Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hőemelkedés lehet a hormonok miatt? fórum

Hőemelkedés lehet a hormonok miatt? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 11. 17:25

Köszi mindenkinek!

Parapluie, nem hőgörbézek, csak azért azokhoz szóltam leginkább, mert gondoltam, ők többször mérik, talán du. is.

Azért mértem meg, mert éreztem, hogy ég a bőröm (már nem először), és magasabb is volt a hőm. És máskor is ezért mértem du. Akkor is 37 körül volt, de mindannyiszor a cikus második felében jártam.

Próbáltam magyarázatot találni, mielőtt megijedek, hogy visszatérő hőemelkedesem van. Hajlamos vagyok sajnos rémeket látni. :/

6. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 13:25

Délután teljesen felesleges hőmérőzni, 0 információval szolgál, nem véletlenül mondják, hogy reggeli mérés előtt még pisilni sem tanácsos kimenni.

Amúgy ez teljesen normális, főleg, ha többet tevékenykedtél nap közben.

5. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 10:50
Nem szoktam figyelni, de volt már, hogy mégis megnégtem. Pont ovum volt a hőm meg 37. Szerintem ez ilyenkor, teljesen rendben van.
4. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 11. 01:07
Nekem nem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2020. okt. 10. 21:46

Köszi szépen!

Kicsit ijesztő nekem, mert amúgy nem figyelem, csak amikor így 'rákattanok'. :)

2. Magdi985 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 10. 21:14
Én régen sokat mértem. Rendszeresen ment ilyenkor 37 fölé.
2020. okt. 10. 21:01

Sziasztok!

Akik rendszeresen hőmérőztök, nektek szokott az ovuláció után napközben hőemelkedésetek lenni? Tudom, hogy az alaphő megemelkedik ilyenkor és az lenne a logikus, hogy akkor du. is belefér a max. 37.3.

Már többedszer fordul elő, hogy ebben a szakaszban du. 37 köré emelkedik.

Reggelente nem mértem sokszor.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook