Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan adhatok le tartósan, de a lehető leghamarabb 15 kg-mot? fórum

Hogyan adhatok le tartósan, de a lehető leghamarabb 15 kg-mot? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Binky (válaszként erre: 10. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 23:04

Évekig stresszoldóként ettem, értem mire gondolsz:D Amúgy ugyanaz az indulósúlyunk, és az álomsúlyunk is, szóval duplán megértelek:))

Ó és a magasságunk is egyezik.


Most meg fognak páran hajigálni kövekkel, de én csak azt tudom mondani, hogyan kezdenék bele én a te helyedben: csinálnék egy adott étrendes, követhető gyorskúrát, ami az adagokra is odafigyel. Ha végigviszed, összeszűkül a gyomrod. Majd beveztném a napi ötszöri étkezést, és a kötelező folyadékfogyasztást. Testkontrollosan a napi kajákat átvariálnám(reggel még szénhidrát, este már csak fehérje; a fehérje+ zöldség párosítás, szénhidrát+zöldség, gyümölcs éhgyomorra), párat talán ki is iktatnék, vagy a meglévőket diétásan próbálnám elkészíteni(grillező mód sütőben, teflon/wok).


Azt mondják egyébként, hogy tévézés közben nem szabad enni, ami igaz, illetve, hogy olvasni sem szabad evés közben...na én ezt nem tartom be, szerintem az olvasás jót tesz. Mert egy-egy izgalmas mondatnál inkább nem eszem(ergo lassabban eszem, gyorsabban telek el, kevesebbtől), és a kaja befejezése után is még ott ülök az asztalnál(végigolvasoma cikket, vagy a fejezet végét), míg nem érzem az érzést, hogy igen, ez így elég volt.

14. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 10. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 22:52

Nézd meg ezt, illetve a többi étrendet ötletnek. Náluk jobban nem sokan figyelnek a kajálásra:

[link]

13. 7c79ff1565 (válaszként erre: 12. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 22:48
próbálj kicsit mozogni is mellette és azt a két hetet told ki 3 ra, majd beindul a fogyi.!
2010. aug. 6. 22:45
köszi, az elkelne. Az a baj, hogy akarat van, de állandóan csalódok, nem indul be. Eltelt 2 hét és semmi, ilyenkor mérgembe neki ülök és eszek, mert minek éhezzek, ha úgysem megy le. Utálom.
11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 22:41
ilyen érzésem nekem is szokott lenni... vissza kéne venni, de nem visz rá a lélek... :D sok sikert neked!
2010. aug. 6. 22:18

Az a baj, hogy akár egész malacot is megennék, belém fér. Nem érzem hol a határ. Értitek mire gondolok.


A gyomrom állandóan puffad, nagyon utálom már a tele zabálást, elég volt.


Miket eszem?

Pörkölt+ főtt burgonya, húsleves, zöldborsóleves, spagetti, sajtok, túró, sok tej, minden reggel vajas kenyér+ paprika 2-3 db uborka, 1-2 paradicsom, ez mind.

9. Binky (válaszként erre: 8. - Binky)
2010. aug. 6. 22:08

Hülyén fogalmaztam. Szóval salátából pl. annyit ehetsz, amit akarsz, és ha húst eszel hozzá, akkor nagyon mértékben fogyaszd a salátát, mint a húst.

Szerintem ha adagokat kell csökkenteni, 3 aranyszabályt tarts be:

1) Igyál, igyál, igyál! Étkezés előtt min. 2-3 dl, de akár ha levest eszel a főtétel előtt, vagy levest ebédeslz, az még jobb(kaja közben és utána nem jó inni, mert felhígulnak az emésztőnedvek).

2) Ha megkívánsz valamit, edd meg, de előtte edd magad majdnem tele valami kevésbé bűnős dologgal, pl. mielőtt megennéd azt a szelet sütit, egyél pár csík sózott paparikát, így mrá kevesebb fér beléd.

3) Kompenzálj. Ha elszaladt veled a ló ebédkor vagy uzsonnakor, a vacsorád már csak valami könnyű legyen.

8. Binky (válaszként erre: 1. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 22:04
Használj kis tányért, az optikai csalás, és kétszer is meggondolod, hogy repetázz-e. Amúgy akkora adagot egyél, amivel lassan, sok rágással éppen jól laksz,de ez pl salátára vonatkozik. Arányokban egy kis tál salátához kell megenni egy tenyérnyi(az ujjak nélkül számított) húst.
2010. aug. 6. 22:03

És napi min. 3 liter víz!!


Az eltelít és ugyanakkor segíti a gyors anyagcserét!


Én reggelire gyümölcsöt eszem, délelött eszem szénhidrátot, lehetőleg teljes kiörlésű kifli vagy saját sütésű kenyér formájában.

Délután valami zöldséges étel, este vagy gyümölcs vagy fehérje pl, sajt, vagy túró, ez is lehetőleg zöldséggel:-)

2010. aug. 6. 22:02
Testkontroll, nekem az jött be, én kisebb módosításokkal követem, pl. több fehérjét eszem, és délig nem csak gyümölcsöt, hanem más szénhidrátot is.
5. csutkababa (válaszként erre: 3. - Biborcsiga)
2010. aug. 6. 22:01
szia, miket szoktal enni?
2010. aug. 6. 21:59
az sem rossz. Én most a candida diétát csinálom, nekem muszáj. De vannak olyanok, akik a fogyás miatt. DE ami fontos bármilyen diéta mellett (ami lehetőleg Ch mentes legyen), a napi szinten történő sok mozgást!
2010. aug. 6. 21:58

Étkezésem: szörnyű, nem érzem, hogyan kellene jól enni, egészségesen

Valamiről úgy vélem egészséges, erre lecsesznek, hogy ez nem az. :(


Mozgás: OLyan hetente 1-2 alkalommal futok, de nem sokat ért

2010. aug. 6. 21:57
21/167/73
2010. aug. 6. 21:57

Nincs pénzem edzőteremre.


Étkezési és otthon végezhető mozgással kapcsolatos tanácsokra várok.



Mit egyek? Mennyit? Ez nagyon fontos, de soha sehol nem olvasom a mennyiséget.


PL egy tányér fele legyen tele?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook