Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hiszti vagy betegség? fórum

Hiszti vagy betegség? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 2. - Niki0126)
2014. jan. 4. 21:41
Nem akarlak elkeseríteni, de az én négy és fél évesem ugyanilyen, ésnem használ neki semmi. Ha kell órákig üvölt, és akármit is csinálunk nem hagyja abba. Már megbeszéltem vele ezerszer, és elmondta, hogy tudja, hogy nem ér el vele semmit, mégis napi 3-4 alkalommal beveri a hisztit. Mindemellett iszonyat makacs, akaratos, és erőszakos, annak ellenére, hoyg az másik két fiam is ugyanúgy volt nevelve ahogyan ő. Semmi különbség nem volt köztük etéren, mégis a kicsi ilyen, a nagyok meg nem. Sztem ez természetfüggő is erősen! :(
2014. jan. 4. 21:41
Előtte is sokat sírós volt, volt hogy nem vett levegőt, úgy sírt, de az nagyon ritka volt.
4. kisj
2014. jan. 4. 21:40

Ez nekem nem tűnik hisztinek.

Előtte milyen gyerek volt?

2014. jan. 4. 21:40
Viszem pszichológushoz is, január 9-én.
2014. jan. 4. 21:38
Szisztok! Hátha van köztetek, valaki aki hasonló cipőben jár. Kisfiam 3,5 éves. Pár hete iszonyat hisztiket, üvöltéseket csinál. Van hogy fél óráig, 45 percig tart. Mintha valami bekattanna az agyában és magából kikelve őrjöng. Pl. akkor is, ha órákon keresztül nem veszi le itthon a kabátját, sapkáját, más szakad róla a víz. Hiába kérem, vegye le,nem. Aztán már kénytelen vagyok levetkőztetni,akkor kezdődik a "roham". De még tudnám sorolni a dolgokat. És ez mindennap így megy. Van hogy egy nap többször is. Hétfőn megyek dokihoz, hogy küldjön el valamilyen kivizsgálásra. Mert szerintem ez nem szipla hiszti. Szerintetek?
2014. jan. 4. 21:34
Hiszti vagy betegség?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook