Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... fórum

Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
51. gribedli*** (válaszként erre: 23. - LoIIy)
2017. márc. 27. 17:31
Ugyanmár, esküvő előtt lépett félre a fórumindìtó. Egyszerűbb lett volna időben szólni, hogy ő nem akar hozzámenni mert nem egyeznek az igényeik. Ennyit a tiszteletről.
2017. márc. 27. 17:28

Szerintem a napokban annyira egymàs hegyén hátán nyìlnak a topikok ezzel a megcsaljam ne csaljam, nincs szex, meg minden, hogy most vagy kamu, vagy ugyanaz a felhasznàlò gyártja az újabbnàl ùjabb nickeket mindig ugyanarról a sztoriról, kicsit megvàltoztatva a kort/házasság idejét, stb.


Mert én tènyleg nem hiszem, hogy ennyi szerencsétlen életképtelen nő van és mind pont február/márciusban döbbent rá, hogy mi van.

49. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Réka007)
2017. márc. 27. 17:16

Ott hibáztál, hogy meg akartad változtatni. Ha alapból mások az igényeitek, akkor abból idővel rosszabb lesz.


A te igényed sem változott a férjedé után...

2017. márc. 27. 17:16

én nem értem, mi az amit ad, hogy vele vagy.


- Elvileg van pénzed, lakásod - tehát nem az anyagi javak

- Programoztok? Nem lenne kivel eljárni ide-oda nélküle? De erre vannak a barátok

- vagy csak kapcsolatfüggő vagy és jó, hogy van kihez szólni otthon?

47. ina87
2017. márc. 27. 17:07

most komolyan te saját magad is meg mondat h mit kellene tenned nem kellet volna hozzá menned ilyen egyszerű komolyan azt hitted ha hozzá mész több szex lesz ezt már látnod kellett volna h nem fog semmi változni és ahogy el mondtad nem szerelemmel szereted akk még is mire vágysz azért mert bókokat ajándékokat kapsz attól ott van még a tested szexre szomjazva ez van 2 egészséges embernél kell a szex hiába hangoztatjuk azt h ez mellékes pedig nem az,ha nem akk azt a tábort erősíteni aki meg csalja a férjét mi több

azt mikor homokba dugod a fejed akk lépj tovább ez már így sem működik és ha vársz vele éveket csak neked lesz boldogtalanabb az életed és talán nehezebb a lépés.

2017. márc. 27. 17:04

A döntésed ne tedd mástól függôvé.

Egyik ágyból ki, másikba be;

egyik férfitól a másikig... becstelenség.

Legyél szabad, független, ne alázd meg se a másikat, se magadat.

45. 31bc25d879 (válaszként erre: 43. - Réka007)
2017. márc. 27. 17:03

Lépj! Ha ez tényleg ennyire nehezen megy és neked sokkal nagyobb létszükséglet az együttlét akkor ezt be kell fejezni. Hogy huszonévesen fiatal házasként praktikákat kelljen a feleségnek bevetnie... Túl vagyok az ötvenen, de soha nem kellett "trükköznöm". Nem vagytok egymáshoz valók. Ilyen van. És addig míg nincs gyerek, mert utána nehezebb lesz.


(egyébként ha ez igaz akkor szörnyű, elképzelni nem tudom ezt a felállást)

44. e8da813d29 (válaszként erre: 43. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:58

Fekszel, mint egy meztelen fadarab, akkor nem biztos, hogy megkíván.

Illetve megkívánhat, de csak mint egy megkefélni való testet.

Ha magadat adod a testedhez, kedvességet, cirógatást, szeretetet, akkor fog téged megkívánni, a magad valóját.

43. Réka007 (válaszként erre: 42. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 16:56
Mindent bevetettem..a fehérneműktől kezdve, játékokat.. hol sikeres volt hol nem.. De az elképzelhetetlen hogy a teljes való Énemet kívánja meg mikor pl mesztelenül fekszem mellette? Csak praktikákkal kell hogy működjön?
42. e8da813d29 (válaszként erre: 40. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 16:52

Na nem nagy küzdelemre gondoltam :D

Elcsábítás alatt értsd, mikor elkezded csókolgatni, hozzádörgölőzöl a csók közben, kacéran megkérdezed, odavonva a kezét, hogy megnézi-e az új bugyidat, tudod!! ... :)

Gondolom egy év házasság után se csak úgy ráfordultok/nak egymásra :D

41. Réka007 (válaszként erre: 36. - Cc7a88f96d)
2017. márc. 27. 16:50
Haszonleső? 25 évesen saját lakással és autoval mentem bele a házasságba,míg Neki semmije nem volt. Előtte nagyon sok szemét embert kifogtam,ezért küzdöttem érte sokáig és nyeltem le a sérelmeket,mert úgy láttam végre valaki aki megbecsül..Bíztam hogy át tudom formálni..Bevetettem mindent..De ugyanott tartunk,s nem változott semmi.Ezt gondold át mégegyszer. ;)
40. massalhangzo (válaszként erre: 38. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 16:42

de szerintem egy ilyen friss hazassagban meg egyaltalan nem kellene tenni semmit azert, hogy ket ember kivanja egymast. annyit nem valtozhattak par honap alatt :D


annak, amit te irsz, szerintem akkor van jelentosege, mikor egy hosszu kapcsolatban mar nem nagyon figyelnek esetleg magukra, egymasra, es szeretnek ujra visszahozni azt, ami volt

39. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:25

Szia!


Most már egészen biztos vagy benne, hogy hibáztál amikor a férjeddel összekötötted az életed. Ne bántsd tovább azzal, hogy időnként megcsalod. Mindketten megérdemlitek a boldogságot, amit most már tudod, hogy nem együtt éritek el.

2017. márc. 27. 16:25

Próbálom elképzelni, milyen az, mikor valaki sírva könyörög a szexért, de nem sikerül.

Kérdeztem már a másik kielégítetlenes fórumban, hogy tett-e azért a kiíró, hogy kívánatos legyen.

Elcsábította-e a férjét, újított-e a fehérnemű készletén, változott-e ő maga, mielőtt változást várt a férjétől?

Ott választ nem kaptam.

Te, Réka?

37. massalhangzo (válaszként erre: 32. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:20

ne haragudj, de itt te vagy oltarian buta, mert mar eskuvo elott szar volt minden. milyen kapcsolat az, ahol egy nonek zokognia kell, es azt mondja, hogy nem erzi nonek magat, de azert hozzamegy a pasihoz. mi a fenenek? eltolhattad volna es eskuvot


de nem is ertelek. sosem keso, most egy valasba nem fogsz belehalni. se erzelmileg, es ahogy irtad, anyagilag se. ez most komoly, hogy azert maradnal egy pasi mellett, akit nem szeretsz, mar eskuvo elott megcsaltad es szenvedsz mellette, mert o nem csalna meg??? de te megcsalod. gratulalok, tenyleg logikus erv :D


ne a masik pasira varj, en boritekolom, hogy az mindig is megcsalna. kabe azert keresett meg, mikor tudja is, hogy ferjhez mentel, mert annak idejen benne voltal a szexben. mondani szepeket mindenki tud, egy normal ferfi nem probalkozgatna ujra


mondanam, hogy valj el magad miatt, kezdj uj eletet, elvezd onmagadert, de valoszinuleg nem fogod megtenni, mert ha olyan lennel, aki talpraesett, szereti az eletet, onallo, az eleve nem ment volna hozza egy ilyen pasihoz, es eleve nem egy masik, hasonloan nulla palitol tenne fuggove a dolgait

36. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:19
Szegèny férjed remélem otthagy majd a p*csába,mert egy haszonleső vagy,aki a kényelem miatt házasodott.Ritkán botránkoztat meg bármi is,de te aztàn nem vagy semmi.
35. 915e4d9553 (válaszként erre: 32. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:11

Szia Réka!

Tőlem hideget kaptál. Most sem gondolok mást, mint amit a 15. hozzászólásomban írtam.

Lesz még ebből a sztoriból brazil, akarom mondani: magyar szappanopera!:)

Nem szokásom "kiosztani" az embereket. Komoly vitába pedig csak akkor mentem bele, amikor okom volt rá.

DE! Most mondd meg őszintén: miben bíztál? Miben?! Az esküvőtök előtti 2 év nem volt elég gyötrődés? Azt írtad, hogy elejétől fogva nem ment a szex úgy, ahogy az neked jó lett volna. Akkor?! Ugye nem gondoltad komolyan, hogy majd attól, hogy hivatalosan is összekötöd vele az életedet, egycsapásra szexisten válik a párodból?


Igen, tudjuk - "mindig is elítéltem az ilyet... meg ha mindent megadott volna"... bla,bla,bla.

Ez mostanában annyira divatossá vált. Egyfajta védekezés, mosakodás. Tucat história.


Most utólag írod, hogy te nagyobb vagyonnal jöttél ebbe a házasságba. A témaindító háeszedből meg teljesen az jön le, hogy valamiféle kényelemből. Én egyből az anyagiakra gondoltam. Mondom. Én. Lehet, hogy másnak más.


A szappanopera folytatódhat.

34. e8da813d29 (válaszként erre: 32. - Réka007)
2017. márc. 27. 16:10
Addig ne várj arra, hogy mindent megadjon valaki, amíg te sem adsz meg mindent.
33. 31bc25d879 (válaszként erre: 32. - Réka007)
2017. márc. 27. 15:56

Ez esetben válts.


Lehet, hogy csak téged nem kíván és mással megtáltosodna, lehet, hogy ennyi a teljesítőképessége és nem vágyik többre. De ha ez téged ennyire megvisel, akkor szépen, békével állj tovább.

2017. márc. 27. 15:27
Nos kaptam hideget meleget,de erre számítottam. Sokan kérdeztétek hogy mit értek biztonság alatt anyagit? Tudni kell én többet keresek mint Ő, és több vagyonnal jöttem be a kapcsolatba nem erre értettem.. hanem hogy tudom ő nem csalna meg.. Akik kérdezték miért mentem bele így a házasságba: Bíztam!! Esküvő elött leültettem és zokogtam neki,hogy 3 hetente van szex nem érzem magam Nőnek semmi önbizalmam,mert sosem kíván meg,és inkább most hagyjuk az egészet.. Erre ígérgetni kezdett hogy megjavul elmegy esküvő után egy orvoshoz/szexuálpszichológushoz.. Hittem benne mert meg akartam menteni! De eltelt 1 év és semmi nem változott! SEMMI! 3 év alatt 3havonta fél évente mindig visszatért ez a vita Nálunk..én sírtam ő semmit nem tett.. Tudom hogy baromira nem szép dolog hogy akkor megcsaltam,mindig is elítéltem az ilyet,de lehet hogyha mindent megadott volna,én sem néztem volna más felé.
31. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 15:20

en ezt nem ertem. a ferjed miben "biztos" melletted? milyen biztosat kell elhagynod a bizonytalanert?


mert ezzel az erovel a ferjedet elutheti a villamos holnap. a biztos mit jelent nalad, anyagiakat? mert arra sincs garancia, hogy o sose hagyna el vagy nem csapna be, erre senkinel nincs

2017. márc. 27. 14:35

Egy dolgot megértek: hogy megijedtél.


El kell döntened, hogy számodra mi a fontosabb.

A férjed mellett a biztonság vagy a másik mellett a szerelem. (Kár, hogy a kettő nincs együtt). Mind a kettő mellett van érv. Azt tudd, semmi nem tart örökké. Sem egyik, sem másik.

Kár volt hozzámenned.

Tanácsot nem lehet adni ilyen esetben, mert nem vagyunk egyformák, nem ismerünk és mindenkinek más a fontos.

29. e8da813d29 (válaszként erre: 27. - NomNom)
2017. márc. 27. 14:29

Falun még más szokások és elvárások vannak.

De ott is lehet őszintén és tisztességgel megbeszélni mindent, ha valaki igazán akarja.

Kevésbé szólják meg az embert, ha becsülettel elköszön a másiktól, mint ha mással hál.

Előbbi olyan minden csoda 3 napig tart kategória, utóbbi már nem.

2017. márc. 27. 14:26
Sosem fogom megérteni, minek megy férjhez valaki, aki nem szerelmes. Kényelemből? Csak hogy ne legyen egyedül? Ha már megkérték a kezét alapon? Ráadásul tudta hogy a tuti boldogtalanságot választja, erre tessék. Én is sajnálom a férjet, mert nem hiszem hogy erre számított.
27. NomNom (válaszként erre: 25. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 14:22

Érdekes mert azt gondolná az ember, hogy manapság már nem ugranak úgy bele az emberek ilyesmibe de mégis.

Nekem is ismerős amit mondasz. Sokan lehet, hogy még a család nyomására is beadják a derekukat. Minket is rendesen nyüstöl a család de úgy vagyunk vele, hogy a mi életünk, nem értük házasodunk ha házasodunk.

26. ironizáló (válaszként erre: 23. - LoIIy)
2017. márc. 27. 14:08
Miért a férje a hibás az ő nőiessége miatt? Még szerencse, hogy ő tiszteli a férjét :D Egyébként meg itt két kisgyermek kötött házasságot, kb. azon a szinten vannak. Mind a ketten.
25. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 14:01

Tapasztaltam ilyet a rokonságban.

Volt világraszóló eljegyzés, dínomdánom esküvő, az örömszülők odavoltak a gyönyörtől, az egész falu könnyezett, hogy micsoda család, micsoda pár!

Az ifjú házasok is büszkék voltak magukra :)

Aztán nem sokkal később a falu szája már másról suttogott ...


Nem tudom, mit tennék, mert bele sem kerültem volna soha ilyen helyzetbe.


(jééé, mostanában milyen gyakran és milyen sokan keresik a jó szexet házon kívül! ... )

24. andi6020 (válaszként erre: 23. - LoIIy)
2017. márc. 27. 13:48
Mit értesz azon, hogy a férje nem tiszteli?
23. LoIIy (válaszként erre: 1. - Réka007)
2017. márc. 27. 13:24

Sajnállak, hogy nem tudod a férjed mellett megélni a nőiességed, és sajnos úgy tűnik, a jövőben sem fogod.

Nem szabad benneragadnod ebbe a házasságba, a férjed nem tisztel, előbb nem tisztelt téged, mint te őt. Ami szeretetet mutat, az pedig nem az a szeretet amit egy férfi érez egy nő iránt.


Válaszd a szerelmet még akkor is ha kockázatos.

22. NomNom
2017. márc. 27. 12:57
Találkozz a másikkal, hátha ki tudsz törni ebből az állóvízből amiben mind a ketten ücsörögtök. Nincs gyerek, még addig kell lépni. Leéldegélheted az életedet úgy, hogy jó ahogy van mert a jelenlegi férfi biztonságot ad, de szeretnéd tényleg úgy leélni, hogy boldogság, szerelem stb. nincs benne? Egyszer úgyis kiborul a bili.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook