Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hiszti....vagy nem hiszti? fórum

Hiszti....vagy nem hiszti? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. ápr. 12. 16:19
Hozzá kell tennem, hogy ahogy letettük a cumit, akkor kezdődtek a problémák...
2015. ápr. 12. 16:18
3 gyermekes anyuka vagyok. Kb. 4 hónapja kezdődött a problémánk a kisebbik fiammal, aki 3 éves lesz egy hónap múlva. A két nagyobb gyerkőccel semmi gond nincs, nem is volt soha hisztis egyik sem, hírből ismertük ezidáig...4 hónapja változó intenzitású hisztik vannak kisfiamnál, de szinte kivétel nélkül majdnem minden reggel úgy ébred, hogy sír, és felhergeli magát, hisztizik, nem lehet megnyugtatni, ilyenkor a férjem hideg vízzel megmossa az arcát, az hatásos. Van hogy éjjel is így ébred, üvölt 20 percen keresztül, szintén nem tudjuk megnyugtatni, aztán egyszercsak mintha elvágták volna...tanácstalan vagyok, mert nem igazán válik be semmi. A hideg vizes arcmosás is csak átmenetileg válik be. Volt már pl. hogy bevittük a szobájába, becsuktuk az ajtót és hagytuk hátha majd abbahagyja, de nem hagyta, kb. egy órát bírtuk. Nem tudom hogy ez meddig normális? Leszokik erről a gyerek? Illetve kinél mi vált be?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook