Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy készítsem a - Virslis tarhonyát -? fórum

Hogy készítsem a - Virslis tarhonyát -? (tudásbázis kérdés)


10. FormáSan (válaszként erre: 9. - Szisi)
2010. máj. 28. 12:05
ugy is biztosan nagyon finom:-)
2010. máj. 28. 11:21
Hasonlóképpen készítem, mint ti, csak én friss zöldség helyett pirosaranyat teszek hozzá akkor, amikor hozzáöntöttem a vizet.
2010. máj. 28. 10:49
Ártani nem fog, de még az sem ha mindkettőt teszel bele, ugyan is lehet ezt lecsósan is elkésziteni, vagy ahogy a szátok ize kivánja, én feltétlen szoktam köménymagot tenni az ilyen ételekbe és fokhagymát is, ja és amikor forr zeller zöldet!
2010. máj. 28. 10:44

Szerintem én sem fogok paprikát beletenni, mert nem szeretjük.


Szerintetek hámozott és jól feldarabolt paradicsomot lehet a paprika helyett beletenni????

2010. máj. 28. 10:26
Én nem szoktam bele krumplit se tenni és hagymát se én csak simán megpirítom olajon a tarhonyát beleteszem a pörköltkockát felöntöm vízzel és amikor már majdnem megpukult a tarhonya max 5-10 perc kell neki akkor teszem bele a virslit
5. FormáSan (válaszként erre: 2. - Erikkka)
2010. máj. 28. 09:56
:-)
2010. máj. 28. 09:55
Fogj egy jó nagy lábost, önts bele egy kevés olajat, a feldarabolt hagymát és a tarhonyát pirítsd addig, amíg a tarhonya kissé barna nem lesz. Ekkor rakd bele a közepes méretűre vágott krumplit. Keverd össze, majd szórj rá ízlés szerint paprikát, és megint keverd össze. Öntsd fel bőven vízzel, majd tedd bele a szeletekre vágott virslit, és a leveskockát. Ezután az egészet főzd, amíg a tarhonya meg nem puhul. Elképzelhető, hogy néha kell egy kis vizet utánatölteni.,
2010. máj. 28. 09:55

Hát én nagyon egyszerűen szoktam,mivel a gyerekeim nem szeretik a járulékos tartozékait,mint a hagyma,a paradicsom- és paprikahéj.Úgyhogy fogom szépen a pörkölt kockát,megfőzöm a pirított tarhonyával és az apró kockára vágott krumplival(általában 1db elég is bele),és amikor már puha a tarhonya és a krumpli is,csak akkor engedem elfőni a levét.És ezalatt az idő alatt teszem bele a karikára vágott virslit.:)

Nagyon hamar kész van így,nagyon egyszerűen.:)

2010. máj. 28. 09:55

Hozzávalók:

1 csomag tarhonya, 1 kg krumpli, ôrölt paprika, só, kevés olaj, 2 pár virsli, 1 fej vöröshagyma, 1 db leveskocka


Elkészítés:

Fogj egy jó nagy lábost, önts bele egy kevés olajat, a feldarabolt hagymát és a tarhonyát pirítsd addig, amíg a tarhonya kissé barna nem lesz. Ekkor rakd bele a közepes méretűre vágott krumplit. Keverd össze, majd szórj rá ízlés szerint paprikát, és megint keverd össze. Öntsd fel bőven vízzel, majd tedd bele a szeletekre vágott virslit, és a leveskockát. Ezután az egészet főzd, amíg a tarhonya meg nem puhul. Elképzelhető, hogy néha kell egy kis vizet utánatölteni.,

2010. máj. 28. 09:52
Hogy készítsem a - Virslis tarhonyát -?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook