Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek abban, hogy ha valaki egyszer félrelép, az megteszi többször is? fórum

Hisztek abban, hogy ha valaki egyszer félrelép, az megteszi többször is? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
171. 68cdf054fc (válaszként erre: 170. - Orsolya33)
2010. dec. 17. 10:41
hat tudod az a igazsag hogy mindketto szanalmas, az is hogy ha megcsal a ferfi, de az is hogy most gyorsan bosszubol visszacsalom, ez nem biztos hogy annyira fog fajni neki. Es tevedsz, az elozo baratom megcsalt, es nem bogtem, de nemis csaltam vissza, tudod mit csinaltam?Felvettem a poker arcot es nem lehajtott fejjel elmentem tole, hat netudd hogy mennyire rosszul esett neki hogy meg csak egy konycsepp sem jott ki bellem,sot...mosolyogva tavoztam ez sokkal jobban fajt ..es maradok annal hogy ha valaki visszacsal, akkor lesullyed arra a szintre amin a ferfi van, semmivel sem lessz jobb. De ez en vagyok, az meg te vagy, es mindenki mashogy gondolja.
170. orsolya33 (válaszként erre: 165. - 68cdf054fc)
2010. dec. 17. 10:23
Szerinted szánalmas? Szerintem az a szánalmas,ha annyira semmibe veszik az éréseidet,hogy ezt megteszik. Ha annyira kihasználnak,hogy ezt megteszik és nem tud ,mer eléd állni,hogy már nem szeretlek édes, pá,hanem megtart még egy darabig,kihasznál addig,amíg biztosra nem válik a másik kapcsolat. Vagy az a szánalmas,hogy az érzései nem elég erősek ahhoz,hogy ne csaljon meg és hogy tudjon a farkának parancsolni. Szánalmas az,ha egy ilyen eset után magamat sajnáltatva bőgök és én agyalok,hogy mit nem csináltam jól és magamba keresem a hibát. Az ilyen embereknek le kell törni a szarvát,észre vetetni velük,hogy ők sincsenek egyedül,mint férfi és van náluk jobb. Ráadásul nem árt néha éreztetni,hogy mit érez az az ember,akit megcsalnak.Még soha nem csaltam vissza,de ha még egyszer előfordul tükröt tartok. Ja, és nem azért csaltak meg folyamatosan szinte,mert nem adtam meg azt,ami kellet,hanem egyszerűen annak a férfinak ez volt a beállítottsága, röptében a legyet,minden nőt kihasználni, ígérgetni,majd semmibe nézni,lekoptatni és a szemedbe vigyorogni. Ha vissza csalod fogja érdekelni,főleg,ha elmeséled,hogy van nála szebb, jobb, ügyesebb és nagyobb,meg fog őrülni annyira össze megy az önértékelése.Természetesen nem jött menttel kell az ilyesmit csinálni.Lehet téged még nem csaltak meg, de ami késik, nem múlik és akkor majd lehet másképpen fogsz erről gondolkodni és hamarabb adnád vissza,mint én.
169. 68cdf054fc (válaszként erre: 168. - Bb102acbcc)
2010. dec. 17. 07:41
persze, akkor mar mi sem vagyunk kulombek, olyan szinten leszunk mint o.
168. bb102acbcc (válaszként erre: 165. - 68cdf054fc)
2010. dec. 16. 18:02
Igazad van. Akkor mivel lennénk különbek.
2010. dec. 15. 19:37
Sajnos a tapasztalatom az,hogy igen.
166. be5ce4792f (válaszként erre: 165. - 68cdf054fc)
2010. dec. 15. 15:59
Egyetertek.
165. 68cdf054fc (válaszként erre: 164. - Orsolya33)
2010. dec. 15. 15:40
Megcsalnak, csalj vissza....hat ez a legszanalmasabb dolog ha bosszubol csalunk, ha mar a kedves ferfi megcsal nembiztos hogy annyira fogja erdekelni, de mindegy , ez a legrosszabb megoldas szeintem es gyerekes.
2010. dec. 15. 11:41
A mai világban nincs nagy jelentősége a házassági eskünek,igaz régen se volt. Ezt úgy értem,hogy régen kényszerből volt a házasság,érdekből,majd később szerelemből,nagyanyáink idejében,ettől függetlenül a férfiak ugyan úgy élték a világukat,mint ha mi se történt volna. Van egy nagy szerelem a férfi életében,akit elvesz és gyereket akar tőle....és elkezdi magát rohadt nagy biztonságban érezni,mert azt hiszik,hogy a nő nem mer lépni,mert akkor mi lesz vele és a gyerekekkel.Meg van otthon a biztonság,a gondoskodás, de a szabadságukat egyik sem tudja olyan szinten feláldozni,mint egy nő, hogy csak a gyerekeinek él,a családjának és nem marad ideje. Mert dolgozunk,főzünk,mosunk,takarítunk és próbálunk minél jobb anyák és feleségek lenni. Lássuk be,ez a sok szerep és a megfelelni akarás nem megy egyszerre. Sok családban ez van, viszont minden családnak meg van a maga saját problémája. Valahol a munkamegosztás és egymás segítsége megy,viszont más miatt borulhat a bili.Kicsit eltértem a tárgytól.A férfi vadász,a feleség a nagy szerelem,a gyerekei anyja a nagy szerelem, de egy idő után saját erejét bizonygatva teszi meg azt,amivel fájdalmat okoz. A nő is csalhat sok miatt. Én nem az élettársamtól vagyok nő, nőnek születtem,nőiesen öltözködök és viselkedek. Az egy másik dolog,hogy ha nem vennének nőbe,az a másik fél szegénységi bizonyítványa és ő nem férfi,ha nem tud úgy viselkedni.Valakit hajt a vére, valaki egyszer megteszi,valaki hülye az egész kapcsolathoz. Szerintem felesleges erről beszélni. Megcsalnak, csalj vissza,hogy ő is és te is érezd,hogy milyen,már ha képes vagy rá.Ha meg van a párok közötti egyetértés és szeretet, összetartás,mindent meg lehet beszélni,másik dolog,hogy elfelejteni el e lehet,de vannak a világban olyan családok,ahol komolyabb problémák adódhatnak. Ez van, mindenki kefél jobbra balra. Mindig is így volt és így lesz.
163. Taki71
2010. dec. 15. 09:22
igen egyértelműen! Sajnos :(
162. viliflora (válaszként erre: 161. - Noraelizabet)
2010. dec. 14. 23:38

Nem erre gondolok. Van amikor félrelép valaki és esze ágában nincs folytatni a dolgot és már utána megbánja. Ilyen előfordulhat bárkivel, emberek vagyunk. Példát nem tudok, de majd, ha előfordul, akkor megírom:-) (Vicc volt)

A viszony az igen végül is kialakulhat egy ilyen kalandból is. De az már egy másik történet. Az nekem nem tolerálható semmiképp.

Gondoltam, hogy nem Magadról írod:-)))Jó éjt mennem kell, jót dumcsiztunk:-)

161. noraelizabet (válaszként erre: 160. - Viliflora)
2010. dec. 14. 23:27
Lehet,hogy a félrelépésből adódik egy hosszabb viszony?Mert vele jobb?Izgalmasabb?De vajon a hétköznapi élet is? Ha az viszont nem akkor bizony vágyik vissza a családjához.Ismerek ilyet közelről is :( (ja, nem rólam van szó)
160. viliflora (válaszként erre: 158. - Noraelizabet)
2010. dec. 14. 23:17

Kicsit elbénáztam: úgy értem, hogy a félrelépés nálam egyszeri alkalmat jelent és van egy fajtája, amit meg tudok bocsájtani és nem gondolom, hogy többször előfordul.

A viszonyt másképp kezelem és a sorozatos félrelépést is.

Kicsit bonyi lett:-)

159. viliflora (válaszként erre: 158. - Noraelizabet)
2010. dec. 14. 23:14

Igen, de néha egy félrelépés nem erről szól. Ahogy Demjén dalában: néha kell egy féktelen éj a megfelelő idegennel. Kicsit másképp, de nagyjából ezt érzem. És nem előre eltervezetten gondolom a félrelépést.

A viszony az más: az egy nagyon nagy hazugság hosszú időn keresztül.

Megbocsájthatatlan.

Az otthon nem kapom meg: szánalmas. Igen. Talán lehetne kommunikálni. Vagy akkor minek élnek együtt?

158. noraelizabet (válaszként erre: 157. - Viliflora)
2010. dec. 14. 22:59
Nem a tüzet szítanám,de olvastam itt a hozzászólásokat és tényleg több helyen férfiak nők ezt a választ adják:"otthon nem kapják meg".Ez olyan gyerekes kifogás! Ettől függetlenül azt is elismerem,hogy biztos van rosszul döntött párkapcsolat.Biztos van MÁS indok amiért félrelép! De a házastársi vagy élettársi kapcsolat létesítését mindig két fél akarja.A nő és a férfi közös döntése.Ha másfelé kacsingatunk akkor tiszteljük meg a párunkat azzal a sorrendel,hogy elősször szakítunk és utánna legyen alkalmi vagy tartós kapcsolatunk.
157. viliflora (válaszként erre: 156. - Noraelizabet)
2010. dec. 14. 22:48

Igazad van.

Ettől függetlenül: van, aki nem csal többször és van aki folyton. Előre nem lehet tudni.

Szerintem a félrelépés és a viszony azért nem ugyanaz a műfaj...

2010. dec. 14. 22:42

Valamit nem értek.Mindenki arról papol,legyen az férfi vagy nő,hogy azért lép félre,mert otthon nem kapja meg. Mit nem kap meg? Ja a kommunikáció hiánya.A drága szeretőjének elmondja,hogy a feleségétől nem kap törődést,odafigyelést.Az ágyban sem kapja azt amit elvár.De őszintén! A kedves, beszélt erről a párjának? Segít neki a házimunkában?Hogy több idő jusson a kedves férjre?

A kedves férj ha magába néz,Ő törödött a párjával?Figyelmes volt? Ő megadott a feleségének mindent az ágyban? Ő olyan tökéletes,hogy mindenkinek meg kell érteni miért csal? De ha Őt csalnák akkor Ő is elfogadná a tényeket?

2010. dec. 14. 10:22
Szerintem egyénenként változik. Valakit hajt a vére egész életében és képtelen a hűségre,még ha szerelmes is. Valaki 10 év alatt megteszi egyszer, vagy tartósabban fenntart egy másik kapcsolatot,amiben megkapja azt,amit otthon nem,de nem adná fel a házasságát.Ezen kívül még létezhet,hogy ha elmúlik a szerelem elkezdi a másik kapcsolatot és nem zárja le a jelenlegit addig,ameddig az új biztosra nem válik.Nőre és férfira is vonatkozik egyaránt.
154. Pahet a vadász (válaszként erre: 150. - Veronka28)
2010. dec. 14. 10:14

Tulajdon képen van benne valami, elismerem...csak akkor azt magyarázd el kérlek, hogy mi az oka, illetve mi baj lehetett velem, ha már az első naptól kezdve csaltak? érted? Mint kiderült a kapcsolatunk elejétől kezdve...amikor még meg sem ismerhetett, hogy az esetleges hibáimat észre vegye...

semmi!

Ő egyszerűen ilyen, és nem tud ezen változtatni...

másfél év után derült ki...

biztosan rengeteg hibám van...de akkor minek kezdett velem, ha már az első 5 percben sem kellettem igazán?????

2010. dec. 14. 06:53
"A nő a biztonság, a hűség, a férfi elkalandozik,s majd visszatér..."
152. 2e8c028830 (válaszként erre: 146. - Ab4b6bc17d)
2010. dec. 14. 06:51

Hidd el,amikor benne vagy, másképp gondolod...Én se gondoltam,álmomban se :

1:-hogy megcsalhatnak

2:-hogy képes rá,hogy megtegye/nem néztem volna ki belőle/

3:-hogy képes leszek visszafogadni

4:Képes leszek vele lefeküdni ezek után.

Ehhez képest:

ez az affér kellett hozzá,hogy:

- rájöjjek, hiányzik, szeretem, fontos nekem

--felismertem saját hibáimat,és változtattam rajta

-és amin nagyon csodálkoztam. már az első napon megtörtént a dolog, jobb volt,mint valaha,és azóta már 3 hónapja,sokkal sűrűbb,izgalmasabb a szex,mint 20 éves korunkban:)

-valahogy megnőtt a szememben a férjem,hogy más nőnek is kellett,izgalmasabbnak ,férfiasabbnak találom,-akármilyen furcsa is- magam se gondoltam...

_észbe kaptunk mind a 2-en....

Valahol olvastam, hogy

"SOKSZOR EGY HARMADIK MEGJELENÉSE NEM ROMBOLÓJA, HANEM MEGERŐSÍTŐJE EGY KAPCSOLATNAK..."

azóta a mottóm:

151. 6b08b99072 (válaszként erre: 149. - Veronka28)
2010. dec. 13. 20:28

Hidd el, átéltem.

Viszont nem elcsábultam, hanem elhagytam, és beadtam a válópert.

2010. dec. 13. 17:20
Az hogy valakit megcsalnak, annak oka van.Az én párom is elismeri, h vele van a gáz, s nem csodálkozna ha megcsalnám...ha engem csalnának, én is magamba néznék, miben hibáztam.Mert van OK mindig.
149. Veronka28 (válaszként erre: 101. - 6b08b99072)
2010. dec. 13. 17:18
Idő kérdése meddig maradok a párom mellett.Minden elhatározás nélkül nem lépek ki...éppen azon dolgozom, hogyan jöjjek ki belőle.Szóval folyamatban van.Mert nem élet az, h mindig szerető.Én is arra vgyok, h egyvalakivel legyen jó minden.Majd ha megtapasztalod milyen mikor mindig falakba ütközöl, mikor mindig elutasítanak, mikor évek óta nem érzed, h nő vagy...na akkor nem könnyű nem elcsábulni.
148. Pahet a vadász (válaszként erre: 111. - 7777ff52ae)
2010. dec. 12. 21:09

Tulajdon képen igazad van! De...

Először nem vettem észre, ill amit észre vettem, azt akartam? gondolni, hogy biztosan nem igaz, csak kombinálok...mindegy, ezen már nem lehet változtatni...

amikor könyörgött, őszintének tűnt...és lehet hogy akkor is vak voltam, de mert szerettem, hinni akartam, hogy igaz minden szó, ígéret!

Ez bűn?

Az hogy utána is megtette, és bolondot csinált belőlem, neki kell, az ő lelkiismeretével kell elszámolnia... Én azt gondolom, hogy megbocsájtani nem hülyeség, naivság... az más kérdés, ha valakit újfent megcsalnak, és újra megbocsájt...de elsőre azt érzem, hogy nem vagyok rossz ember azért mert hittem neki...sőt...

mindenki kaphat egy esélyt, hogy bizonyítson...hogy rendbe tegye a dolgait...

másodszor már nem...

de attól nem vagyok húsipari termék, mert a szerelmem, a lelkem, adni akart egy lehetőséget...

az hogy nem élt vele, más kérdés....

2010. dec. 12. 20:52
Igen. Meg abban is hogy nem. Attól függ, miért tette.
146. ab4b6bc17d (válaszként erre: 125. - 40163fd81d)
2010. dec. 12. 19:15
... és már semmi sem lesz ugyanolyan, mert a hűtlen beszennyezte tettével a kapcsolatot... ezek után a megcsaltnak hogyan legyen gusztusa őt visszafogadni akár még csak egy csók erejéig is?
2010. dec. 12. 15:58
Tudom sajnos.
2010. dec. 12. 15:44
aki csal, csalni is fog:(
143. Fibonacci (válaszként erre: 111. - 7777ff52ae)
2010. dec. 12. 15:44
Sok igazság van abban, amit leírtál. :-)
142. be5ce4792f (válaszként erre: 141. - Be5ce4792f)
2010. dec. 12. 15:14
Vagy inkabb az tul kenyelmetlen lenne neked?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook