Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet megtartani a szeretett férfit? fórum

Hogy lehet megtartani a szeretett férfit? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 14. 15:01
sehogy ha menni akar menni fog !
2010. szept. 14. 13:00
Megtartani sehogy, neki kell téged úgy szeretnie, hogy nem vágyódik el tőled.
2010. szept. 14. 12:59
Hogyan????????
2010. szept. 12. 23:13
Megtartani? Sehogy! Ha menni akar, menjen. Ha szeret, úgy is marad, és nem fog elcsábulni. Nem hiszem, hogy ebben a szituációban neked bármit is tenned kéne. Hagyd, hogy ő döntsön. Ha nem melletted dönt, akkor jobb ezen most túllépni, mint később. Még elég fiatal ez a kapcsolat az ilyen jellegű problémákhoz...:(
21. 577ad13107 (válaszként erre: 17. - C3a6482a10)
2010. szept. 12. 23:04

Kis nyuszi ne haragudj nem értek ebből a zagyvaságból semmit. Kérdeztek és én leírtam a véleményem. Szerintem nem írtam plázacicákról vagy rossz erkölcsű éjjeli pillangókról. Olvasd el, mélyebben tanulmányozd, nézz a szavak mögé, és rájössz, hogy mindig a nő hozza ki a jót és a rosszat is a pasiból. Különben meg, ha működik a kémia, akkor nem számít, a másik hiányossága/kopasz, teltkarcsú, ferde orr/ mert a másik számára így vagy vonzó. S ne feledkezzünk meg a lelki vonulatáról se, nem jó, ha annyira akarunk valakit, mert nyomasztóvá válik egy idő után a másik rajongása. Hagyni kel lélegezni a másikat magad mellett. Nem nyerő, ha magad képére akarod formálni. A játék részét, ha félreértetted, akkor sajnálom, hisz az egész életünk egy nagy játékmező.


Ui: A megölés része, hogy felmerül benned, hát sajnálom, ez rossz jellemvonás.

Javaslom, próbálj meg kibékülni magaddal, és nem utolsó sorban szeretni magad akkor talán a párod is szeretni fog, és nem azon kell agyalni, hogy miként tartsuk meg.

20. 8950a68b1a (válaszként erre: 19. - C3a6482a10)
2010. aug. 8. 05:46
A legjobbakkal is megesik...;-)
2010. aug. 8. 01:53
Persze téphetjük a szánkat, Dóri 2009-es kérdésére, már nem tagja a portálnak:(...de reméljük, jól van.
2010. aug. 8. 01:41
nem akartam nagyképűnek látszani a nagybetűs részben, de a színjátékom nagyon jól sikerült minden kis részletében és nem vagyok büszke rá
17. c3a6482a10 (válaszként erre: 16. - Riszta11)
2010. aug. 8. 01:37

Nem értek egyet, ne haragudj.


Adott Dóra, aki az igazit keresi. Az igazi jellemzője az is, hogy örök. Namármost, ha valaki örök, akkor örökké úgy akarja megtartani, hogy sakktáblán képzeli a kapcsolatukat? Akkor örökké azt akarja hazudni egy csak incselkedéssel, nemtörődömséggel, kábítással megtartható nem is igazinak és magának is, hogy ez jó egyiküknek is?


Dóri, most fogunk a szüleink előtt titokban eggyé lenni hivatalosan is a párommal. Nekem ő a 14. fiú az életemben(volt köztük korai és nem igazán komoly is)(nem az ágyamban!!!), de én az első vagyok neki. Ha ezt látná, azt tenné hozzá, utolsó is. A kapcsolatunk második napján közölte, hogy előtte nem kell megjátszanom magam, hagyjuk ezt a "titkonszeretlekmertféltelek" sztorit, azért nem volt eddig senkije, mert ilyen éretlen hazugságokra sem az idejét, sem a lelkét nem akarta pazarolni. Óriásira guvvadtak a szemeim.


És 13srác után azt mondtam, bárcsak ne lettek volna, aki csak azért tetszett,mert ragaszkodott hozzám, felesleges volt, aki meg a taktikáimba szeretett bele és abba a lányba, akire akkor gondolt, mikor Marok Marcsa volt a társa és ezért azt a lányt játszottam el neki, csak halmozta a hazugságaimat és megbántottam, pedig nem akartam. És igen, voltak, akikkel úgy lett vége, hogy belefáradtam a játszadozásba. Annyira szennyesnek éreztem magam 20évesen, mert akkor jöttem rá, hogy nem voltam őszinte magamhoz és hogy egész addig mit csináltam. Meg akartam tisztulni és vágytam évekig egy érintetlen, tiszta fiúra, szeretni akartam, semmi mást, tudtam, nem érdekel, hogyha egyszer otthagy, de szerethessem és sose bántsam meg, mert ha egy kapcsolat végén rájössz, hogy egy kicsit is szenny voltál és egy homokszemnyi részét is, de Neked köszönheti a kisebbségi érzésének,stresszes perceinek, az sokkal, az ezerszer rosszabb, mint mikor csak úgy otthagynak, mert nem Te vagy az álmai nője.

Elhatároztam, jó sokáig nem akarok senkit, hogy még a bűntudatomat is ledolgozzam és jól az agyamba véssem... Aztán egyszer nem bírtam és egy ilyen taktikázással 2pillanat alatt az ujjaim köré csavartam valakit, aki annak ellenére, hogy nem nézek ki úgy, mint egy plázacica, kifejeződik róla, hogy kizárólag az olyan kinézetű lányok érdeklik. Kicsit megleptem szellemileg, kívánt testileg, de szerintem soha nem tudott szeretni, miért pont én lettem volna az, akit kicsit is szeret. Mindegy,3-4 hétig úgy táncolt, ahogy fütyülök, de jött egy nálam fiatalabb, de őszintébb, bölcsebb tiszta, de ne hidd, hogy egy hajszálnyit is nyámnyiola, vagy magatehetetlen srác. Kerek perec megnyílt nekem és csak lestem, fel sem fogtam, mi történik. Megmondtam neki, van egy lezáratlan kapcsolatom, akivel úgy szakítottam aztán, hogy én sírtam, MERT HA ÉRZÉKETLEN IS, CSAK A TESTEM SZERETTE IS, DE A TÚL ÜGYES HÍRES LÉPÉSEKKEL ÉS AZ AKKOR ÉPP KIROBBANÓ KREATIVITÁSOMMAL,AMIT NEM BÍRTAM MAGAMBA FOLYTANI, BEHÜLYÍTETTEM, pedig nekem nem ártott semmit.Az én bosszúmra nem szolgált rá. És kint várt aztán a fiatal srác, egy tanuló, akinek semmije nincs, csak szíve, de jobban kellett ez egy jól kereső nárcisztikus trófeánál, aztán hamarosan lepergezz előttem, hogy égből pottyant pontosan úgy, ahogy lefestettem az álmaim. Kiskorom óta undorodom a fehér habcsókruhás rongyrázós lagziktól, kettőnk világát csöppet sem értő beleokoskodóktól, tessék, van egy Mindenségem, aki pont úgy tett engem a tulajdonává és pont úgy lett a menedékem, ahogy álmodtam.Szakasztott olyan az életünk.Igazi barátom néhány van csak, mert több nem is lehetne őszinte, ő szintén így van vele.Utáljuk a tartalmatlan bulikat, a fölösleges köröket és tökéletesen újak vagyunk egymásnak már nagyon régóta, nem kell kimennünk a lakásból egy percig sem. Beteg voltam,elhíztam,kiütéses lettem,ment a hasam, de mellettem állt és mégjobban szorított magához.Meggyógyított. Ezt csak azért mondtam el Neked, mert tényleg tökéletesen olyan lesz az igazid, amilyenre vágytál. Személy szerinti véleményem,hogy nem olyan igazit álmodsz, aki a ragacs nőket nem szereli le világosan. De ezzel se foglalkozz. Gondolj arra, hogy mivel minden emberben csak okkal van rosszindulat, mindenki célja egyértelműen jónak lenni. És önzetlenül szeretni. ez a Te célod is. Ha nehéz is, de Te csak adj, tanulj a kapcsolatból, Magad fejlődj másokért. Több ember leszel, mint úgy, hogy szorongsz. Magadnak ártasz ezzel a legtöbbet. Ne félj őszintének lenni, de legyen kontrollod, igenis az a kis magunkat megjátszás sok volt....néha valld be Magadnak. Igaza van annak, aki azt mondta, ne szégyelld előtte, hogy félted őt. Még tán Magad előtt is szégyelled. gondolkodj el azon, hogy tán azt gondolod, túl jó Neked?

Nem baj, ha bevallod Magadnak, ettől több vagy, mert őszinte vagy. És ha kevésnek érzed Magad, még egy ok, hogy fejlessz magadon BELÜL. (a külsőnk mindig azon múlik,mennyire mosolygunk belülről és mennyire szeretjük,amit teszünk)max ha a végén túl értékessé válsz, mégnagyobb lelki minőségű Ő-d lesz.


Beleszerettél a szépségébe és azokba a belsőbb dolgokba, amiket Magadhoz hasonlónak azonosítasz. Fedezd fel őt belülről és tán kiderül, tényleg rá vágysz-e és ő-e az. Mégegyszer: ne féltsd, ismerd meg őt és szeretettel segítsd!


Nagyon boldog életet kívánok Neked, nem akarok túl személyes lenni, de legszívesebben megölelnélek, annyira kedves az a bátortalan őszinteséged, ahogy egy fórumon ismeretlenektől mered csak kérdezni és csak itt merted leírni igazán.Nem baj, jobb, ha leírod, mert így Magadtól sem titkolod el. Tisztellek ezért.

16. c191c35515 (válaszként erre: 1. - 8689358d3d)
2010. aug. 8. 00:32

Sehogy!!!!!!!

Ha menni akar menjen!))))

Szerelem ide-oda,egy dolog,a pasik megérzik,ha a nő odavan értük és akkor menekülni kezdenek annál jobban!!!


Szóval,ha te kellesz neki,nem kell megtartani,ottmarad ő melletted magától is!!!


Ha meg nem, akkor az nem a te "herceged"volt!!


Sajnos,ez az igazság....))Ne aggódj én is voltam így,és én ezt gondolom jó útnak..))

Pusszancs

2010. ápr. 11. 07:38

Szerintem,lazán kell venni,ha görcsösen akarjuk megtartani a pasit,az már azt jelenti,hogy félő,le akar lépni.

A másik meg az,igaza van Gliginek(13)-as hozzá szólás,aki el akar menni,hagyni kell.

Fárasztó azon izgulni hogy meg lehet e tartani.

2009. szept. 4. 20:56

igyekszem betartani ezeket a dolgokat, de nehéz. nem hívogatom(szinte soha)

nem is mondom, hogy féltem (csak néha) de belülről meg megőrülök. Néha nem is tudom jó e szerelmesnek lenni......

13. Gligi
2009. szept. 4. 20:47
Csak azt lehet elvinni, aki el akar menni!
12. e48ab364a9 (válaszként erre: 1. - 8689358d3d)
2009. szept. 3. 20:40

Türelem, türelem és türelem, ill. ne féltékenykedj, a pasik olyanok, mint a gyerekek, vagy még rosszabbak...

Amúgy, ha félre akar lépni, akkor félre is fog.

Fontos a bizalom is.

11. terek (válaszként erre: 4. - 8689358d3d)
2009. szept. 3. 20:37

Szerintem mutasd bátran az érzelmeidet, csak engedj neki teret :) pl. ne szólj, ha a haverjaival van és ne hívogasd 10 percenként :) És ne legyél féltékeny, legalábbis a srác ne vegye észre ;)

De biztos tipp nincs, mindenki más

10. tanus
2009. szept. 3. 20:36
Ne akart magadhoz láncolni ha valaki elmegy , mert el akar menni akkor bármilyen nehéz el kell engedni ha enged a kisértésnek akkor ne sajnáld de próbálj megbizni benne ha szeret akkor csak téged fog látni a nagy tömegben is :)
2009. szept. 3. 20:36
Én se játszottam mindig úgy ahogy kellene,ha nagyon nem bírod tartani magad,akkor mond meg neki hogy félted.Ha elveszted ezért,ennyi volt.Ezt tudom leszűrni a tapasztalataimból és a 2.hozzá szólásom is.
8. 035bae3aff (válaszként erre: 5. - 8689358d3d)
2009. szept. 3. 20:21
Ha a főnőke ilyesmivel zsarolja akkor a nőt kell jelenteni szexuális zaklatásért :)) vagy zsarolásért
2009. szept. 3. 20:20
Ha téged szeret akkor bárki kikezdhet vele őt nem fogja érdekelni
2009. szept. 3. 20:17
Ha szeret marad
2009. szept. 3. 20:17
az a baj, hogy az egyik nő főnök, és ez nem tudom, hogy, hogy befolyásolja
2009. szept. 3. 20:16
tudom, hogy az a legjobb, ha nem igazán mutatom ki az érzelmeim, de nem megy
2009. szept. 3. 20:14
hát ebben az esetben elég nehéz tanácsot adni ha tényleg szeret téged szerintem lehet 100-nö is mellette akkor sem csal meg téged pláne hogy csak négy honapja vagytok egyutt ilyenkor dul legjobban a szerelem:O))
2009. szept. 3. 20:11
Vigyázz mert minél jobban fogod,annál hamarabb elveszíted!Önuralom.Ha akar marad!
2009. szept. 3. 20:09
Nagyon szeretek valakit, akit nem akarok elveszíteni.4 hónapja ismerem,2 hónapja összejöttünk, csak elég sok nő kolléga szeretne kikezdeni vele,hogy tartsam meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook