Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy változtassam meg magam olyanra, mint régen voltam? fórum

Hogy változtassam meg magam olyanra, mint régen voltam? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 10. 05:13
próbálj ki többféle sampont. A lányom szintén hosszú hajú és a korpásodással küzd. Nem jó a fejbőrének akármi, most találtunk egyet amitől nem tiszta korpa és zsír a haja. Cseréld le a szemüveget másikra, a kontakt lencse nem opció nálad? Nézz utána, vagy nem tudom szereted.e
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 10:54

A hajadat/ fejbőrödet,,megnézik ingyen a bőrgyógyászaton,,és nem kell kezeléseket,,"kinézni ami odább van", írnak rá valamit ami jó.

Sportolj ,,jót tesz a léleknek.Aztán szépen visszatalálsz önmagadhoz.Ami nem 1 kabáton múlik, de ha jókedvre derítene , próbálgass ,nézegess:))

2022. febr. 9. 10:41

Kedves Fórumnyitó!

Első körben én a helyedben a tükör elé állnék és megnézném mi tetszik magamon, utána a ruháim nézném át, hogy mi az amit állandóan hordok mert szeretem (remélhetőleg megadja, hogy milyen a stílusod pl ha fodros akkor romantikus, ha farmer trikós akkor sportos stb.). Fontos, hogy reálisan nézd magad, a szemüvegcsere fontos, mert ha az nem klappol akkor akármit felvehetsz sose érzed önazonosnak magad. A kabát, ruhák smink, mind-mind másodlagosak. A legfontosabb, hogy szeresd magad, és légy egészséges:).

2022. febr. 9. 08:25

Én sem szeretek hajat mosni, de kell és kész. Ne legyél igénytelen.

Esetleg vegyél patikában kifejezetten korpás hajra sampont.

Egy kis melír, pedig feldobja a hajad és tartást ad. Illetve én használok száraz sampont, az is megemeli a hajat.


Ruhákat, stílust próbálgatni kell, hogy mi áll jól neked, miben érzed jól magad.

Attól, mert jól áll a miniszoknya és magassarkú nem biztos, hogy jól is érzed magad benne.

4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 08:19
Az orsay-ben igazán nőies kabátok vannak, vegyél szövetkabátot, az örök nőies darab.
2022. febr. 8. 23:39
még kérdés hogy ajánlanátok valami igazán nőies kabátot amit nem furcsáltok egy nőn ha pl.szeles és hideg idő van? mert néha látok fiatal nőket hideg időben valami egy szál kabátban ami ilyen fekete de nekem még az is jó lenne de ha keresek általában pont nem találok olyat. Ilyen téli őszi kabát. persze mostani fronthoz hasonló nem mindig van és nem nagyon van már annyira hideg vagy havazás szóval nem aggódok emiatt. de nem szoktam sálat se hordani.
2022. febr. 8. 23:35

Nagyon behúztam...

nagyon behúzódtam akart lenni azaz magamba fordultam.

2022. febr. 8. 23:34
Szóval pár éve eléggé depressziós lettem és elkezdtem magamat utálni. Előző években mikor még suliba jártam akkor volt nagyon jó a stílusom és a gondolkodásom. Azóta lett új szemüvegem amit elején még kedveltem de mostanra nagyon nem illik az arcomhoz és zavar. Eltakarja és láthatóan más embert csinál belőlem ha ez érthető. Kipróbáltam olyan szemüveggel amilyet szeretnék és ott szebbnek éreztem magam, lehet mert annyira nem takarja az arcomat. Ez az ilyen vastag fekete keretes divat szemüveg nyereg nélkül. Ez az egyik, másik hogy utálom a hajamat. Mióta elkaptam valami korpás betegséget azóta kezelhetetlen és állandóan gumiba fogom, de azért is mert rövidre vágtam úgy vállig. De nagyon hosszú hajat nem szeretnék mert sosem szerettem hajat mosni, főleg most nem hogy nem látszik a mosás. Erre kinéztem valami kezelést hátha szebbé teszi de ez még odébb van. Az öltözködésemet sem szeretem, mert néha ha hidegebb idő van akkor tök fiúsan érzem magam és erre példa a múltkori pláza látogatás, csak az ismerősöm miatt mentem oda. Volt rajtam vastag pufi vaj színű kabát ami, sapkát vettem mert korpás voltam és gumival össze fogtam így belül éreztem, hogy néznek az emberek és mit gondolnak rólam. Nem mertem levenni a kabátot mert totál leizzadtam se a sapkát így tök hülyén éreztem magam. Ha kell elviselek egy vékonyabb kabátot de szeretném ha divatos és nőies lenne de nem tudom hogy az milyen. Mert eddig csak pufi kabátjaim voltak ami nem igen nőies. Gondolkodásom is nagyon megváltozott, sokat hazudtam, magamnak is. Nagyon behúztam és már a plázában éreztem hogy akár ha rám nézett valaki éreztem hogy kalapál a szívem. Alapból szociális fóbiás vagyok de mostanra rosszabb lett...egy idő mire újra a régi önmagam tudnék lenni addig is, hogy szokjam meg ezt a mostani énemet és ne utáljam ennyire? Minden nap erre gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook