Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet aktiválni egy menüpontot? fórum

Hogy lehet aktiválni egy menüpontot? (tudásbázis kérdés)


12. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2009. ápr. 25. 06:54
Az történt, hogy nem letöltötted, hanem csak megnyitottad. Ebben az esetben az adatok egy ideiglenes mappába kerülnek, amik az újraindítás során elvesznek. Tehát töltsd le normálisan, vagyis rákattintasz egy hivatkozásra, akkor nem a megnyitás az alábbi programmal legyen a válaszod az ablakra, hanem hogy letöltés, majd ok. ekkor már akár 2* kattintással is működni fog. Ha ez az ablak nem jelenik meg, akkor valószínűleg kijelölted a Mostantól az alábbi fájlokkal tegyen így-t. Ezeket az eszközök beállításokban tudod állítgatni, ha ez történt.
11. kisfüles (válaszként erre: 9. - D879a0c5b4)
2009. ápr. 21. 20:05

Kedves Meacska


Már mindegyiket többször megnyitottam,nem volt semmi baj vele,csak "most bolondult meg",csak 2 napja nem tudom őket megnyitni.

10. era06
2009. ápr. 21. 19:37
jobb kattintás és társitá,kiválsztod, hogy melyik programot használja, ezt próbáltad?
9. d879a0c5b4 (válaszként erre: 8. - Kisfüles)
2009. ápr. 21. 19:35

Nem az iránt érdeklődtem, hogy mennyi ilyen vetítésed van, hanem hogy van-e hozzá értelmező/lejátszó program :)


Pl. PowerPoint a Microsofttól

vagy Impress az OpenOffice-tól :)


Nézd meg! Ha egyik sincs, akkor azért nem aktív

8. kisfüles (válaszként erre: 7. - D879a0c5b4)
2009. ápr. 21. 19:30

Kedves Meacska


Igen,körülbelül 50 darab van,de lehet hogy több.Még sose számoltam össze,de egy biztos,hogy sok van.Egyébként a kérdést nem tettem volna fel.


Szia:Farkas Kriszti

2009. ápr. 21. 19:03

Szia!


Ilyennel még nem találkoztam, csak tippelni tudok! Van olyan programod, amivel le tudnál játszani pl. egy diavetítést? Ha nincs, akkor azért nem ajánlja fel...

2009. ápr. 21. 18:57

nekem Outlook van, ha rákattintok akkor megnyílik, nem kell letölteni.

Csende kérdem meg, hogy van hozzá programod?

5. kisfüles (válaszként erre: 3. - Juclinda)
2009. ápr. 21. 17:51

Kedves Juclinda


Sajnos már legalább egy tucatszor rákattintottam,és nem történt semmi,de köszönöm a választ.

2009. ápr. 21. 17:49

Kedves Meacska


A kérdésem a következő.Mozzila Firefox programom.és Windows XP operációs rendszerem van.A levelező programomba napi szinten kapok,diavetítéseket,és zenés dokumentumokat.Ezeket csak úgy tudom megnézni,hogy letöltöm.A letöltések listáján ugyan ott van,de sem a megnyitás,sem a megjelenítés menüpont nem aktív.Magyarul Szürke.(tudomásom szerint az aktív menüpont koromfekete)Nos,ezt szeretném most megoldani,hogy ezek a menüpontok is feketék legyenek.Na,ezt nem sikerül megoldani,gondolom,így már érted,hogy mit szeretnék.Nagyon Szépen Kérlek,ha tudsz válaszolj.

Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

2009. ápr. 21. 17:45
Sreintem ha rákattintasz :)
2009. ápr. 21. 17:41
Nem értem a kérdést :$
2009. ápr. 21. 17:39
Hogy lehet aktiválni egy menüpontot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook