Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan éled meg, hogy beléptél a változókorba? fórum

Hogyan éled meg, hogy beléptél a változókorba? (beszélgetős fórum)


1 2
7. diderke (válaszként erre: 5. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 19:25
Most legutóbb a Klimint próbáltam.
6. diderke (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2010. jan. 8. 19:23
Így van ahogy írod,ezt csak az tudja aki benne van.Én sem engedtem és nem is tanácsolta végül is a nőgyógyászom,hogy beavatkozzunk.Tűrni-tűrni.Az biztos,hogy hiába csinálok akár mit,a kilók érdekes módon alaposan feljöttek és nem akar lemenni.Pedig próbálok ügyelni de ugy érzem még a víztöl is hízok.
5. fbb53e1d99 (válaszként erre: 4. - Diderke)
2010. jan. 8. 19:21
Igen??
4. diderke (válaszként erre: 2. - Fbb53e1d99)
2010. jan. 8. 19:20
Igen próbáltam.De azt meg nembírtam szedni,szinte zsibbadt a nyelvem tőle.
2010. jan. 8. 19:11
Információkkal fel lehet készülni, de gyakorlatilag szinte lehetetlen. Nyáron vizes ruhával a nyakamban, télen csak pamutban, hogy ne fázzak meg. A hormonpótlást nem akartam bevállalni, marad a sok zöldség-gyümölcs és az 50 évek felülieknek való vitamin. Amikor vizes voltam, mentem mosakodni a munkahelyemen, ami kifogás tárgyát képezte. Mondtam a hölgynek, hogy legyen része benne... Ha tisztába vagy a tünetekkel, egy fokkal könnyebb. De nagyon nagy önuralom kell adott esetben, mert könnyen megkapjuk, hogy "banyakóros". Csak aki mondja, az még nem volt benne... Az úszás, a szaunázás jót tesz a szervezet ellenálló képességének.
2. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - Diderke)
2010. jan. 8. 19:03
Szia.....egyidősek vagyunk:) A Remifemin Pluszt próbáltad már?
2010. jan. 8. 19:01
Én 46 éves vagyok de két éve szenvedek vele.Kíváncsi lennék rá,nektek milyen problémát okoz ha okoz.Szinte állandó a hőhullámom és van,hogy másodperc múlva már didergek is annyira fázom.Sokat észreveszem ingerlékenyebb vagyok a kelleténél.Vettem tablettát meg teát,de nem ért semmit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook