Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... fórum

Hogyan dönthetnék jól? Egy új élet előtt... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. márc. 27. 19:27

hát sehogyan se illetek egymáshoz, ez már kiderült.

26 évesen túl fiatal vagy, h így éld le az életedet. lépd ki, mert ha gyerek is lesz, már nehezebb.

2017. márc. 27. 18:53

Mi az amit TE nyujtasz a ferjednek?

Azt hallottuk h o versektol gyertyafenyes vacsoraig mindent megad neked. De te mit nyujtasz neki? Kielegited minden LELKI szuksegletet vagy csak azt varod,hogy o adjon es adjon?


En a sajat kapcsolatombol kiindulva beszelek. Mi mindketten kedveskedunk egymasnak szep szavakkal,gyertyafenyes furdovel,masszazzsal stb. Mindemellett en fozok,mosok,takaritok,o pedig ellatja a ferfi munkat. Ahogyan annak lennie kell.

Nalunk soha nem kell trukkozni a szexert sem. Es igenis betud inditani mindkettonket az is,ha a masik szimplan csak puceran odafekszik.


Itt inkabb arrol van szo,hogy oda-vissza mukodjon minen. Mind lelki mind gyakorlati szempontbol. Csak igy kiegyensulyozott egy kapcsolat. Szerintem.

79. e8da813d29 (válaszként erre: 77. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 18:25

Igen, ez így kerek.

De hogy lenne az, hogy ölelés csók van, szex meg nincs?

Eleve hülyén hangzik.

Az ellenkezőjéről olvastam már.

Hogy puffneki, haddszóljon két percig, aztán annyi.

78. massalhangzo (válaszként erre: 74. - 31bc25d879)
2017. márc. 27. 18:22
tenyleg ugy hangzik, mintha csak jatszana a pasi azt, hogy milyennek kellene lennie egy jo ferjnek
77. massalhangzo (válaszként erre: 69. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 18:21
ket szereto ember kozott nem hiszem, hogy csak a reszelgetes menne, de azt hiszem, a szex nelkuli olelesek, csokok is nagyon frusztraloak birnak lenni. marmint nem ugy, ha az olelest nem koveti rogton szex, hanem ha az hianyzik, nagyon ritkasan van. persze itt is a ket ember igenyei, habitusa szamit, mert ha mindket felnek az a jo, akkor viszont szuper, mert ha mas lenne, akkor lennenek mindketten elegedetlenek
76. andi6020 (válaszként erre: 41. - Réka007)
2017. márc. 27. 18:17

Átformálni?


Amúgy miért változna meg? Ő ilyen, ilyen is volt, neki jó így.

Neked nem jó, változz meg te.

75. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Réka007)
2017. márc. 27. 18:17

minden no mas, en sikitva menekulnek mar a randizos idoszakban is, ha egy felnott ferfi verseket irkalna nekem, es ontana a nyalas bokokat


vannak itt is pasik, cafoljanak ram, de ugy gondolom, egy normal, hetero pali az ha csak egy hetig nem szexel, siman lyukat ut a futykosevel barhova, ha no es szexlehetoseg kerul eleje, nemhogy meg a nonek kene nasztancot lejtenie, hogy valami tortenjen


ha valaki nem egeszseges ilyen teren, az hamar kiderul, mert annak sosem mukodik megfeleloen, es mar a felallitasnal is gondok vannak. persze ez ugyanugy lehet akkor is, ha masik palyan jatszik


abbol, amit leirtal, elobb gondolnam azt ezerszer is, hogy a pasi meleg, es pasikkal hal inkabb, de jol jon neki a latszathazassag, amiben inkabb a latszra teszi oda magat, az udvarolgatassal, semmint a ferfiassaggal

74. 31bc25d879 (válaszként erre: 71. - Réka007)
2017. márc. 27. 18:12

Pedig vannak ilyen pasik, márminthogy udvarolnak még 20-30 évnyi házasság után is. Azért ez nem olyan nagy ritkaság.


De, 25 évesen valóban kellene más IS.


Most komolyan, és ne sértődj meg. Nem lehet, hogy a pasikhoz vonzódik és kellett neki egy alibi házasság? Bocs, de már más is felvetette és ez jut eszünkbe. Vagy valami baja van, vagy csak nemes egyszerűséggel neki elég havonta 1-2x.

73. gribedli*** (válaszként erre: 69. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 18:11
Ez így van, hozzáérni a másikhoz,megsimogatni csak úgy, ha a közeledben van, nagyon fontos. Meg nem is hiszem, hogy ha valakik általában egymásnak esnek szexeléskor, akkor napközben meg kibírják, hogy úgy viselkedjenek a másikkal mint valami idegennel. A kettő rendszerint együtt jár, napközben incselkedés, adandó alkalommal végkifejlet:D
72. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Réka007)
2017. márc. 27. 18:06
Véleményt is írtam, lejjebb: mèg most is elválhatsz, ha már így alakult.
71. Réka007 (válaszként erre: 57. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 18:04

Tudod,csak ebben az egy témában.. mellette verseket ír Nekem heti szinten van hogy gyertyafényes vacsorát csinál,nap mint nap rámnéz hogy gyönyörű vagy..Ezért gondoltam ott és akkor hogy, mint már lejjebb említettem annyi szemetet kifogtam hogy végre megbecsülnek, és mégegy ilyen pasi nincs,holott csak "lelki dolgokkal szeret"


Csak azt érzem egyre inkább hogy kevés..nem egy 40éves házasságban élek, 25 éves vagyok, és olyan jó lenne szenvedéllyel élni!

70. ina87
2017. márc. 27. 17:59
na akk most hazugság volt minden szava
69. e8da813d29 (válaszként erre: 64. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 17:59

Azt nem hiszem, hogy fontosabb az ölelés, meg egyebek, amikor én múltkor az ölelés fontosságáról írtam, azzal azt akartam hangsúlyozni, hogy megette a franc azt a szexet még naponta is, ahol nincs napközben ölelés, csók, egymás megsimítása is "csak úgy" ... Este meg egymásra borulnak a paplany alatt.

Nekem pl az, ilyen formában nem kellene.

68. Réka007 (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2017. márc. 27. 17:58
Azért ez picit rosszul esik,hogy megnyílok egy fórumon, őszintén és mindenféle kamu nickeket emlegettek. 3 év alatt most gyűlt bennem össze hogy végre ki tudjam írni magamból. Elfogadom a pozitív és a negatív véleményt is amit gondoltok a viselkedésemről,gondolkodásmódomról, de kérlek ha valós tanácsot kérek ne feszegessétek azt hogy ez kamu...
67. massalhangzo (válaszként erre: 59. - 31bc25d879)
2017. márc. 27. 17:58

en valahogy nem hiszem el, hogy egy fiatal, hetero pasi egy meg nem hosszu kapcsolatban nem kivanja a szexet, akkor sem, ha a parja kezdemenyez, mert o esetleg faradt vagy akarmi


az tuti jobban komalja a pasikat, vagy donget mast is

66. e8da813d29 (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2017. márc. 27. 17:55
Sokan csinálnak egy tartalékot, és nem használják, mondván: jó lesz az majd egyszer valamire ... :D
65. 31bc25d879 (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2017. márc. 27. 17:54
Akkor valószínű igazad van. Eszembe nem jutott volna megnézni a nickeket:)
64. massalhangzo (válaszként erre: 58. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 17:54

biztos vannak ilyen tejbetok pasik is, de ok is megtalalhatjak a nekik valo not :D a nok kozott is sokan vannak, akiknek teljesen megfelel a ritkas szex, es fontosabb az oleles, egyebek


ha en nem szeretnem a ferjemet, rossz lenne nekem a hazassagban, akkor biztos inkabb azon gondolkodnek, hova koltozok majd, hogy intezem a valast. ha megfordulna picit is a fejemben a maradas, akkor viszont azon lennek, hogy rendbetegyem a dolgokat.


meg lehet azt mondani nyiltan, hogy nekem ennyi egyuttlet keves, frusztralo, nem erzem szeretve magam, ha neki ennyi eleg es nem kivan, akkor valjunk szet. valahogy azt nem tudom elhinni, hogy ha egy pasi parhetente megkivan egy not, az par naponta nem lenne kepes kivanasra, szexre. foleg ha meg kezdemenyez is egy no. mindig ugy gondolom, ilyen esetekben valami bibi van a dologban

63. gribedli*** (válaszként erre: 61. - 31bc25d879)
2017. márc. 27. 17:53
És mind vadiùj nickek, kivéve a 60 évest.
2017. márc. 27. 17:52
23 éves korod óta együtt vagytok, bocs, nem 24.
61. 31bc25d879 (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2017. márc. 27. 17:51
Én sem gondolnám, hogy ennyi a nyomorult, gyengédségre vágyó nő akit a férje ilyen szinten hanyagol. Valahogy nem életszerű.
60. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Réka007)
2017. márc. 27. 17:49

De ha neki semmije nem volt, miért volt neki olyan sürgős a lagzi? Honnan vett rá pénzt, ha semmije nem volt? Vagy egyáltalán, mire föl tervezett, a semmiből?


24 éves korod óta együtt vagy vele és előtte sokan átvertek, ezt se nagyon értem, mert azért olyan sok nem lehetett ennyi idő alatt. Futó kalandból max.

59. 31bc25d879 (válaszként erre: 55. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 17:49

Ez a "másik oldalon játszik" nekem is eszembe jutott csak nem írtam le:)


A fórumindító nyíltan és őszintén tegye fel a kérdést a férjének, hogy akkor most hogy is van ez? Kiderülhetnek még csodák, de ne legyen igazunk.

58. e8da813d29 (válaszként erre: 55. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 17:46

Perszehogy macinaciban is meg szőrtelenítve is :D


Nem mondtam, hogy táncot kell lejteni, de melyik pasinak nem tetszik egy kis ingerlés? hmm? :D Kicsit a kedvében járni? Nem jobb, mint feküdni, mint egy darad fa, aztán kívánjmegbasszusmertmingyársírógörcsötkapok??? :D


Jah, hát sántít a történet, ez is, mint a többi.

Mert ha nem a másik oldalon áll a pasi huszonévesen, akkor bizony kívánósnak kellene lennie.

57. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Réka007)
2017. márc. 27. 17:44

olyan ellentmondasos vagy, mert ha folyamatosan serelmeket kellett benyelned egy pasitol, arrol hogy gondolhatod, hogy megbecsul?


szerinted ha eleget szexelnetek, akkor boldog lennel vele es minden rendben lenne? mert a szerelem sem feltetlenul az, hogy letepned a masikrol a bugyit, gatyat, az inkabb csak pusztan a szenvedely. habitustol fugg, lehet valaki "csendes" szerelmes is, persze normal szexualitassal

56. e8da813d29 (válaszként erre: 54. - 9c485f67e8)
2017. márc. 27. 17:42
Nekem az a tippem, hogy még az ítélethozatal előtt meglép.
55. massalhangzo (válaszként erre: 42. - E8da813d29)
2017. márc. 27. 17:42

csak ugy gondolnam, normal esetben, plane ha ket ember annyira szereti egymast, hogy ossze is akarnak hazasodni, akkor eleve egymasra vannak indulva, meg macinaciban es es szortelenitve is :D :D :D


foleg egy fiatal ferfinak, ha az ujdonsult felesegenek csipkebugyiban kell tancot lejtenie, hogy megkivanja, ott a pasi szerintem a masik oldalon jatszik :D


az igaz, hogy idealis, ha mindket fel kezdemenyezo es figyel magara, a masikra, de itt valoszinuleg egeszen mas a problema. es erdekes, hogy pont az, aki nem is erzet szerelmet, nagy odalevest, az hianyolja a szexet, jesszus, akkor milyen lehet a pali, ha az meg allitolag szerelmes, de nem beindulos

2017. márc. 27. 17:37
Csak nehogy megtörténjen az, hogy elválik a nagy szerelem miatt, aztán az uraság meg szépen meglep, mert teher lesz neki a nagy odaadás.
53. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Réka007)
2017. márc. 27. 17:36
Még most is elválhatsz.
52. e8da813d29 (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2017. márc. 27. 17:35
Én is így gondolom.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook