Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyik lábam vékonyabb fórum

Egyik lábam vékonyabb (beszélgetős fórum)


23. c85d1d200b (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
2022. febr. 16. 02:09
Akkor megterhelte. De valahogy jarni kellett.
22. Bridzs87 (válaszként erre: 21. - 9cb978c6de)
2022. febr. 15. 21:30
Szia! Persze tudom, hogy nem vagyunk szimetrikusak, csak azért nálam nagyobb a különbség és sajnos ez a műtét óta van. Igyekszem megbékélni és erősíteni a lábam.
2022. febr. 15. 07:23
Szi! Ez teljesen normális, senkinek sem egyforma mind a két oldala.Még az arca két fele sem.Ha mások nem veszik észre és nem szólnak be, ne foglalkozz vele
20. Csillagszem38 (válaszként erre: 19. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 20:59
sok sikert, picit erositsd az onbizalmad, hangsulyozd ami tetszik magadon :)
19. Bridzs87 (válaszként erre: 18. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 20:58
Igazad van, köszönöm. 🙂
18. Csillagszem38 (válaszként erre: 17. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 20:55

😱😱😱


nem, mert akkor sokminden mas is feszelyezhetne, pl a hatalmas vagas a nyakamon (pajzsmirigy mutetem volt) vagy a sok fogyas utani logo bor itt-ott, esetleg a terhessegek utani striak, vagy a hatalmas vagas a terdemen es meg sorolhatnam 😂😂😂😂😂😂 mondjuk en 80 kgosan se ereztem magam feszelyezve 😂😂


meg kell tanulni elfogadni magad, ezen dolgozz :)


a mozgas nagyon hasznos, meglesz az eredmenye hidd el!

17. Bridzs87 (válaszként erre: 16. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 20:50
Még senki nem tette szóvá, igazából a férjem sem látja, legalább is azt mondja. 😀 De tudod milyen ez...nem másoknak akarok megfelelni, engem zavar. Köszönöm a biztató szavakat. 🙂 Persze most már az életem része lett a mozgás. Kondiba járok, futok, kerékpározok...régen nagyon lusta voltam, nem véletlen híztam meg. Téged egyáltalán nem feszélyez már ez az egész? Sikerült teljesen elfogadnod, hogy nem egyformák a lábaid?
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 15. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 20:39

figyelj, 1 cm, az semmi, hidd el, masok nem veszik eszre, csak teged zavar!


vagy mondott ra barki barmit? amugy pedig ha most fogytal le 15 kgot, itt az ideje h izmot is epits!! 20 x kgot fogytam, tudom mirol beszelek, kb 9 ev utan mondhatom el h talan mar egesz izmos a seggem es nem log🙈🙈🙈 szoval sztem tenyleg csak akarni kell, fel a fejjel!!

15. Bridzs87 (válaszként erre: 13. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 20:28
Mindenesetre gratulálok, hogy ilyen kitartó voltál és le tudtad csökkenteni azt az 5 cm-t. 🙂
14. Csillagszem38 (válaszként erre: 13. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 19:35
vagyis 1, csak elnyomtam🙈🙈
13. Csillagszem38 (válaszként erre: 12. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 19:32

mas az izomtonus


nem hagytam abba, csinalom folyamatosan


kezdetben gyogytorna sirasig, felev utan spinracing a gyogytorna es gerinctorna mellett, es kb feleve, 3/4 eve alltam vissza a normalisabb edzesekbe (funkcionalis, sulyzos, eronleti stb)


en 9 eve edzek eleg kemenyen, valszeg ez mentett meg a terdmutet soran


allj neki te is, manapsag a net tele van lehetosegekkel, a covid is ratett a home workoutra. az ero es allokepessegednek megfelelo edzot valassz, csak keresni kell


amugy nekem 5 cm volt a kulonbseg, nem tudom mit sirsz 2 cm miatt 😂😂😂😂

12. Bridzs87 (válaszként erre: 11. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 19:15
Hát én ezt komolyan nem értem már, hogy mi van ezekkel a lábakkal... 🙂 Több izom van rajta és mégis vékonyabb? De hát akkor basszus mitől vékonyabb? 😀 Milyen edzéseket csináltál?
11. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 19:07

ejjel nappal edzessel 😂🙈🙈🙈😂



amugy a mutott vekonyabb nekem is latvanyra, de sokkal tobb izom van rajta mar, a nem mutott nagyon legyengult a tulterhelestol :(

10. Bridzs87 (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 18:11
De sajnos látványos. Lehet így nem tűnik soknak, ha egymás mellett vannak a lábaim, akkor igen is látszik a különbség, méretben és formában is. Ez nem csak hiszti, hidd el. Neked most a műtött lábad már a vastagabb, izmosabb, ha jól értettem. Elárulod hogy csináltad, hogy lehagyta a másik lábadat, amihez nem is nyúltak?
9. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 17:24

1 cmn vagy kiborulva? 🤯🤯 ez komoly? nekem latvanyra is egesz mas a ketto, izomtonusra is.


sztem picit agyban dolgozz magadon

8. Bridzs87 (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
2022. febr. 13. 12:54
Kb. 1 cm átmérő. Most nagyon igyekszem. Csak attól félek ugye, hogyha egyformán terhelem, akkor mindkettő lábam izmosodik és akkor ugyanott vagyok...ezért is próbálok a vékonyabbra többet edzeni, csak hát nem egyszerű egyoldalas gyakorlatokat csinálni.
7. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 11:51

Igen, sztem nem voltal elég kitartó és nem tetted oda magad eléggé. :) de teljesen érthető, rohadtul fáj, és nem kellemes :( csak a mazohistak bírják.


Izmot bármikor tudsz építeni. :) csak akarat, elhatarozas és kitartás kerdese. :)


Mennyivel vékonyabb a másik lábad? Mennyit kell rapotolni?

2022. febr. 13. 11:47
Igazából nem akartam részletesen írni erről, amíg nem jön valamiféle visszajelzés. Köszönöm, hogy írtatok. 🙂 Tehát 🙂 Ennek a műtétnek már kb. 16 éve...nagyon rég volt. A térdkalácsomat körülvevő tokot metszették be, mert hogy túl feszes volt. A másik lábamnál nem vállaltam, mert nagyon megszenvedtem és nem éreztem jobbnak. Fogadott orvosom volt, de igazából nem sokat törödött velem. Én meg kis fiatal voltam, nem is tudtam, hogy a mozgás hiánya miatt elvékonyodik majd a lábam. Persze gyorsan észrevettem, hogy vékonyabb. Mikor mondtam a műtőorvosnak, csak azután küldött el gyógytornára és fiziora. Én is vettem egy Tens készüléket, bicikliztem, igyekeztem terhelni, erősíteni, de nem állt vissza. Akkor még nem volt ilyen tág az internet világa, nem tudtam rendesen utána nézni a dolgoknak. Teljesen belebetegedtem, takargattam a lábaimat. Aztán hosszú évek után elfogadtam, de most 15 kilótól megszabadultam. Végre felvehetek csinosabb ruhákat és újra előjött bennem, hogy aszimetrikusak a lábaim. Most kondiba járok és igyekszem a vékonyabb lábamra több gyakorlatot csinálni. Gyengébbnek nem gyengébb, csak látszik, hogy vékonyabb mint a másik lábam. Szerintetek ennyi idő után van még esély, hogy ez a vékonyabb lábam izmosodjon? Azzal nyugtatom magam, hogy a meglévő izmok látszódnak és jól működnek, megfelelő terhelésre csak tudnak nőni. 🙂 Talán anno nem megfelelően és nem elég kitartóan csináltam.
5. kisj
2022. febr. 13. 08:29

Több mint 2 éve kaptam csípőprotézist.

Előtte már hosszú évekig kíméltem azt az oldalamat. Teljesen elsatnyult a combizmom, sőt lepappadt a fenekem is azon az oldalon.

Állandó, rendszeres gyógytornával teljesen visszaerősödött, sőt!

Akár diót is tudnék törni a hátsómmal.:)


Csak a gyógytorna segít.

4. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - C85d1d200b)
2022. febr. 13. 07:37
És a másik lábad nem sinylette meg nagyon? Én is csalen terhelek, a nem mutott lábam fullra kivan, állandóan fáj, feszül a combizmom
3. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 07:36

Mikor műtöttek?


Ne bantson, tegyél ellene ;) engem cirka 2 éve műtöttek és a műtött lábam már izmosabb, mint a nem műtött. (most a nem műtöttel szenvedek a túlterhelés miatt, de ez más tészta) ha már megy a normálisabb edzés, tessék edzeni. Spinningelj, csinálj rengeteg comb, fenék, coreerositest!


Miket edzel és milyen műtéted volt pontosan?

2. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Bridzs87)
2022. febr. 13. 02:23

Ussz, az a legjobb szerintem.


Nekem 14 evesen volt sok gondom a terdeimmel, mert hirtelen nottem.

Aztan sok gerinc problems is volt, ami a jarasomra is kihatott.


Majd volt egy olyan serulesem, ami utan 2 honapot fekudtem, egy darabig mankoval jartam, es fel evig erosen santitottam.

En csinaltam, csinaltam a gyogytornat, es usztam.

Arrebb volt, hogy visszatertem a futashoz, de akkor a felmeresnel megjegyeztek, hogy ritka szimmertikus a labam terhelese.

2022. febr. 12. 21:24
Térdműtétem óta vékonyabb a lábam. Jártam gyógytornára, fizioterápiára, de sajnos nem állt vissza. Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik hasonló cipőben járnak, tanácsokat is fogadnék. Nagyon bánt. 😔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook