Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy tudnék leszokni a nassolásról? fórum

Hogy tudnék leszokni a nassolásról? (beszélgetős fórum)

1 2 3
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 07:45
Önuralom. Más tippem nincs.
máj. 24. 07:30
Nem unatkozom, hanem valami rettenetes ürességet érzek, amit csokival "tömök be".
máj. 24. 07:02
Én imádok minden nasit, főleg az édességeket, nem a stressz miatt eszem, hanem mert finom. 😂 Képes vagyok egész nap rájárni én is. Az egyetlen megoldás, ha nincs itthon. Vagy ha van, akkor az a páromé, úgy nem falom fel. Nem tudom, téged meggátol-e, hogy a gyerekeké. 😅 Mindenesetre nekem az vált be hogy nincs itthon ilyesmi, de írod, hogy akkor találsz mást, szóval lehet ez tényleg túlmutat azon, hogy szereted a csokit. Nem unatkozol olyankor? Én akkor érzek késztetést még, hogy a küszöböt is lerágjam, ha unatkozom, hiába nem is vagyok éhes...
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Sirga)
máj. 24. 06:42

A legrosszabb, hogy főként este, későn jön ez az érzés.

Akkor te is tapasztaltál ilyet biztos, hogy a gyomrod szinte követel valami csokikát, csipszet. Aztán úgy bánom, haragszom magamra, megfogadom, hogy holnaptól nem, aztán dehogynem:(((

Mint valami súlyos függőség:(

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
máj. 24. 06:37
Dehát ha ez csak ennyi lenne, akkor rég így csinálnám.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
máj. 24. 06:35

Volt már ilyen, hogy nem vettem. Akkor kenyeret pirítottam és megkentem zsírral.

Tudom, akaraterő kellene...

7. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 06:19

Reméltem, hogy kapsz/kapunk valami használható tanácsot.

Pontosan értem, amit írsz. Tudom, tapasztaltam, hogy nem kifogásokat sorolsz: évtizedekig volt itthon rágcsa/nass úgy, hogy nem jártam rá. Ha szükség volt rá, volt mihez nyúlni. :) Valószínűleg nálam is a stressz okozott változást. Ilyen szempontból Amaunetnek lehet igaza: a tünetet kéne megszüntetni ... Nehéz ügy.

6. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 04:46
Add nekem a felét.
máj. 24. 02:22
ne vasarolj nassolnivalot ez a legegyszerubb recept ha nem akarsz nassolni!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 24. 01:06

Semmi értelme tippeket adni, már mindenre kész kifogásaid vannak.

Azt gondolom, hogy a nassolás egy tünet. Próbáld meg a feszültséget kezelni, levezetni. Séta, sport, meditáció.

máj. 23. 23:12

Ezt a rossz szokást át akarod adni a gyerekeidnek is? Nem inkább nekik sem kellene nassolgatni?

Ez a vendég szöveg nagyon gyenge. Ha valaki hívatlanul àllit be, kaphat egy italt, és ha annyira akarsz ennivalót is adni mellé, összedobhatsz pàr szendvicset.

máj. 23. 22:12
Amíg van otthon marha nehéz leállni, répát szoktam hozni haza, imádom, és nem kívánok mást. 🤷‍♀️
máj. 23. 22:03

Ha van valakinek jól bevált tippje, kérem, ossza meg velem. Sajnos, a feszültséget nassolással vezetem le, akár éjszaka is csipegetek, szinte rosszul vagyok, ha nem ehetek valamit.

Az nem megoldás, hogy ne legyen itthon semmi nasi, gyerekek is vannak, vendég is jöhet, szóval mindig van valami dugi kaja.

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook