Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy lehet ilyen? Felháborodtam. fórum

Hogy lehet ilyen? Felháborodtam. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 18. 13:30
Kalocsa kornyeket nem kell felteni.
10. Mzsuka (válaszként erre: 6. - B486c9cf7d)
2012. márc. 18. 13:29
Miske a település neve. Holnap szerintem jelzem az Önkormányzatnál ezt a egészet.Bár úgy tudom több szülő szólt a játszótér miatt,de semmi eredmény..
2012. márc. 18. 13:28
A kozos elonye, hogy esetleg a gyerek hasonlo koruakkal jatszhat is, anyukak beszelgethetnek, ismerkedhetnek, neha kell a gyerektarsasag a gyerekeknek. A masik, hogy nem mindenki rendez be az udvaraban jatszoteret.
8. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Mzsuka)
2012. márc. 18. 13:26

A játszótérnek pont az óvoda nyitva tartásával ellenkezőleg kellene nyitva tartania, hiszen a gyerekek azalatt az idő alatt nem tudják használni, hiszen oviban vannak.

Majd ezt is javasold az Önk.-ban, ha bemész.

2012. márc. 18. 13:25
Egyúttal jelezd azt is, hogy minek van játszótér, ha szinte sosincs nyitva?
6. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Mzsuka)
2012. márc. 18. 13:25

Mi a neve ennek a telepulesnek?

Igen, jelezd a polgarmesternek, azt is, hogy hogy beszeltek veled.

Ezek a kis nyomi falvak orulnek, ha nem neptelenednek el.

5. honeywald (válaszként erre: 1. - Mzsuka)
2012. márc. 18. 13:23

teljesen jogosan háborodtál fel. szerintem is jelezned kéne a polgámester felé mindezt, de össze kéne fogni anyukákkal is.

látod, annyira szánalmas világ ez, h nem tudnak semmi sem tisztelni a csotányok akik embereknek nevezik magukat de közben elvárják a jót és a kényelmet!

2012. márc. 18. 13:22
Játszunk itt is,de jó lenne kimozdulni,és a játszótér elvileg nem dísznek van.
2012. márc. 18. 13:22
Jogos, főleg az utolsó történetnél, de pl nálunk a játszótéren azzal "szórakozott" valaki, hogy a kötél hálót alulról 3/4 bevagdosták és mikor másnap másztak fel rá a kicsit a súlyuk alatt leszakadt:( Szerencse, hogy nem esett bajuk. Ezért nálunk i zárják, de nem ilyen nevetséges időpontokban. A második eset pedig no comment, mire való a pálya, ha nem játszani?
2012. márc. 18. 13:22

Pont az előbb olvastam a történeted egy másik fórumon :-)


Amúgy jogos a felháborodásod. Akár jelezheted is.

2012. márc. 18. 13:18

Kalocsa mellett vettünk házat,egy kis faluban 1 éve,van egy 17hós kislányunk. Az utca végén van egy 1,5éve átadott új játszótér. Az előzőt tönkretették,ezért ez most be van kerítve,be van zárva és csak akkor nyitják ki,ha van közmunkás aki őrizze. Kint van egy tábla,hogy a játszótér hétköznap az óvoda nyitvatartásával megegyezően van nyitva,hétvégén pedig délután 13-16óráig. Persze ez nem igaz,ha egy héten egyszer nyitva van.. Akkor sem a kiírt időben. És tavaly ősszel mikor jó idők voltak is volt hogy hetekig ki sem nyitották.. Már ezt sem értem,minek a 6Milliós játszótér,ha a gyerekek csak kívülről nézhetik..

A másik dolog pedig,hogy miután a játszótér zárva,11körül lementünk a focipályára,vittünk labdát. Mivel messze van,általában félúton babakocsival megyünk,utána a kislányom jön a kocsi mellett. Odaértünk, örömmel szaladt be a pályára,dobtam neki a labdát,rúgta vissza,nagyon boldog volt. Erre megjelenik egy férfi és felemelt hangon,köszönés nélkül mondja/kiabálja szinte/,hogy mit képzelünk,a babakocsit /kb 6-7kg/ tüntessem el azonnal a pályáról/pálya szélétől 3-4m-re voltunk csak/,mert tönkretesszük a pályát és amúgy is menjünk onnan,mert ez nem arra való,hogy egy ekkora gyerek szaladgáljon,játsszon rajta. Mondtam neki,hogy csak 10percet maradnánk,erre közli,hogy azonnal hagyjuk el a pályát. Kérdeztem tőle,hogy mit tennénk tönkre,mesélje már el?Közben elvettem a labdát a kislányomtól és mondtam,hogy gyere,megyünk,keservesen elkezdett sírni,mondtam a pasinak,hogy ez most tényleg kellett? Azt mondta őt nem érdekli,nem az ő baja és elment.

Arra gondoltam hogy holnap ezt jelzem a polgármesternek vagy a jegyzőnek.

Járt már hasonlóan valaki? Ti mit csinálnátok? Úgy érzem jogosan háborodtam fel.

..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook