526d586c57)
2019. jún. 27. 23:05
Nem az. Ez nem épít téged . Szerintem cseréltess zárat és ne foglalkozz vele.
2019. jún. 27. 08:04
Végig olvastam mindent.Szerintem te nem akarod elengedni.Szánj magadra időt és gondold végig mit szeretnél.Talán el kellene engedned őt.Amíg nem zárod le addig nem tudsz tovább lépni.Ne barátkozz vele, éld az életed.
29. 526d586c57 (válaszként erre: 28. - Érdekes73)
2019. jún. 27. 07:35
igen, csak tudod ez az elején nem így nézett ki . azthittem elég normális ehhez.
28. Érdekes73 (válaszként erre: 27. - 526d586c57)
2019. jún. 26. 23:12
Ha emberileg leszerepelt előtted akkor már úgyse fogsz vele semmit se összehozni barizást se mert nincs értelme.Hát megismerted ezt az oldalát is...Ahhoz hogy az ex maradjon megbízható haver nagyon intelligensnek kell lenni szerintem.Aki ilyen sunyin intézi a dolgait az nem az...
27. 526d586c57 (válaszként erre: 26. - Érdekes73)
2019. jún. 26. 09:09
Na , végül letiltottam az üzeneteit, ezt megelőzte természetesen egy jelentős "hülyének nézés" . Most hogy barátnő van ugye jött a "dehát én csak barátként szeretlek már az elejétől fogva" és a "barátnőm szerint TE nem vagy túl rajtam". Jó talán valahol igaza volt , na de miért nem ? Mert márciusban még ott simogatta a hajam a kanapéján és közölte hogy szerinte mi még leszünk egy pár, a mi történetünk nincs lezárva stb.. ez így ahogy van kijött a száján és március nem 1 éve volt... Utána jött egy 3 hétre a nő kb. Ami után persze még keresett és ennek most vetettm véget. Egy önző undorító dolognak tartom, hogy saját magának is képes hazudni és másnak a nyilvánvalóról, lehet most így gondolja, de másnak be van kamuzva hogy ő már a szakítás óta nem gondolt rám és én írtam rá holott fordítva történt. Ezt nem értem a férfi agyban, mi értelme, és sajálom a lányt, hogy félre van vezetve. Természetesen azt is észrevettem, hogy hétvégén le vagyok tiltva, hétközbe meg már kioldva , gondolom még ott van a csaj. A vita óta természetesen nem ír és nem is jön a munkahelyemre mert kikötöttem hogy most már húzzon el. 4x kértem a kulcsom, nem kaptam vissza, illetve tudom hogy leseget mert likeolgat. Az igazságtalanság igazából az ami már kiborít engem ebben a történetben, hogy azt gondoltam lehetek jóban valakivel, meg el voltunk könyvelve jó haveroknak , aztán jön a nő és rájössz csak az EX vagy. Oké hogy ez várható, de akkor le kell ülni értelmesen megbeszélni és nem engem tartani pajzsként a csaj elé hogy de én voltam a hibás én akartam a kapcsolatot és biztos én szeretem. Fent volt tartva az érdeklődésem, nem engedett el, hiába akartam. Az ilyen ember nem engem szeret, csak önmagát. Hát ezt gondolom vele kapcsolatban...
26. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - 526d586c57)
2019. jún. 19. 23:43
Az a kérdés te mit gondolsz/érzel vele kapcsolatban.
2019. jún. 11. 08:48
Na, eltelt a pünkösd, hazament a kislány, már írt is hogy mizu velem, hogy vagyok. Barátom szerint, ha mi szakítanánk , szerinte egyből rámrepülne. Ez ilyen férfidolog. Nekem ez kissé szürreális. Mert nekem annyi van mindig elmondva hogy csak szeret mint embert.
24. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - 526d586c57)
2019. jún. 9. 21:48
Bármikor bemehet hozzád mikor kedve tartja ? Ez szerintem nem egészséges így...
23. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Mezei Virág)
2019. jún. 9. 11:04

Nem tudok írni... :DDD

Engedd nnna! :D

22. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Mezei Virág)
2019. jún. 9. 11:04
Enedd*
21. Mezei Virág (válaszként erre: 20. - 526d586c57)
2019. jún. 9. 10:51

Ne is kérd vissza a kulcsot, az egyik zárat cseréld le!

Oldd meg a kutyasétáltatást nélküle. Már semmi dolgod vele, szerintem.

Ha a mostani barátnőjét becsapja, akkor téged is, bármikor!

Enged el végre!!!

20. 526d586c57 (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2019. jún. 9. 10:41
Jogosan is kérdeztem rá egyből, hogy talán az én hátam mögött is ez ment akkoriban... Nyilván egy ilyen embert nem bán senki valahol, csak az idő felerősíti a szépet. Meg azt érzem, inkább neki van szüksége rám. Múltkor mikor erőt vettem magamon, hogy ha úgyis van valaki meg nincs ideje , vissza is adhatja a lakáskulcsom (kutyusomhoz járt ki segíteni még én dolgoztam, sokan megbotránkoznak ezen de tényleg számíthattam rá) , úgyis hetek óta nem volt kint, mondtam nem bántás, de akkor jobb helyen is lenne az a kulcs, még aznap kilátogatott a kutyámhoz és szó se volt arról hogy akkor visszaadja. Nyilván ha kérem komolyan akkor odaadja , csak ebből is azt vettem le, hogy ő nem akar elszakadni. Viszont tényleg akkor minek a másik lány. Csajszi nem látja a vadidegen kulcsokat a tartón?! Nem az én bilim ez , de hatalmasat fog borulni ..
19. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - 526d586c57)
2019. jún. 6. 22:35
Megértem hogy zavar téged ez még nem megcsalás de már az előszobája...
18. Lydian
2019. jún. 6. 22:16

Szerintem az van, hogy részedről még nem történt meg a lelkedben a szakítás.Az Igazi Szakítás (!) Ő ugyan jön mindig vissza hozzád, de te meg ENGEDED.Mivel még nem engedted el magadban, miközben zavar az új nője.Ha KÖZÖNYT éreznél (már) iránta, akkor nem izgatna-zavarna semmi,ami vele kapcsolatos.De ez már csak így szokott lenni: az előzőnek a mosolya még mindig bennünk él :) Három éves kapcsolatom tragédiáját próbáltam kizenélni magamból itt:


[link]

17. 526d586c57 (válaszként erre: 16. - Érdekes73)
2019. jún. 6. 08:03
Igen ezt igyekszem tartani is, viszont pl tegnap meglátott a plázában és képes megvárni hogy beszélgessünk , aztán meg mondja hogy ne haragudjak ha keveset keres de a barátnőjének azt mondta(hazudta) már nem beszélgetünk... amit értettem de úgy jön le hogy amolyan titkos viszonyt folytatunk , aminek hangot is adtam hogy ez gáz... Mármint hogy a lány háta mögött folyik ez. Erre mi szükség van ?
16. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - 526d586c57)
2019. jún. 5. 22:43
Nem is kell szerintem tiltani meg törölni csak rövidre kell zárni az ilyen felesleges csevejt. Semmi értelme.
15. Guruljka (válaszként erre: 12. - 526d586c57)
2019. jún. 5. 22:35
Ha nem lenne a facebook, illetve nem lennél ott ennyire aktív, kutyabajod nem lenne.
14. HaBe (válaszként erre: 10. - 12d083b51b)
2019. jún. 4. 00:25
Hát igen. Ezzel csak egyetérteni tudok 🙌
13. ab65a971c2 (válaszként erre: 12. - 526d586c57)
2019. jún. 3. 22:35
Rázd le, mert rossz hatással van rád.
12. 526d586c57 (válaszként erre: 7. - Gabbbicica)
2019. jún. 3. 22:26
Rajta kívül én sem tartottam senkivel a kapcsolatot, tudom hogy az ilyesminek sosincs jó vége, vagy nem lenne , csk a tényt nem értem, én őszintén nem szoktam ráírni, ő szokott rám és válaszolni szoktam. De őszintén, ha egy férfinak van valakije, miért keres akkor engem . Semmi fura dolgot nem ír , csak hogy hogy vagyok mi újság . Meg persze heti szinten plakátolja az új nőjét meg a közös dolgaikat. Ezen nem tudok annyira elmenni. Akivel jelenleg együtt vagyok, vele 11 éve ismerjük egymást, nem sok dolog van amiről amúgy ne tudna ,ezért vagyok vele teljesen őszinte mert ismer már. Csak magamból kiindulva, én ha úgy szeretek valaki nem írok rá az exre hogy hogy van mi újság mikor nekem és neki is van valakije. De ismétlem , nem én keresem a társaságot , ha napokig semmi ő kezdeményez, de nem váltunk egy olyan haraggal hogy most akkor tiltás/törlés.. Más exemmel sem tettem akikkel utána nem beszéltem. Mert minek.
11. semleges (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2019. jún. 3. 14:48
Komolytalan az egész.
2019. jún. 3. 14:41

Ez a szakítás nekem olyan, mint amikor valaki kiköltözik önként és dalolva egy házból, de azért a kapu kulcsot magával viszi, mert tudja, hogy bármikor is akar visszamenni, ajtó-ablak nyitva van. Mint egy szálloda, olyan vagy neki!

A másikat azzal büntette valamiért, hogy nem alszik otthon, téged + azzal hülyít, hogy még érez irántad valamit. Te + elhiszed és gyötröd magad miatta.

Légy észnél, csak egy pótlék vagy a számára. Ne ráadd a kabátot, hanem tedd ki a szűrét végleg, és messzire kerüld el! Vedd észre hogy csak hülyét csinál belőled! Legyen önértékelésed, ha képes volt téged elhagyni, mert kihúnyt a tűz, akkor mi a fenét keresgél nálad továbbra is. Menjen, és vissza se nézzen!

9. 0adc8842b1 (válaszként erre: 3. - 526d586c57)
2019. jún. 3. 13:51
3 év nem egy hosszú kapcsolat. Ha ennyire beleégett a retinádba, akkor Te nem fogod őt békén hagyni. Nincs kémia, de van fizikai ha találkoztok, sőt akár sex is. Ő meg ha felhívhat, hallod a hangját és neki fogsz dorombolni. Milyen élet ez? Se e-mail, se telefon, se facebook, semmi ne legyen köztetek. Közel vagy hozzá? Kerüld ki az utcát is. Mondd meg neki, hogy többé nem akarod látni. Vagy a mostani kapcsolatod is zátony lesz. Vagy hülye az az ember, ha neki jó hogy te az exeddel is vagy.
2019. jún. 3. 12:17
Szakíts meg vele minden kapcsolatot!
7. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2019. jún. 3. 08:39

Hát pedig hiába troll leszek, nekem sose jött be ez a nagy maradjunk barátok, tudjunk mindent egymásról történet....


Én senkivel sem tartom a kapcsolatot az exeim közül, ha találkozunk valahol véletlenül, akkor köszönünk, max a szokásos jól vagy, jól vagyok kör és megyek tovább. Totál nem akarom őket sem beavatni az életembe, sem róluk megtudni semmit. Ugyanezen okból egy részüket töröltem facebookon, más részüket pedig beállítottam úgy, hogy ne lássanak rólam semmit, és azt, hogy nekem se dobja fel a dolgaikat a hírfolyam. Max akkor látnám mi van velük, ha rákeresnék az oldalukra, de ezt nem teszem.


Neked miért jó, hogy tudsz róla? Mi az a plusz, amit ad ez a kapcsolat így? Mert ki vagy borulva miatta, még egy év elteltével is, bekavar az új kapcsolatodba, és pörögnek rajta a gondolataid.


+ ha vissza is menne hozzád, jó érzéssel vissza tudnád fogadni? Vagy azon agyalnál, hogy mikor dob el újra valaki másért, akivel megvan a kezdeti lángolás?

6. HaBe
2019. jún. 3. 02:45
El kell engedni mindent ami elmúlt. A múltat nem lehet kijavítani,meg nem történtté tenni. A mára kell koncentrálni,hogy majd holnap ne kelljen megint a múlton aggódni.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2019. jún. 2. 21:52

Szerintem azért fáj az új kapcsolata, mert igazán most kéne elszakadnod tőle. Azzal, hogy mindketten egy új kapcsolatot választottatok végleg kitettétek a pontot a történet végére.

Itt az ideje, hogy minden kapcsolatot megszakíts vele. Milyen érzés ez a mostani partnerednek? És milyen lesz neked, ha továbbra is tartod vele a kapcsolatot? Szenvedni fogsz. Aztán elér a történeted egy mérföldkövet, ahol újra döntés elé leszel állítva. Zárd le ezt most.

4. Lávli (válaszként erre: 3. - 526d586c57)
2019. jún. 2. 21:44
Ez a mostani kapcsolatban sem fair, hiába mondod, hogy a partneredet nem érdekli.
3. 526d586c57 (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. jún. 2. 21:41

Nem nem veszem annak és köszönöm a választ :)

Igazad is van ebben , mert igen az a normális ha megszakítunk minden kapcsolatot. De erre mindkettőnk képtelen volt...

2. Lávli (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2019. jún. 2. 21:34

Már egy éve meg kellett volna szakítanod minden kapcsolatot vele.

Azt mondod, ráadtad a kabátot. Aztán napi online kapcsolat, heti 2-3 találkozás, időnként szex.

Az milyen kabát?

Legyél őszinte magadhoz, úgy a legkönnyebb minden.

(Remélem nem veszed trollkodásnak, ha esetleg nem tetszenek a szavaim.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook