Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan edzhetnék, hogy vékonyabb legyen a vádlim és a combom? fórum

Hogyan edzhetnék, hogy vékonyabb legyen a vádlim és a combom? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 8. 18:42
Ez nekem is nagy problémám,probáltam rá már szinte mindent,bicikli,kitörés,lábujjhegy...aztán futottam is,ott érdekes modon lement 2 cm a kerületéböl,de a térdem egy honapig birta csak.Aztán szakmai gyaxi (irodai munka) alatt lefogyott látványosan,szerintem az idegesség.De sportoló nem tudott rá olyan gyakorlatot mondani,ami levitte vna.
6. fde954d8c0 (válaszként erre: 5. - Rosewood)
2007. júl. 8. 18:19
a futáson kívül minden jo.
2007. júl. 8. 18:17
Szia Bibed! Ügyes vagy! Látom az adatlapodon, mennyit fogytál, anno szülés után én is 20-at. Nekem ugyan a csípőmmel van problémám, széles, Neked pedig a vádliddal és a comboddal, de a lényeg, ha tovább nem akarsz fogyni, akkor a torna azért formál. Csakhogy közben el kell fogadnod az alakati adottságaidat. Ha eddig mindig telt voltál, nem tudhatod, hogy soványan mik a kritikus pontok, lehet, hogy épp ezek. Én pl soványan is körte alakú voltam. Mióta megbarátkoztam az alkatommal, jobban elfogadom ezeket a hibákat. Persze ez pszichés dolog... Edzz! Szerintem a súlyzós edzés helyett a kardió lenne hatásos, pl. futás (nem fogsz tőle egyszerre bedurrant combizmú lenni, attól ne félj! :) vagy a bringázás. Hosszabb ideig, közepes intenzitással végezd ezeket. Alakoformálásnak pedig az álló vádligyakorlatok jók, pl lábujjhegyre emelés, abból is a sok kicsi prés az, ami szálkásít. Combra olyan gyakorlatok jók, amiket Rubint Réka vagy Alexandra ajánl, elmagyarázni bonyolult lenne itt, tömören: kitörés, sok, apróval spékelve, ue guggolással. Én amatőr sportoló és aerobikszakkör-vezető vagyok (amúgy tantónéni) remélem, segíteni tudtam Neked!
4. fde954d8c0 (válaszként erre: 2. - Bibed)
2007. júl. 8. 18:16
+ ha birod a szaunát, akkor az is csodákra képes!
3. fde954d8c0 (válaszként erre: 2. - Bibed)
2007. júl. 8. 18:16

aerob jellegű gyakorlatokkal, kiegészítve úszással, utánna maszírozással,

aztán kezdeni előlről.

az aerob jellegű dolog nem a futás!

2007. júl. 8. 18:08
Hogyan edzhetnék, hogy vékonyabb legyen a vádlim és a combom?
2007. júl. 8. 18:07
Vastag a combom, és a vádlim.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook