Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hisztek a 7 es szám varázsában? fórum

Hisztek a 7 es szám varázsában? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
91. 28f16f555c (válaszként erre: 86. - 68988e313f)
2008. jún. 7. 14:05
így legyen ötösöm.... már rég nem volt kérdés számomra. Ismét lemaradtál...
90. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 88. - Vmágika)
2008. jún. 7. 14:05
Te is több reget használsz??? Nahát, mindig minden vitában ez az ütőkártya. Eddig már lebukott Klimpírozi, myly, most te. Hamarosan én is jövök :DDD
89. 28f16f555c (válaszként erre: 85. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 7. 14:04

kösz, de sosem szorultam arra, hogy magammal társalogjak.

egyrészt egészségesebb vagyok egy ilyen ócska játéknál, másrész ott komoly gond van aki ezt csinálja, ráadásul magát mínősítí,hiszen csak a becstelen és beteg ember teszi ezt, hogy önmagával társalog különböző reg-eken.

Az meg hogy értelmes ember lenne az ilyen-azt kétségbe vonom amximálisan.

88. vmágika (válaszként erre: 86. - 68988e313f)
2008. jún. 7. 14:03

Hát ez az,de mindenestre csinált egy jó napot nekem!

Eszméletlen mit össze lehet röhögni rajta,komolyan mondoni,hiányzott abban a pár napban,míg nem volt fent a hoxán!

87. vmágika (válaszként erre: 82. - 28f16f555c)
2008. jún. 7. 14:01
:DDDDDDDDDDDDDDDD
86. 68988e313f (válaszként erre: 82. - 28f16f555c)
2008. jún. 7. 14:01

Nem semmi a csajszi:))))

Csak azt tudnám miért nem megy a dühöngő topikba.?

85. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 83. - 28f16f555c)
2008. jún. 7. 14:01
Értelmes emberekkel sosem rossz :D Egyszer majd próbáld ki :D
2008. jún. 7. 14:00

Nos Mágika .......... van még valami mondanivalód??


:DDDDD

83. 28f16f555c (válaszként erre: 81. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 7. 14:00

milyen érzés magaddal beszélgetni?


nagyon kivi vagyok, vajh milyen is lehet.

82. 28f16f555c (válaszként erre: 80. - Vmágika)
2008. jún. 7. 13:59

ismét magadból indulsz ki, mert rajtad kivűl senki nem örjöng.

Ha viszont folyamatosan reg-et cserélsz ne feledkezz meg a szóhasználatodról-mert igen lehet látni a műsorodat.


Gyenge a műsorod anyus-akár hány reg-ről nyomod.

81. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 80. - Vmágika)
2008. jún. 7. 13:59
Gondolkozni, ő??? Ismered a viccet ugye, amikor a rádió bemondja, hogy vigyázat, egy őrült a forgalommal szemben száguld az autópályán. Mire ő: eeeegy????? az összes!!!! :)). Tudom, a remény hal meg utoljára, de ebben az esetben már hallatja halálhörgését.............:D
2008. jún. 7. 13:56

Szóval olvasgatlak benneteket és már engem is idegesít ez a némber!De legutóbb jól beszóltál neki,tán egy kicsit elgondolkodik.Már ha van hozzá képessége,mert idézni azt tud,a saját gondolattal hadilábon áll szegénykém!

Az lenne a legegyszerűbb,ha teljesen figyelmen kívül hagynátok és úgy beszélgetnétek tovább a titokról.Hadd őröljön meg ő (még jobban),hogy látnia kelle a ti boldogulásotokat és ráadásul még a fejét is lesz*rjátok!!!::))))))

79. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 78. - Vmágika)
2008. jún. 7. 13:53
Bréko, bréko :))
2008. jún. 7. 13:27

KeA,KeA,jelentkezz!

Ezt nem hiszem el,de látom ti sem!

77. vmágika (válaszként erre: 76. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 19:14

Az én számításaimat is keresztbehúzta ez a csúnya időjárás.Délután elszundítottam.Hm,ilyen is már régen volt,de mire fölébrdtem elállt az eső.Mit mondjak,nem volt valami gatyarohasztó meleg,de azért nekiindultam annak 8 km-nek.:)Utána még a leendő otthonunkhoz is átugrottam megkötözni a szőlőt.Tudod,nem akarom magamat úgy érezni,mint a cipész,akinek lyukas a cipője:)Meg legalább könnyítettem a lelkiismeretemen,amiért már megint elvéreztem délután!De miért,miért?Nem is vagyok éhes,akkor meg miért kell ennem délután????


Milyen csodálatosan fekszik a búza a határban...csak úgy sugallja a majdani kenyérárat!:(

Legalább a fenéknövelő kenyérről is leszokunk!

76. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 75. - Vmágika)
2008. jún. 6. 16:03

Elállt az eső?? De jó neked, itt most fog eleredni, pedig éppen futni készültem.


Neked is szép napot!

75. vmágika (válaszként erre: 74. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 15:09

Én úgy érzem rátaláltam és szerintem te is.A lényeg,hogy működik és boldog az ember.Ahogy mondod,tök mindegy mi az,csak használjon.


Szia,most mentem.Elállt az eső,megyek kerekezni!:)

Persze ha a viharfélős kutyámat sikerül kitessékelni az ölemből.Imádom a kis dögöt,de biztos,hogy nem a jóságáért.Ez egy földre szállt ördög.:))))


Ez jó,most kaptam körlevélbem,de gyorsan bepötyögöm:

"Az Úr nekem feladatot adott mikor a világra küldött,de annyira le vagyok maradva,hogy valószínűleg örökké fogok élni:"

Azért lemaradva nem érzem magam.Feladatok nélkül pedig mit sem érne az élet.

További szép napot!

74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 72. - Vmágika)
2008. jún. 6. 14:58

Jól látod. Pontosan ezt gondolom: a Titok c. könyvben semmi olyan nincs, ami a Bibliában nem lenne benne. (egy kis eufemizmus: ugyanaz, csak az előbbinek jobb a marktingje:D )


Nem sugallok én semmit és eszembe sincs senkit semmire rábeszélni. Amikor "helyzet" van, az ember úgyis rátalál arra a helyzetre, útra, ami neki a legmegfelelőbb. Hogy ez a Titok, az agykontroll, a Biblia, a buddhizmus, nem mindegy?? Hisz tudjuk, minden út Rómába vezet.

73. vmágika (válaszként erre: 71. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 14:49
Húú,ezt valaki nagyon akarta küldeni,ha egy kattintással is átment!:)
72. vmágika (válaszként erre: 68. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 14:48

Én konktétan smile barátunkra gondoltam.Rá:))))

Mondtam,hogy úgy érzem,hogy suggalod nekem,hogy próbáljam ki.Ezt nem bántásnak szántam,nem éreztem tolakodásnak,erőszakoskodásnak,ezért raktam utána:)))-t.


"Helyettesítse be az Univerzum szót Istennel - és másképpen fogod látni ezt/ezeket a könyveket."


Nem lehet és nem is szabad helyettesíteni.Hülye példa,de mint ahogy a cukrot a sóval sem,hiába erős íz mindkettő.


Szerinted akkor ugyanaz lenne a mondanivalója,mint a Bibliának?Csak a Titok könnyű nyelvezettel íródott,hogy mindenki számára érthető legyen?


Szerintem az Univerzum és Isten két külön hatalom.Vagy egyik pártján állsz,vagy a másikén.

Persze ez csak az én véleményem.

71. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 70. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 13:58
Húha, ez fontos üzenet lehet, ha háromszor is átment egy kattintással :)
70. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - Vmágika)
2008. jún. 6. 13:57

Helyettesítse be az Univerzum szót Istennel - és másképpen fogod látni ezt/ezeket a könyveket.


"Azért remélem másokkal ellentétben te még tudod mit jelent ez:)))))) " - mire gondolsz. Elég sok dolog van, amit másokkal ellentétben még nem tudom, mit jelent :)

69. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - Vmágika)
2008. jún. 6. 13:57

Helyettesítse be az Univerzum szót Istennel - és másképpen fogod látni ezt/ezeket a könyveket.


"Azért remélem másokkal ellentétben te még tudod mit jelent ez:)))))) " - mire gondolsz. Elég sok dolog van, amit másokkal ellentétben még nem tudom, mit jelent :)

68. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - Vmágika)
2008. jún. 6. 13:57

Helyettesítse be az Univerzum szót Istennel - és másképpen fogod látni ezt/ezeket a könyveket.


"Azért remélem másokkal ellentétben te még tudod mit jelent ez:)))))) " - mire gondolsz. Elég sok dolog van, amit másokkal ellentétben még nem tudom, mit jelent :)

67. vmágika (válaszként erre: 66. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 13:54

Talán jól éreztem???


Azért remélem másokkal ellentétben te még tudod mit jelent ez:))))))

Ha erőszakosságot vagy értetlenséget éreztem volna,én sem folytatom tovább a mondókámat!:))

66. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 65. - Vmágika)
2008. jún. 6. 13:18
A második bekezdésig olvastam el. Köztünk mindennek vége!!!!!!!!!!! :DDDD Tovább már nem is olvaslak :D
65. vmágika (válaszként erre: 64. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 6. 13:13

Amiket írtál,azzal nagyjából egyet is értek.


Csak ne érezném minden írásodból azt,hogy oké,tegyem,ahogy nekem,jó,de mi lenne ha kipróbálnám...!:)))))Csak úgy árad az irományidból ez a sugallat.Milyen jó porszívóügynök lenne belőled!:)))

Mert ez akkor is működik,mikor más elvek már rég feladták a harcot.


Egyszer csináltam egy akkora marhaságot,hogy ezer és ezer apró jel utalt arra,hohy tán nem kellene megtennem.Tudtam,hogy nem úszhatom meg bünti nélkül és csak remélni tudtam,hogy nem az lesz,amit leginkább megérdemelnék!Nem is az lett,még rosszabb,amire nem is gondoltam volna.Nem panaszkodhatok,mert egyrészről tényleg egetverő barom voltam,másrészről pedig most már tudom,hogy mégegyszer tán nem kellene ilyesmivel próbálkozni!

Persze ezt eddig is tudtam,csak hát a hülyelány,meg az ösztönök....

Szóval én azt mondom,hogy néha kelle szívni,hogy ne szívjunk még nagyobbat!


Igen,vannak a könyvben olyan részek,amikkel egyetértek és már a könyv olvasása előtt is foglalkoztam.Pl. a pozítiv gondolatok.Olyan jó volt erre magamtól rájönni...:)na de ennyi és nem több.A többi nekem humbukk.Gondolom nem ez lenne róla a véleményem,ha csődtömeg lenne az életem és a Jóisten ne segített volna meg annyiszor.

Valamelyikőtök írta ott a fórumon,hogy tünés vissza a templomba,mert ott nincs ADSL.

Én nem vagyok templombajáró.Szerintem a hit nem helyhez kötött dolog.Sőt,inkább hülyét tudok kapni azoktól az öregasszonyoktól,akik a pletyka meg a legújab kosztüm mutogatása miatt mennek templomba.


KeA!Én legalább olyan hitetlen voltam,mint te a betegséged előtt.Gondolhatod,hogy nem kis változáson mentem keresztül,mire megtapasztaltam az ellenkezőjét.Azért kőkemény történések kellettek ahhoz,hogy full ateistából 180 fokos fordulatot vegyek.Pont,mint nálad.

Ahogy látom lényegében megegyezünk vallási dolgokat illetően,csak te hiszel valahol mindkettőben,én pedig csak az egyikben,de azt teljes bedobással.

Szerintem sokan,akik csak a Titokban hisznek azt gondolják,hogy a vallásos embernek abból áll az élete,hogy temlomba jár,Bibliát olvas,reménykedik,szomorkodik,önvádaskodik és imádkozik.Én totál nem ilyen vagyok.Mert tudom,hogy nem ez az alapja és nem eszerint kapjuk meg,amit kérünk.Ezek külsőségek.Én a templombajárás helyett inkább magammal foglalkozok,néha elmélyedek és általában olyankor jön a nagy felfedezés,hogy hoppá...Ez ezért volt,ez arra utal és így tovább.Nem a templomban világosodik meg az ember,az csak egy hely!


Na,írtam ám már megint egy egész regényt!Bocsika!:)))

64. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 63. - Vmágika)
2008. jún. 6. 11:38

As you like it :)))


Nem kell ezt a titok dolgot túl misztifikálni. Az nem más, mint amiről te is írsz. Mindig mindenben várd azt, ami neked a legjobb. Lehet, hogy azért nem sikerül amit nagyon szeretnél, mert annál jobb megoldás is van, ami tényleg jobb lesz neked.


Az ember életét alapvetően a hitrendszere határozza meg. Azt nagyon nehezen, de meg lehet változtatn. Hogy érthető legyen: vannak emberek, akik soha nem betegek, mert egészség tudatuk van.


Statisztikák igazolják, hogy a pénztudatos emberek teljes vagyonát elveheted, pár év múlva újra gazdag lesz. Mert pénztudatos. Míg egy szegénység-tudatú embernek adhatsz bármennyi pénzt, mindig el fogja veszíteni, elherdálja, kicsalják tőle. Mert szegénység tudata van. Hány esetet hallasz lottónyertesekről, akik pár év alatt elszórják a százmilliókat is?


A fórum azért van, hogy az ember feszegessen, érdeklődjön, eszmét cseréljen :).

63. vmágika (válaszként erre: 62. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 5. 20:59

Örülök,hogy válaszoltál.Tényleg nagyon kíváncsi voltam,hogy ti,pontosabban jelen esetben te,miként látod,ha nem úgy jön össze valami,ahogyan eltervezted.Látom semmi különbség.Legalább is ami engem illet.Persze nem mindig volt ez így,kb. 20 éves koromig.Rosszabb is volt az életem,csak a rosszra tudtam gondolni,nem is csoda,hogy depis lettem.

Néhányan kiakadnak,mikor észreveszik hogy én a nagy dolgokon nem akadok ki.Mert én tudom,hogy oka van,ha valami balul sül el.Általában rájövök a "miérte",bár volt hogy évekkel később.Tehát aggodalomra semmi ok,kárpótol az élet.Fél éve is történt velem egy elég kellemetlen dolog.Pofáraesés a köbön és a "miért pont én kérdés".Kb. 1 óra alatt átment rajtm,aztán együtt nevetem a többiekkel,mintha mi sem történt volna.Rögtön az volt az első gondolatom,hogy "nyugi,ez már tényleg nem lehet véletlenül,hogy másodszorr sem jön össze a dolog."Ez segített leküzdeni a félelmemet és a csalódotságomat.3 hónap múlva az elvem igazolt és persze a gondom is megoldódott.

Ilyen vagyok én,a kis dolgokon pedig képes vagyok dühöngeni.Ez általában mások hülyesége,értetlensége miatt van.Igaz,elég szépen haladok ennek leküzdésében is.

Nem is értem emberek miért képesek valamiért hetekig,hónapokig dühöngeni.Attól még nem oldódik meg a problémája,hogy saját magát idegesíti és persze a környezetét is az állandó kirohanásaival.Nekem sem volt könnyű erről leszokni,elég nagy munkát igényel,de megérte.:)


Ma beleolvastam a titok fórumba.Nem kívánkozok vissza.Elég összetet a csapat.Van aki jobban tolerálja mások elveit,mások kevésbé.Nem akarom senkinek sem bizonygatni,hogy békés szándékkal érkeztem.

Igazából a témát sem szeretném már nagyon feszegetni,bár előfordulhat,hogy felvetődik bennem még néhány kérdés.


Köszi mégegyszer,hogy válaszoltál.Lehet,hogy ezt sem feszegetem,de te dobtad föl a labdát!:)

62. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 61. - Vmágika)
2008. jún. 5. 20:00

Először is: menj és vegyél lottót ! :))))


Másrészt dinka vagy! Miért hinné bárki, hogy rossz szándékkal közeledsz? Gyere és tedd fel a kérdéseidet. Én sem szeretem, ha valakinek nincs véleménye. Nagyon jól teszed, hogy szkeptikus vagy, nem kell mindent elfogadni. Ne higgy nekem, másnak sem. Tapasztad meg, aztán dönthetsz, hogy elhiszed-e vagy sem. Csak adj egy esélyt a dolognak.


Persze, hogy megtörténik, hogy nem jön össze valami. Akkor néha dühöngök, majd azt mondom, lássuk, mi az oka.

Volt eset, hogy az istennek nem jött össze egy üzlet egy ügyféllel, pedig mindent megtettem. Ordítottam, toporzékoltam......... :). Aztán lehiggadtam, hiszen tudtam, én mindent megtettem. Nem sokkal később valaki mással lényegesen előnyösebb üzletet kötöttem. Majd visszajött a korábbi is, és azzal is üzleteltem. Összességében, kb. a háromszorosát kerestem, mint először kerestem volna.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook