Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet a hoxáról kilépni végleg? fórum

Hogy lehet a hoxáról kilépni végleg? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
121. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 120. - Cikicakk)
2008. dec. 20. 14:48

Most utólag beleolvastam a tegnapi hozzászólásokba,hogy miről maradtam le.Szerintem is a nő szórakozik.Felszította a tüzet és most röhög rajtunk ahogy itt vele folglakozunk órák óta...

Ez a nő beteg,de nagyon

2008. dec. 20. 14:38
Ha látnátok miket ír nekem privibe.A legutosló az volt,hogy reméli szarul fog eltelni az ünnep számomra.Nem számoltam meg ma már hány levelet írt, de mindegyikben egyfolytában engem gyaláz,és hibáztat.Undorító egy ember.Már az is undorítónak tartottam,hogy azért nem szexel a feleségével,mert 10 kg plussz van rajta.A felesége mos, főz, takarít,neveli a gyereket,és egy kis szeretetre vágyik.Nem kapja meg a férjétől,ezért görcsösen ragaszkodik ahhoz,hogy legalább barátokat szerezzen akár a Hoxáról, akár msn-ről.Most ezt az utolsó szalmaszálat is felgyújtotta a férjnek mondott egójától túlfűtött akárki.Nem írom le,mert nem akarok a Hoxáról kitiltott lenni.Higyjétek el, ez nem 2 ember, ez egy,csak a férj.Azt nem tudom,hogy a rosszullét mennyire volt igaz? Azt sem tudom,hogy honnan került a Hoxára az, hogy gyógyszert vet be, öngyilkossági szándékkal.Ezt mondjuk azért nem hiszem el,mert akkor kórházban lenne,nem is a gyógyszermérgezés miatt,hanem az öngyilkossági szándék miatt.Csak akkor engedik ki,ha aláírja,hogy lemond az öngyilkossági szándékról.Na a lényeg az,hogy most már bele untam a mocskolódásaiba, és hogy mindenki hibás, csak ő a kis angyal.Nem válaszolok töbett a privijére.Eddig azt hittem,hogy észhez tér, és talán foglalkozik a feleségével, esetleg a kisfiával.De én úgy érzem menthetetlen,itt már csak egy jó ideggyógyász segíthet.
119. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 118. - Lizabella)
2008. dec. 20. 14:38

A nő nickje 13.56-kor, 14.06-kor, majd 14.35-kor bejelentkezett. Kell ezt kommentálni?

Szerintem több szót nem is érdemel az egész eset.

Igaza volt Antea-nak tegnap, azt hiszem ő írta, hogy kész Muppet show az egész :)))

118. lizabella (válaszként erre: 116. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 20. 14:25

Valószínű.Gondoljunk bele rossz a házasságuk,mert ugye erről panaszkodott más fórumokban.Majd haza jön a férj aki azt se tudja szerintem mi fán terem a hoxa és hogy hogy kell használni.És pár tanácsra amit itt osztogatunk neki,egyből szép és jó lesz minden.


Félek, hogy egy kis barátnőm, akit innen a hoxáról ismerek, valami szörnyűséget próbál elkövetni maga ellen. Hogy előzhetném meg?



Ezt a tudásbázis kérdést olvassa aki nem érti mit írtam.

117. Csigusz 79 (válaszként erre: 116. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 20. 14:18
Ugyanezt gondolom,de hogy mire jó ez?Ennyire unatkoznak az emberek?
116. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 115. - Csigusz 79)
2008. dec. 20. 14:08

Nekem nem nagyon tűnik életszerűnek az a párbeszéd, amit tegnap délután állítólag a férj folytatott itt a fórumozókkal arról, hogy nem kíván szexelni a feleségével, mert az túlsúlyos.

Szerintem egy ember ír mindkét szerepben, a nő.

115. Csigusz 79 (válaszként erre: 114. - Lizabella)
2008. dec. 20. 13:55
Szerintem se,színjáték az egész.
2008. dec. 20. 13:52
Véleményem szerint rosszul lét se volt.De ez csak megérzés.
113. Csigusz 79 (válaszként erre: 110. - Spinneli)
2008. dec. 20. 13:44
Ez már nem figyelemfelkeltés hanem feltünési viszketegség........
112. Csigusz 79 (válaszként erre: 110. - Spinneli)
2008. dec. 20. 13:28
:D
2008. dec. 20. 13:24
Én ismerem a feleség írását,ilyen ronda helyesírási hibákat ő nem vét.Ő sem kapna 5-öst nyelvtanból, de apuci símán megbukna.Nekem különben folyamatosan jönnek a privimre a gyalázkodó levelek így könnyen felismerem a stílusról és az írásról a férjet.Tudom most mondhatnátok,hogy mi a fenének vitatkozom vele,de engem nem zavar.Ameddig nem a Hoxa tagjait sértegeti,addig engem nem érdekel.Próbál szembe állítani azzal amit a feleségével beszélgettem msn-en de eddig nem tudott sarokba szorítani,mert nincs se szégyellni, sem megbánni valóm.Az olyan ember aki követeli a feleségétől, hogy mentse el a beszélgetéseket,mert ő is elakarja olvasni az az én szememben nem tisztességes ember.
110. spinneli (válaszként erre: 109. - Csigusz 79)
2008. dec. 20. 13:16

dehogyis itt egyedül figyelemfelkeltés zajlik, mivel szociálisan nagyon érzékeny vagyok, direktbe kérdezek, és az neki(k) jól esik.

:)

109. Csigusz 79 (válaszként erre: 108. - Spinneli)
2008. dec. 20. 13:13
Na azt szerintem el is felejtheted hogy tájékoztatni fognak :D
108. spinneli (válaszként erre: 106. - Csigusz 79)
2008. dec. 20. 13:11

abban megállapodhatunk, hogy a feleség bizonyosan segítségre szorul.

mondjuk engemakár a férj énjével, akár anélkül nagyon érdekelne, hogy mi is a baja.

eddig ugyanis nem derült ki számomra.

Kedves veres család, tájékoztassatok.

:)

107. Csigusz 79 (válaszként erre: 106. - Csigusz 79)
2008. dec. 20. 13:08
Jobbanmondva nincs itt semmiféle férj!KeA-nak igaza van :)
106. Csigusz 79 (válaszként erre: 104. - Cikicakk)
2008. dec. 20. 13:07
Vagy a feleség haragszik rád és próbálja a férjére kenni,igy nem örá fogsz haragudni a szegény feleségre,pff.
105. spinneli (válaszként erre: 103. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 20. 13:06

vagy egymást tanították

:)

104. cikicakk (válaszként erre: 103. - 3e0ba54fb8)
2008. dec. 20. 13:03
Szerintem egy emberrel,és az a férj.Tudod én nagyon sajnálom még ezek után is a fiatal asszonyt,mert még ettől az egy közösségi fórumtól is megfosztotta a férje.A Hoxa azért jött létre,hogy az emberek a problémájukat,panaszaikat,megbeszélhessék a hasonló problémákkal küszködő emberekkel.Nagyon jó,hogy ez van nekünk,mert én is sok erőt merítek az itteni emberek hozzászólásából,és tanácsaiból.Különben teljesen mindegy, hogy hány embert takar a nick név,de nagyon ronda dolognak tartom, hogy valaki látványosan kilép, aztán a felesége nick nevével folytatja tovább.Olvasd el a topik indítójukat.Ott pont arról volt szó,hogy a feleség szeretne kilépni.
103. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 99. - Cikicakk)
2008. dec. 20. 12:57
Olvasd végig hozzászólásokat. Figyelj a tartalomra, a stílusjegyekre, mondatszerkezetre, hibákra. Aztán gondold végig, hogy tulajdonképpen hány emberrel levelezel....... :)
2008. dec. 20. 11:53
Most már csak a feleség neve él a Hoxán.
101. cikicakk (válaszként erre: 100. - B9662b68b3)
2008. dec. 20. 11:53
Kattints a nevére, az már tegnap megszűnt.
100. b9662b68b3 (válaszként erre: 99. - Cikicakk)
2008. dec. 20. 11:49
De akkor mi a veres csaba nevű nick?az is az övék,nem?
2008. dec. 20. 11:43
Sziasztok! Én már reggel háromnegyed 5-kor megkaptam a kedves férjtől a tegnapi nap folytatását.Nem két nick nevük van,hanem egy, az asszonyé.Csak mártírkodtak eggyet, és ezért nyitották ezt a topikot, hogy milyen módon lehet megszüntetni a Hoxa regisztrációt.Most már a feleség nem is ír, csak a férj, az asszony nevével.Engem egyáltalán nem zavar, és nem idegesít ameddig a többi hoxást nem zavarja vele.Szerinte mindennek én vagyok az oka,mert hogy a feleségére én ráakaszkodtam, az nem is akart velem barátkozni.Legjobb védekezés a támadás.Elnézést kérek tőletek,ha miattam az amúgy nagyon jó és barátságos hangnemű fórumot megzavartuk.Most már csak remélni tudom,hogy megmarad a privinél, és itt nem szítja tovább az ellenségeskedést.
98. b9662b68b3 (válaszként erre: 95. - Fd931e7453)
2008. dec. 20. 10:56
Mondtam neki.Lehet hogy konkrétabban kellett volna?Akkor jó.Konkrétan mondom hogy ne legyen félreértés.Nem akarok levelezni sem veletek sem senkivel.Én ide kikapcsolódni járok.Többnyire játszani, és tanácsot adni(ha tudok) a tudásbázisba.Recepteket teszek fel, és olvasom is őket,hátha találok okos főzni valót.Eddig megálltam hogy nem fórumozom,mert mint mindenhol itt is van sok"érdekes" ember.Jött a nejed, elkezdtem neki segíteni, és tanácsokat adni.Ennyi tellett tőlem.Több nem.Sajna,ez a ti életetek,nem az enyém,nincs energiám más lelki szemetesládájának lenni, pláne úgy hogy nem is ismerlek titeket.Azt sem tudom most valójában a férjjel vagy a feleséggel beszélek?Két nicketek van.És azokat is összevissza használjátok.Nekem ez nem megy. sajnálom, ha ezért én hülye vagyok vállalom.A problémátokat oldjátok meg egyedül,nem kell keverni a sz..rt,a feleséged panaszkodott hogy nem boldog veled, erre kiderült hogy oké, nem is tudtad hogy szenved, megigértétek hogy megoldjátok a problémát,És most ahelyett hogy együtt lennétek itt fárasztjátok a jónépet.Ennyire nem érhettek rá.
2008. dec. 20. 10:55
Ezt melyikre irtad ,ezt nem értem.
2008. dec. 20. 10:49

Szép sztori, de olyan átlátszó mint az üveg :)

Persze az is lehet, hogy családi szokás a mondatokat kis betűvel kezdeni, ugyanazokat a helyesírási hibákat véteni és a mondatok végére nem tenni írásjeleket :))

2008. dec. 20. 10:39
akor miért nem irtad meg a nejemnek hogy nem akarsz vele levelezni te se vagy különb
94. b9662b68b3 (válaszként erre: 91. - Cikicakk)
2008. dec. 20. 07:26
Hát lehet hogy én is bedőltem nekik kissé.Tegnap az asszony írt nekem privit, hogy levelezne vele mert jóindulatú voltam, de mondtam neki hogy nem érek rá ,nekem erre nincs energiám, van családom, inkább velük foglalkozom, ha nem dolgozom.De mások hülyeségeit nem veszem a vállamra munka és család mellett.
2008. dec. 20. 06:08
itt vanak ilyen éles viták is hoxa tagok közt mert amugy jo ez az oldal
92. Csigusz 79 (válaszként erre: 91. - Cikicakk)
2008. dec. 19. 23:36
Aki piszkálodni akar annak az jelent örömet ha reagálnak rá.( legyen akármilyen a válaszod,minnél csunyább annál jobban biztosabb benne hogy idegesit téged)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook