Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet ebből kilépni, hogy ne sérüljek még jobban? fórum

Hogyan lehet ebből kilépni, hogy ne sérüljek még jobban? (beszélgetős fórum)


21. 61e75fb84c (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2018. jan. 5. 06:26
Ez meg kerdes? Onbecsules es onszeretet!! Mar az elejen le kellett volna zarni. Nincs csoda, NEM fog megvaltozni.
20. 35fd735e6f (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2018. jan. 5. 00:54
Ha olvasod még a fórumot, most mi van Veled/Veletek?
2017. szept. 11. 15:41
2017. júl. 20. 22:25
Nem is a mostani fickó hiányzik neki,hanem az emlékek(a szebb emlékek).
2017. júl. 20. 15:13

en nem ertem a kerdest, hiszen mar kileptel belole. egy szakitast tobbnyire nehez elszenvedni, ido kerdese


fuggetlenul attol, hogy a pasi betegesen feltekeny, benne van a pakliban, hogy valaki ennyire feltekeny az exre, ha mellette ismered meg ot, illetve hazahurcolasz.


valoszinuleg forditott esetben, ha ugy ismered meg a sracot, hogy o meg a baratnojevel van, aztan szakit, osszejottok, neked sem lenne kozombos az exe, es ha tudnad, hogy itt vagy ott egyutt voltak, azt sem venned semlegesen. nyilvan nem kell tulreagalni, de ha tudom, hogy a parom feltekeny az exemre, akkor nem cipeltetem magam haza az exemmel, hogy lassa, vagy ha nem latta, nem meselem el neki vorosposztokent

16. Piroska52 (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 20. 14:25
olyan messze menj töle amennyire tudsz,ha jót akarsz magadnak,vannak még rendes pasik ,kezd újra mással,külömben tönkre mész lelkileg idegileg mindenhogy
15. MZsanett (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 19. 21:33
Szerintem a barátodnak, vagy az exednek keresnie kéne egy pszichológust.
14. kagi67 (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 19. 08:40
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és örülj, hogy még időben kiléptél ebből a kapcsolatból. Ez biztos, hogy csak rosszabb lenne idővel. Teljesen tönkretenne hosszú távon. Majd jön idővel egy új szerelem számodra.
2017. júl. 17. 19:35

Kerulj vele minden kapcsolatot.

Ne allj vele szoba, ne valaszolj.

Ha van valami targy tole, dobd ki.

Tudatosan kerulj mindent, ami ra emlekeztet.

menj el olyan helyekre, ahol pozitiv elmenyeket szerezhetsz magadnak.

12. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 17. 19:02

Annak örülj, hogy nem volt esküvő. Akkor valószínűleg verne is...

Olvastam ilyen témába fórumot ott a Hoxán.Pont ezt írják gyanús jelnek az erőszakos pasikra, hogy hívogat , amit sokan félre értelmeznek, hogy rögtön házasodni akar, hogy, rsndijál ő választ asztalt, ő dönti el mikor legyen vége stb . Olvass utána, mert én ezeket csak úgy írtam amikre emlékszem!

11. Lonna4 (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 17. 05:48
Menj vissza és éld az életed mellette. Garantált gyomorbaj előbb utóbb kezét is emel rád ha elég kitartó vagy még esetleg kést is kaphatsz a hatadba. Egy féreg. Előbb leválasztott családról baratrol hogy ő legyen az egyetlen aztán az önbizalmat ássa alá benned. Beteg vagy te angyalom ha hiányzik!
2017. júl. 17. 03:50
Úgy, hogy lezárod, és megszakítod vele a kapcsolatot.Saját érdekedben
9. Magdalénia (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 16. 22:29

Ha már a családja előtt is megalázott és a testvéredet sem szíveli, soha nem lesz előttük becsületed. Csoda, hogy eddig nem ütött meg.

Az ilyen ember nem alkalmas párkapcsolatra. Önmagával kell előbb rendbejönnie.


Ha visszamész, a következő összeveszés még csúnyább lesz. Legyen benned önérzet, mert akkor nemcsak ez a pasi tesz tönkre, hanem a következő/k/ is.

2017. júl. 16. 22:15
Mindennek bizalom az alapja. Igazából tök megértelek. Sztem a párod nem ok nélkül ilyen... Már bocsi, nem rád értettem, hanem h sokszor csalódott az életben, és ezáltal vált betegesen féltékennyé. Ülj le vele, sztem te sokkal jobban szereted annál, h elhagyd. Ne haragudj, nem akartalak megbántani.
2017. júl. 16. 22:08
Szia!Nem hinném,hogy pszihopata a srác,szerintem csak a féltékenység beszél belőle.Ezt nevezik,betegesen féltékeny típusnak,de nem pszihopata."Hogy lehet ebből kilépni?"Teljesen nyugodtan,őszintén, le kell vele ülni és megbeszélni a problémákat.Semmi mellé beszélés,semmi mese,hanta-panta,szemébe bele az őszintét.Ha a szavakból nem érti meg,mi vele a problémád,akkor ő balra,te jobbra.Nem érdemes halogatni a problémákat,így csak őrlődni fogsz rajta és még jobban bedarál ez az érzés.Olyan mint a fogfájás,minél tovább szenvedsz vele,mert nem mersz elmenni vele a dokihoz.Inkább fájjon a fog,csak ne kelljen szembenézni egyfajta megoldással,ami enyhíti a fájdalmat.Ilyen egy őszinte beszélgetés is.Minden ember képes a változtatásra,ha AKARJA!Lehet a volt párodnak,még senki nem mutatta meg a helyes irányt.De te megmutathatod.Soha nem értettem a túlzottan féltékeny lovagokat,egy nő nem lehet senki tulajdona!Ő is ember és nem egy állat!
2017. júl. 16. 22:01
Ez egy pszichopata,örülj ha megszabadulsz töle,de tuti zaklatni fog
2017. júl. 16. 21:56
Ezzel az emberkevel tanulsag gyanant talalkoztal.
4. bc681dac13 (válaszként erre: 2. - 5e54df5e1d)
2017. júl. 16. 21:39
Elkoltozol, es vissza se nezel. Ha keres, nem reagalsz ra. En is voltam olyan hulye az exemnel, h a feltekenykedes miatt inkabb nem talalkoztam mar szinte senkivel.
2017. júl. 16. 21:23
Keress ra arra a kifejezesre, hogy pszichopata.
2017. júl. 16. 21:16

Vannak olyanok itt, akiknek van tapasztalata ilyen természetű kapcsolatokkal? Hogyan lehet ebből kilépni, hogy ne sérüljek mégjobban? Már így is egy zombi vagyok.

Párommal egy éve ismerkedtünk meg. Akkor én még kapcsolatban voltam. Nem volt megcsalás, csak lezártam akkori párommal, aki amúgy egy nagyon jólelkű férfi volt. Párom az elejétől kezdve féltékeny volt az exemre, de ez az idő haladtával egre rosszabb lett. Hihetetlen gyorsan az ujja köré csavart, 1(!) hónapnyi együttjárás után már iszonyú szerelmes volt, állandóan velem akart lenni, már házasságról, gyerekről beszélt. Én lassítaani akartam, de teljese magával sodort. A lila ködtől nem is láttam, és ő is oda volt értem, körbeugrált, virágot hozott, vacsik, pezsgő, tömény romantika. Fél év együtt járás után összeköltöztünk, és onnantól csak féltékenyebb lett. Nem járhattan el a barátaimmal szórakozni nélküle, mert az egy alkalom a megcsalásra szerinte. Naponta többször felhívott, hogy mennyire szeret, oda van értem.

Az exemmel egyszer összefutottunk, felajánlotta, hogy hazavisz,de nem volt köztünk semmi. Talán hibáztam, hogy beültem hozzá, de párom megkereste az exemet a lakásán, és megfenyegette.

Egész kapcsolatunk alatt alig beszéltünk hétköznapi dolgokról, csak az exem volt a téma, egy-egy összeveszésnél a fejemhez vágta, ha nem tetszik ez az élet, akkor paakoljak össze, és menjek vissza hozzá.

Megalázóan beszélt rólam a családja előtt, hogy én egy királylány vagyok, aki nem szereti a házimunkát. Én mégis ittam minden szavát.

Egy veszekedés alkalmával, amikor már a tesómra is féltékeny volt, összepakoltam, és eljöttem. Most pedig nem találom a helyem a világban, tudom hogy hülye vagyok, de hiányzik, és megszakad a szivem.

2017. júl. 16. 21:14
Vannak olyanok itt, akiknek van tapasztalata ilyen természetű kapcsolatokkal? Hogyan lehet ebből kilépni, hogy ne sérüljek mégjobban? Már í

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook