Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... fórum

Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. márc. 27. 12:10
jó, azért a férjet se teljesen értem, minek vette el.
20. forrest2010 (válaszként erre: 18. - Dominós)
2017. márc. 27. 12:06
...ami többnyire csak ideig-óráig szokott működni , mert amikor rájön , h csak szex , akkor 1 idő után kéne más is ! :(
19. forrest2010 (válaszként erre: 15. - 915e4d9553)
2017. márc. 27. 12:04
....nem ilyen nőt....... jobbat !!! 100x jobbat ! olyat aki nem csak kapni szeret !
2017. márc. 27. 12:03
A férjedet átveszem, Te meg lépj le azzal a másikkal a boldogságba!
2017. márc. 27. 12:03

Szerintem ez egy kitalált sztori. Valóban, mint egy szappanopera, szépen benne van minden ami szerelem, szakítás, könnyek, álmodozás.

De ha a fórum indítója a folytatást a hozzászólásokból akarja összerakni, az érdekes lesz.:)

Az előttem szólók mindent elmondtak.

16. andi6020 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2017. márc. 27. 11:58
Amúgy meg nem azt vettem ki az írásból, hogy bármikor volt olyan időszak, amikor sűrűn gyűrték a lepedőt, ergo pont azt kapta, amire számíthatott.
15. 915e4d9553 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 11:52

Nem szoktam hozzászólni az ilyen jellegű fórumokhoz, mert - amint írod - valóban brazil szappanoperához hasonlítanak. És ez is ahhoz hasonlít.


Na, mindegy, most kivételt teszek, idepötyögöm a véleményemet. Nem lesz rád nézve hízelgő...


Férjhez mentél egy olyan emberhez, akit 2 hónappal az esküvőtök előtt megcsaltál.

Az esküvő előtt már 2 évet együtt éltetek. Tehát már akkor is tudtad, hogy nem működik köztetek a kémia. Nem az esküvő előtt csökkentek köztetek az együttlétek. Eleve ritka volt a szex, ezt te pontosan tudtad. Szerelmet soha nem érzetél iránta. Hozzámentél, mert "lehozná érted a csillagokat is, nem ver át".

Nekem a leírtak alapján ez az egész arról szól, hogy van melletted valaki, akit ugyan soha nem szerettél szerelemmel, de szép kényelmesen eléldegélsz mellette anyagi biztonságban. Te írtad: ."A biztosat a bizonytalanért?"


Tanácsot nem adok. Tedd, amit jónak látsz.

A férjed nem ilyen nőt érdemel.

Ez csak az én véleményem. Tudom: nyers. De őszinte.

2017. márc. 27. 11:49
Válj el és válj felnőtté, mert ez nagyon gyerekes így.
2017. márc. 27. 11:48
és addig dönts, amíg a szerelmed ott nem hagy megint. mert totál megérdemelnéd, azok után, amit szegény férjeddel műveltél.
2017. márc. 27. 11:46
addig válj, amíg nem leszel terhes, mert az tovább rontja a helyzetet.
11. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 11:44

hagyd el a férjed és keress olyat, akibe szerelmes vagy.

amúgy jó nagy hülyeség volt feladnod a szerelmed.

10. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 11:43
:( nem igazán értem , miért is mentél hozzá ? ha már akkor se volt elég neked az a szex amit ő tudott nyújtani ?! azt képzelted , h majd egyik napról a másikra megtáltosodik ?! ha már az elején se elég ?! még időbe kellett volna váltanod !!!! megérdemelnél egy olyan pasit aki csak szexelni akar , aztán semmi egyebet nem kapnál tőle !!!
2017. márc. 27. 11:42
Szerintem ő sem szerelmes beléd. Szeret,de nem szerelemmel. Nem vonzódik hozzád szexuálisan. A mostani párom is így volt a feleségével, amíg vele volt. 2 havonta egyszer voltak együtt. Amikor szólt a nő, hogy már azért jó lenne, mindig mondta már megint??? Ahogy ő fogalmazott, rendesen munka volt vele a szex. Velem teljesen más....
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2017. márc. 27. 11:41
Talán inkább nem >kellene< érzelmileg becsapni, mert ez még folyamatosan történik a jelenben.
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2017. márc. 27. 11:39

Nem is a megcsalást tartom a legsúlyosabbnak.

Nem kellett volna hozzámenni, nem kellett volna érzelmileg becsapni, nem kellett volna kihasználni a szerelmét, nem kellett volna...semmit nem kellett volna.

6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2017. márc. 27. 11:33

Elég hangsúlyosan véltem felfedezni az írásban a szex hiányát, amit pedig próbált megbeszélni a férjjel, de az nem volt együttműködő a témában.

Igaz, azt nem írta, hogy a férj tisztában van-e vele, hogy részéről nincs szerelem. Lehet azzal is tisztában van.

Ettől függetlenül nem volt szép a megcsalás, de nem is kellene ennek a házasságnak tovább folytatódnia.

Inkább még most, mint ha már lesz gyerek.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 11:28
Sajnálom a férjedet. Minden elképzelhető módon átverted.
2017. márc. 27. 11:24
Én kiléptem ilyen kapcsolatból. Szerelem, szex és boldogság nélkül nem ér semmit az egész és nem is működik.
3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 11:18

Nem is értem miért mentél férjhez?

A mai világban már természetes a házasság nélküli

együttélés!

De én még most is elválnék, ha nem lenne boldog a házasságom!

Te még fiatal vagy, hogyan is gondoltad, hogy szerelem nélkül működni fog??

2017. márc. 27. 11:17
Nyilvánvalóan boldogtalan vagy. Félsz a csalódástól, pedig az egész házasságod maga egy csalódás. Én nem maradnék vele, de ez a te életed, a döntést pedig neked kell meghoznod.
2017. márc. 27. 11:02

Sziasztok! Szeretném ha tudnátok segíteni,az Életemmel kapcsolatban ami lassan már egy brazil szappanoperához hasonlít..


3 éve együtt vagyok a Párommal,aki lassan 1 éve a férjem lett. Ő volt az első olyan ember az életemben akinek normális értékrendje van,a csillagokat lehozná az égről ha Rólam van szó,és mindent megadna értem..Megkérte a kezem,én igent mondtam,de Szerelmet soha nem éreztem,csak hogy jó társam mindent meg tudunk beszélni,és tudom hogy Ő Életem végéig velem lesz,nem ver át stb.. De egy gond már akkor is volt vele! Nem működik köztünk a KÉMIA. 2-3 hetente szexelünk,ő nem igényel többet.Neki ez elég.Rengetegszer sírtam neki hogy nem bírom tovább,nem érzem magam Nőnek mellette ő pedig meghökkenve mondta hogy elhalmoz bókokkal,szeretettel.. De egyébként is,ne piszkáljam ezzel mert akkor még inkább nem lesz kedve..Meg is történt taktikát váltottam akkor "csak" 17 napig nem ért Hozzám. De megvoltam a kis burokban hogy Ő rendes,jó lelkitársam stb. Az együttlétek hiányát meg valahogyan túlélem..2hónappal az esküvőm elött megismertem egy férfit..Nem vagyok rá büszke de megcsaltam az akkor még csak Páromat. Mert olyan szenvedélyt és elsöprő szerelmet hozott, amit még soha nem éreztem.. Végre jó volt a szex úgy éreztem megkívánnak! De itt volt az esküvő pikk pakk.. a Férfi szerelmet vallott,de én már nem mertem lépni.Megijedtem hogy minden le van szervezve, a biztosból a bizonytalanba megyek, mi van ha elhagyom azt aki a Világon a legjobban szeret,egy olyanért aki 2 hónap múlva lehet kiderül hogy nem is passzolunk. Könnyekkel küszködve de elküldtem a férfit hogy nem merek belevágni, aki végre szenvedélyt hozott az Életembe. Bele is vágtunk a házasságba! De semmi nem változott. Eléldegélünk egymás mellett. A férjem verseket ír Hozzám ajándékokkal halmoz el..de a láng ugyanúgy hiányzik és bárhogy kérem nem változik! Ha a férjezett nevemen szólítanak egy intézményben nem érzem magamévá.Esküvő óta eltelt 1 év,és azalatt rengetegszer a múltról álmodtam hogy bárcsak mellettem lehetne az a Férfi akivel megéltem a szerelmet. 1 évig nem szűntek az álmok és a hiánya..Tegnap megkeresett. Azt írta találkozni szeretne Velem mert 1 év után sem tud elfelejteni. Először majdnem kiugrottam a bőrömből de most picit megijedtem.."A biztosat a bizonytalanért?" Hagyjam ott azt aki nagyon szeret? Sokan azt mondják szerelemből nem lehet házasodni mert a rózsaszín köd elmúlik inkább hogyan értitek meg egymást a mindennapokban,ezért jó hogy a Férjemet választottam.

1 évig mindent megadtam volna hogy újra lássam,és most megijedtem!


Ti mit tennétek? Tapasztaltatok már ilyet? Nagyon nagy szükségem van a tanácsokra! :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook