Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljem túl, tegyem túl magam azon, hogy vége a házasságomnak? Meg fogok élni 1 fizetésből is fórum

Hogyan éljem túl, tegyem túl magam azon, hogy vége a házasságomnak? Meg fogok élni 1 fizetésből is (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. szept. 15. 07:06
Köszönöm mindenkinek a biztatást! Nos ,azóta van egy 2 fejlemény.A férjem hazajött egy pár holmijáért.megtudtam, hogy az éjszakása után nem is a ribihez ment,mert az még együtt él az élettársával...Az egész napot átmotorozta,nem tudja maga se mit akar,bár ezek után nem is érdekel...A nő nagyon behálózta, tőle megértést,szeretetet kap,szerinte.De még engem is szeret azért....Nagy nehezen bevallotta,hogy csak lefeküdt vele...:( Mikor eleinte rákérdeztem, azt mondta hogy ugyan hol?Mint írtam, biztonsági őr,24 órában,egy őrbódéban. Hát éppen ott is lehet.Most a haverjánál aludt,2szer,ma reggel ment megint dolgozni. Kiadtam neki a havi fizetését,nem az egészet teljesen,húzza ki vele a következő hónapig.
57. 7eed05a2a6 (válaszként erre: 54. - Syria)
2010. szept. 14. 16:00

Csatlakozom !

Én egy hete vagyok egyedül és nem haltam meg ,és tudom lesz ez jobb is ! kitartás és fel a fejjel ! bár még én sírok mert friss ez az érzés !

56. szőkkenő (válaszként erre: 52. - 8c73a5832e)
2010. szept. 14. 15:34
látod, elég sokan vagyunk akik ugyanabban a cipőben jártunk/járunk. légy erős, ha kilépsz a házból, ne lássák rajtad, hogy sikerült kikészíteniük. fel a fejjel. egyébként nagyon kíváncsi lennék, hol vannak most azok, akik ezeket okozzák, szívesen megnézném az ábrázatukat, amikor ezeket a hozzászólásokat olvassák
55. fd73be4c06 (válaszként erre: 52. - 8c73a5832e)
2010. szept. 14. 11:14

kitartás!!! erős vagy!!!!!!!!


ne foglalkozz velük! nem mindegy mi van/volt köztük hol és mikor?? lépj tovább, ne add meg nekik azt az örömöt, hogy kikészülve lát/látnak!!!!


fel a fejjel!

54. syria (válaszként erre: 52. - 8c73a5832e)
2010. szept. 14. 10:26

Egy ilyen alak miatt nem érdemes becsavarodni. Miért nem pakolod egy bőröndbe a cuccait és rakod ki az ajtó elé, hogy menjen, ahova akar?

A jövőtől meg ne félj! Nem te vagy az első és sajnos nem is az utolsó, aki magára marad a gyerekeivel. Hidd el, a nyugalmatok miatt megéri. Én már csak tudom. Ha annak idején nem küldöm el a férjem, már biztosan a zárt osztályon lennék.

53. szőkkenő (válaszként erre: 52. - 8c73a5832e)
2010. szept. 13. 12:20
szerintem ne foglalkozzál vele, legyél annál büszkébb, ne alacsonyítsd le magad az ő szintjére, hidd el ez nagyobb sértés neki, mintha bármilyen levelet is írnál neki, tapasztalatból tudom. És az sem jelent semmit, hogy a férjed csak egy csókot vallott be, meg állítólag csak dolgozni, biztos vagy benne?
2010. szept. 13. 12:02
Köszi a biztatásokat,bár azt hiszem az idegösszeomlás szélén állok...Írtam a ribinek,persze nem voltam túl kedves,de közöltem,viheti...stb.Erre írt egy gyalázkodó emailt,hogy ilyen,meg olyan vagyok, úgy írt mintha már ki tudja mióta együtt lennének, holott haza járt,meg dolgozni.A munkahelyére járt be hozzá ezek szerint a kis r. JA: és a lényeg :úton van az utánpótlás! Azaz terhes...Ki tudja igaz -e vagy csak idegesíteni akar,a férjem csak egy csókot vallott be...azt hiszem megbolondulok...
51. szőkkenő (válaszként erre: 42. - 8c73a5832e)
2010. szept. 13. 09:05
nem tudom miért, de kísértetiesen hasonlít az én esetemre, én mindenféle gyalázkodó e-maileket kaptam ráadásuk a munkahelyemre, hol engem gyaláztak, hol pedig azt írták, hogy lelkileg teljesen tönkre akar tenni, anyagilag kiakar semmizni engem és a két gyereket, mindezt a nő hatására, mert az csak a pénzére utazik. nem csináltam semmit, szépen elmentettem a leveleket, kinyomtattam, majd alkalmas pillanatban az orra alá dugtam, tagadott mindent, sőt átment támadásba, hogy én írtam őket,aztán azzal állt elő, hogy mindkettőjüknek írtam lejárató levelet, sőt névtelenül feljelentettem az APEH-nél, most vagyonosodási vizsgálatot indítottak ellenük, mindezt telefonon közölte velük az APEH, sőt felvilágosította őket, hogy névtelen feljelentés alapján és mondtak valami felnevet is. amikor kértem a bizonyítékokat nem volt, sok mellébeszélt, az APEH eljárást elmondtam, hogy működik (írásbeli értesítés, nem mondják meg, ha feljelentés alapján vizsgálnak, főleg nevet nem adnak ki, ilyen esetekben a házastárs sem marad ki), mert egy kicsit értek hozzá, a válasz nem volt. ez júliusban történ, azóta hála nem beszéltem vele, nem tudok róla semmit, de sajnos a gyerekek sem, mert nem keresi őket.
50. szőkkenő (válaszként erre: 48. - Fedo)
2010. szept. 13. 08:52
elég sok cikk jelent meg róla különböző oldalakon ezek keltették fel az érdeklődésemet, ezen kívül a pozitivgondolkodas.tlap.hu és a manhertz.com tudom ajánlani. de ha bővebben érdekel, én töltöttem le egy könyvet is "a tudatalattid csodálatos hatalma" ha érdekel a könyv eltudom küldeni az e-mail címedre. nekem segített, és segít most is.
49. syria (válaszként erre: 45. - 8c73a5832e)
2010. szept. 13. 07:45

Mielőbb szabadulj meg tőle! Annyi negatívum után, amit leírtál én biztosan nem hezitálnék.

Az életed sokkal nyugodtabb lesz, és akkor a problémák megoldására is több energiád jut.

A ház körüli munkákhoz csak akad rokon, szomszéd aki besegítene. És az sem lehetetlen, hogy találsz valakit magad mellé.

48. Fedo (válaszként erre: 39. - Szőkkenő)
2010. szept. 13. 04:39
sokszor én is magam alatt vok. ha nem titok, leirnád, hogy milyen oldalakat találtál a neten, amik segitenek? előre is köszi.
47. Bosziii (válaszként erre: 1. - 8c73a5832e)
2010. szept. 13. 04:03
Kívánom neked, hogy bármiből is meríts erőt, az az erő hozzásegítsen ahhoz, hogy aztán önmagadból tudj erőt meríteni, és visszatalálj önmagadhoz.
2010. szept. 13. 00:39
Hát ha olyan, amilyennek a klasszikus őrző-védő típust elképzelem (nem túl magas iskolázottság, kisebbrendűségi komplexus, szeret hatalmaskodni, józanon és egyedül bátor, de piásan és társaságban nagyszájú), akkor nem sok jót jósolok. Általában az ilyen női ösztönök (félek tőle, stb) nem ok nélküliek, szóval most nem tudom, hogy a jövő tervezése, vagy az elkövetkező mindennapok túlélése a cél.:s
2010. szept. 12. 23:13
Józan állapotban normális, inkább egy pipogya,mulya alaknak nevezném, de ha ittas ,akkor nem igazán bízom meg benne...Most meg lesz oka inni örömében-vagy bánatában,hogy szabad lett, elmehet....
44. 07c4794583 (válaszként erre: 43. - 8c73a5832e)
2010. szept. 12. 22:46
Azért az, hogy huszonév után félsz tőle, csak mert fegyvere van, nem igazán utal egészséges kapcsolatra.
2010. szept. 12. 22:30
Az a baj,hogy mikor reggel elment ,még semmit se sejtettem.Holnap reggel jönne haza a melóból, de mondtam neki, nem kell hazajönnie, menjen a nőjéhez.Nem tudom, mi lesz belőle, lehet hogy nagy balhé,ha sokáig nem írok, a kórházban leszek, mert fegyvere is van(biztonsági őr)Félek.
42. 8c73a5832e (válaszként erre: 39. - Szőkkenő)
2010. szept. 12. 22:27
Nálunk is ez van,mindig én vagyok a hibás,mindennek én vagyok az oka...Nem hiszitek el,mi történt.Írt most este egy sms-t a kis kurva,hogy nézzem meg az emmailjeimet.(mondjuk nem tudom ,honnan tudta meg a tel. számomat,meg az email címemet.)Abban számonkéri,hogy miért fenyegetem a férjem, nemrakhatom ki az utcára,meg nézzek magamba,én kergettem őt a karjaiba, mert elnyomtam szegényt...stb. Röhej! Én nem akartam nekiállni,erre a kis ribi támad énnekem. A férjem nem ismer be semmit,de már azt se hiszem el neki, hogy a tej fehér.
41. fd73be4c06 (válaszként erre: 35. - 8c73a5832e)
2010. szept. 12. 21:14
nehogy azt hidd, hogy egy határozott nő könnyen meghozza a döntést....én is sokszor léptem vissza.
40. szőkkenő (válaszként erre: 37. - Fedo)
2010. szept. 12. 20:54
Csak helyeselni tudok, a kutyából nem lesz szalonna.Én kétszer fogadtam vissza, most harmadszorra már az eszem azt mondja, hogy nem. Esküdözött, először látszólag 14 évig bírta (közben kb. 8-10 barátnője volt, amit csak most tudtam meg), aztán 2 évig. Remélem, hogy most megtalálta az "igazit".
39. szőkkenő (válaszként erre: 32. - 8c73a5832e)
2010. szept. 12. 20:32
jött egy harmadik, amikor rájöttem, olyan helyzetet teremtett, hogy én legyek a hibás a gyerekek, főleg a kicsi engem hibáztattak kb. 2 hónapig,hazudott mindenkinek, hogy nincs nője csak kitaláltam, pedig már hetek óta készült rá, nehéz volt, pokoli, önmarcangolás, hogy miért veszekedtem, mit lett volna, ha ..., aztán saját magát buktatta le, belebukott a hazugságokba, főleg a kicsi előtt, és ez óriási lelki segítséget jelentett, hogy már nem én vagyok a hibás. Egyedül maradtam a két gyerekkel, mellette ugyanúgy küzdök azzal, hogyan fogunk megélni, nekünk, még a építési kölcsönünk is van. A kicsinek ő volt az isten, a lányom is mindig azt mondja, majd apa, én nem elleneztem/ellenzem, hogy tartsák az apjukkal a kapcsolatot, de az a helyzet, hogy neki nem kellenek. Én tartom bennük a lelket, és számtalanszor kellett megesküdnöm, hogy én nem hagyom el őket sohasem. Mindezek mellett, sikerül találnom a neten olyan oldalakat, amelyek, segítségével másképp látom, vagy legalább megpróbálom másképp látni a világot, nem gondolj rosszra, csak a pozitív gondolkodásról van szó. Lehet, hogy sokan kinevetnek, de nekem sokat segített.
38. Fedo (válaszként erre: 34. - Hte23)
2010. szept. 12. 17:50
sok sikert, kitartást.:)
37. Fedo (válaszként erre: 12. - 25eed67283)
2010. szept. 12. 17:50
igy van. nehogy visszafogadd.kutyából nem lesz szalonna. most már a magaddal kell törödnöd. éld az életed. legyél boldog azt kivánom.
36. Fedo (válaszként erre: 1. - 8c73a5832e)
2010. szept. 12. 17:45
én is elváltam és túléltem.kemény meccs volt a válóper. bárcsak elöbb tettem volna meg. nem hiányzik, nem kell szagolnom az alkoholtól bűzlő po....t. nem kell félnem,remegnem, hogy mikor ér haza ittasan.lépjél, légy bátor.sok sikert.
35. 8c73a5832e (válaszként erre: 34. - Hte23)
2010. szept. 12. 15:57
Akkor mi tényleg egy cipőben járunk.Úgy irigylem azokat,akik határozottan ,könnyen hoznak döntéseket, ilyen nehéz kérdésben is.....de egyszer végre lépni kell már....
34. hte23
2010. szept. 12. 15:33

Mennyien vagyunk!

Totózunk, kilépjünk vagy ne.

Valamikor el kell dönteni. Én is vártam 23 évig.

Senki nem tudta mi a bajom, miért nem jó ez nekem.

Kivülről minden tökéletesnek tünik.

Én döntöttem. Ma egy hete. Már 3 alkalommal léptem vissza. Most nem.

33. Matica
2010. szept. 12. 15:29

Az első férjemmel 9 évig voltunk együtt. Három évig működött a kapcsolatunk, vagy tán még addig sem. A szüleim nem támogatták a válást, hogy nézzem a gyereket és anyagilag sem fogom bírni.Hát maradtam egy rossz házasságban, majd elszakadt a cérna és váltunk. Nagyon nehéz volt egyedül a csemetével, mert nem volt támaszom, de a mai eszemmel, már bánom, hogy nem hamarabb léptem. Elpazaroltam megannyi évet, boldogság nélkül, amit már nem adhat vissza senki.


Szerintem beszélj a gyermekeiddel az érzéseidről, biztos megértik majd, hogy változtatni szeretnél és biztos vagyok benne, hogy ez majd még jobban összehoz benneteket. Mindenesetre sok erőt és kitartást kívánok Neked!

32. 8c73a5832e (válaszként erre: 26. - Szőkkenő)
2010. szept. 12. 15:28
Megkérdezhetem,miért ment el, Hogy élted túl, Tudom a gyerekek ragaszkodnak az apjukhoz,nem is kívánnám ,hogy megszakítsák vele a kapcsolatot. De nekem már magamat is kell végre néznem.Pár év és végleg kirepülnek,és egyedül maradok.Nem hiszem, hogy jópár éven belül akarnék férfit a közelemben...Mindig hűséges típus volta, és sajnos azt hittem a férjem is az(eddig legalábbis nem tudtam róla)
2010. szept. 12. 15:24
Gyakorlatas kérdés:Akik már egy ideje egyedül élnek,hogy oldják meg az ún. férfimunkákat,mindenhez szerelőt szakembert hívnak?Nálunk a háztartás az enyém volt, de kisebb szerelések stb,meg a ker,udvar rendben tartása az övé volt.Sajnos a fiam nem egy gyakorlatias ember:( Így nem sokat ért ilyenekhez. A füvet azért le tudja nyírni...(meg éppen én is)
2010. szept. 12. 14:10
szerintem mondd el a gyerekeidnek őszintén a helyzetet, elég nagyok már meg fogják érteni, és lehet hogy támogatják is a döntésed
2010. szept. 12. 13:13
mert ha a válaszod nem, akkor hidd el egyedül jobb lesz, és egyszer mással lehet meglel a boldogság....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook