Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hivatalos levelet szeretnék kijuttatni külföldre de az időgarantált posta nagyon drága, van más lehetőség? fórum

Hivatalos levelet szeretnék kijuttatni külföldre de az időgarantált posta nagyon drága, van más lehetőség? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 5. 12:10

Nekem a lányomék élnek kint Londonban és volt már ,hogy nem kaptam meg amit küldtek.Ezért ,más módját találtuk ki.

Ha jön nekik hivatalos levél,azt akkor ugy juttatom ki,hogy aláirva beszkenneljük a gépbe és e-mailon elküldöm,ők pedig kinyomtatják.

Ugyan igy jött meg az ő papirjuk is,amiben meghatalmazást irtak,hogy az ügyükben eljárhatok.Kint leirták kézzel,aláirták,felvitték a gépre és elküldték e-mailben,majd itthon meg ki lett nyomtatva.

Szerintem ennél jobb megoldás nincs ,ez nem veszik el és a legfontosabb! - IGY IS ELFOGADJÁK BÁRHOL A HIVATALOKBAN!

2011. aug. 13. 18:56

Mint írtam június elsején adtam fel, ( elsőbbségi,ajánlott,tértivevény ) és 13-án vitte ki a postás, pont ott voltam....

Még az a szerencse, hogy előtte is feladtam egy ugyanilyen tartalmú levelet, amire rosszul írtam az irányítószámot, és az ért célba időben......

Ez van!

2011. jún. 1. 13:39

Megtudtam, hogy már nincs se légiposta, se expressz feladás, helyette az elsőbbségi és az ajánlott van.

Ma feladtam ajánlott,tértivevényes, elsőbbségi levélként; azt ígérték, hogy hétfőre ott van.Kíváncsian várom.

Ja és van rajta nyomkövetés, majd ott lesem.

2011. máj. 31. 22:34
Idogarancia nélkul, sima légipostával is odaér. Minél hamarabb feladod, annál hamarabb...
2011. máj. 31. 21:48

Sajnos ennél csak drágábbat.. tavaly küldtem 5 ezer km-re egy okmányt 18 ezerért, de másnap ott volt!

(TNT)

2011. máj. 31. 17:30

A Magyar Posta EMS szolgáltatása 6750ft-ért visz ki egy levelet idő garantáltan.

Tud valaki más lehetőséget esetleg?

2011. máj. 31. 17:29
Hivatalos levelet szeretnék kijuttatni külföldre.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook