Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel abban, hogy ha valakit baleset ér, az egy jel, hogy "rossz úton jár"? fórum

Hiszel abban, hogy ha valakit baleset ér, az egy jel, hogy "rossz úton jár"? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. aug. 21. 08:23
Igen,hiszek!
2011. aug. 21. 06:56
Nem hiszek ilyesmiben.
2011. aug. 20. 21:48
Amennyiben komolyan érdeklődsz ajánlom SZEPES MÁRIA könyveivel kezdj és a többi jön magától.
51. 072a149c9d (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2011. aug. 20. 19:43
Ilyenről én is hallottam. meg van mindenkinek a maga útja és a sors küldi a jeleket, amiket vagy vesz az ember, vagy nem. Először kisebbeket, aztán, ha nem vesszük a lapot egyre komolyabb dolgok jönnek. Én tapasztaltam saját bőrömön. Így utólag teljesen jól lefordítható. azóta figyelek a jelekre, az álmaimra, sokat segítenek, de nem mindíg értem, sőt sokszor nem értem, mire kapom a figyelmezetést.
50. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Ice kuszi)
2011. aug. 20. 19:30
Nem. De mindig bele lehet magyarázni valamit.
2011. aug. 20. 19:22

Én hiszek a véletlenekben...rosszkor, rossz helyen.

Amennyire tőlünk telik, figyelni kell, és betartani a szabályokat...

48. Totyka
2010. aug. 3. 18:02
Ha valakit baleset ér, és túl éli, azt inkább jelnek, kell felfogni! Valamit sürgősen kell változtatnia az életén. Másik oldalról, pedig, van még elntézetlen dolga itt a földön, amit elkell végezni. Nekem édesapámat érte baleset, majdnem ott maradt az úton, és akkor döbbentem rá, hogy majdnem, de csak majdnem, onnantól kezdve, jobban figyeltem rá..
2010. júl. 30. 06:44
nem
2010. júl. 21. 06:03
Emberi ostobaság.
45. survivor3 (válaszként erre: 1. - Ice kuszi)
2010. júl. 16. 08:21
Az egy figyelmeztetés.
44. 274c9996b8 (válaszként erre: 43. - Ice kuszi)
2010. júl. 15. 19:27

Szerintem lepjetek tul a dolgon ,mert ha sokat agyalsz rajta ,csak ujjabb "balesetek!" törtennek.

Erdemes elolvasni Joseph Murpy ; Tudatalattid csodalatos hatalma c. ertekes kis könyvecsket.

43. ice kuszi (válaszként erre: 41. - Zizisicc)
2010. júl. 10. 14:20

A második és a harmadik baleset után is beszéltünk erről, de abban maradtunk, hogy nem hiszünk benne! Szóval szerintem ő nem hisz! Nekem viszont nem megy ki a fejemből! Meg ez a harmadik baleset olyan furcsa, nem ő vezetett, hátul ült, és pont oda csapódott be az autó, ahol ő ült, ő sérült meg egyedül. Mintha az egész ellene irányult volna!

Fura, hogy lassan 8 éve vagyunk együtt, és fogalmam sincs mire vágyik, mit szeretne, de van egy olyan sejtésem, hogy ő maga sem tudja megmondani. Majd megpróbálom kifaggatni, többet beszélgetni, mert mostanában kevés alkalmunk van együtt lenni, főleg gyerek nélkül.

Köszi a segítséget, látom profi vagy a témában!

42. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - Pgiz)
2010. júl. 9. 15:35
-:)
41. Zizisicc (válaszként erre: 40. - Ice kuszi)
2010. júl. 9. 14:46

Aki lop-csal-hazudik, annak sem ez van megírva, de a habitusában benne van, hogy hajlamos a könnyebb, vagy tisztességtelen utat választani az előbbre jutása, boldogulása érdekében ..... neki az lenne a feladata, hogy ezen felül emelkedjen, és a meglévő képességeit tisztességesen kamatoztassa ..... szabad akarata van, hogy mit választ, de a jó választás függ attól, hogy hol tart az élet útján, a lelki és spirituális fejlődésben ..... ő is kap figyelmeztetéseket, de nem biztos, hogy baleset formájában .....


A párod - ugye róla van szó, ha jól emlékszem - mennyire hisz ebben? Mennyire nyitott ezekre a dolgokra? Mert ezen bizony neki kéne gondolkodni .... leginkább azon, hogy mennyire él úgy, ahogy szeretné ..... általában a legtöbb ember tudja, hogy mit kellene csinálnia, tennie, de sokan vagy nem veszik figyelembe, vagy a körülményekre hivatkozva nem merik követni a szívük vágyát ..... vagy görcsösen ragaszkodnak ahhoz, ami már nem működik és félnek változtatni ..... ilyesmin kéne elindulnia .....

40. ice kuszi (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2010. júl. 9. 14:35

És én hogy tudnék neki segíteni abban, hogy rájöjjön, hogy mit csinál rosszul? Komolyan mondom, ha én kaptam volna, tudnám, hogy miért... Az ugye nem lehet, hogy az ő balesete nekem volt jel? Mert én sokkal inkább annak fogom fel, mint ő!

És aki lop-csal-hazudik, annak ez az út van megírva?

39. pgiz
2010. júl. 9. 10:33

Igen.Olyan rossz úton mentünk, hogy tengelytörést szenvedtünk és az árokban kötöttünk ki.

Legközelebb nem tévedünk rossz útra.

2010. júl. 9. 10:20

nem. sem a véletlenben, és a sorsban sem.

a baleset nem figyelmeztetés, megtörténik, mert figyelmetlenek, nem törődömök az emberek...

37. Zizisicc (válaszként erre: 36. - KékZsebElefánt)
2010. júl. 9. 09:45
Igen, a tudatosság a kulcsszó.
2010. júl. 9. 00:33

Vagy azt jelentheti,hogy neki is az alapoktól kell tanulnia, mindent.-Alapok-kinek mit jelent.-

Lehetsz akármilyen jó-ha tudatlan vagy.

-Mondják a Nagyok. Látok benne rációt.

Jóéjt mindenkinek.

35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - Ice kuszi)
2010. júl. 8. 23:33
A "rossz" út nem feltétlen azt jelenti, hogy lop, csal, hazudik ..... hanem azt, hogy nem a számára megfelelő úton jár ..... nem abba az irányba halad az élete, ami az életfeladata teljesítése szempontjából helyes lenne .....
34. ice kuszi (válaszként erre: 25. - Betsabé)
2010. júl. 8. 23:14
Persze, mi is így fogjuk fel, hogy örülünk, hogy itt van velünk, és nem lett nagyobb baj! Csak fura és rémisztő, hogy olyasvalakivel, akinek látszólag jó mederben halad az élete néhány éven belül háromszor történik meg, aki meg lop-csal-hazudik (hogy rosszabbat már ne is említsek), annak meg kutya baja!
33. KékZsebElefánt (válaszként erre: 32. - Zizisicc)
2010. júl. 8. 22:15
(:
32. Zizisicc (válaszként erre: 31. - KékZsebElefánt)
2010. júl. 8. 22:10
:o))
2010. júl. 8. 22:02

Én hiszek benne. ok-okozat.

Figyelmeztés, egyszerűbb *nyelven*.

Ahogy minden más is lehet az: Egy álom, egy betegség, egy érzés.

A kérdés, hogy tudsz-e vele mit kezdeni, vagy nem.

Rajtad, Rajta múlik.

Minden.

:)

2010. júl. 8. 20:49

Egy tehetős családnak a fia totálkárosra törte a saját kocsiját pár évvel ezelőtt. Rá 2 hétre a srácnak az apja kölcsönadta a sajátját, amivel a srác karambolozott és nem ment haza többé...:-((

Szóval itt biztos, hogy az első baleset egy jó kis figyelmeztetés volt...hiába...:-((

2010. júl. 8. 19:29

Az igazsag az hogy , nem tudhatjuk a valosagot ! ?

Regen az egyhaz ma pedig a kulönbözö ezeoterias tanok azt hirdettek/hirdetik hogy az ember a buneiert fizet ezert törtennek vele megprobaltatasok ! ? Az emberek hajlamossak ebben hinni ,mindaddig amig öket nem eri valmilyen elöre nem lathatott megprobaltatas ! De , teny hogy , nem tudjuk mi,miert törtenik velunk.

2010. júl. 8. 19:27
én pl mindig annak a hive voltam hogy az élet tengerére az ember dobja fel magát és ne usszon árral szemben mert akkor csak egy hejben marad, ammerre visza za árr arra usszál , jobban jársz
27. mágnes74 (válaszként erre: 26. - 349c80b15e)
2010. júl. 8. 19:06

Nem így gondoltam, ne haragudj.

De van egy elmélet, mely szerint a gyerek választja, hogy hova szülessen, kik legyenek a szülei.

Ilyen esetben valószínűleg ez volt megírva.

Tudom, hogy ez nem vigasz, csak egy elmélet.

2010. júl. 8. 19:01

És akinek meghal a GYEREKE balesetben, az min gondolkodjon el?

hogy hol hibáztam?

miért történt?

vagy Ő hibázott? A GYEREK?

2010. júl. 8. 18:51
Szerintem nem kell annyit gondolkodni ezeken. Mindenkivel történik jó is, és rossz is. Ilyen az élet. Az a lényeg, hogy próbáljunk minden nehézségből gyorsan és jól kijönni. A siránkozás nem segít. Én örülök, hogy túléltük, és csak a kocsink lett oda. Nem fogok életem végéig ezen agyalni. És ha gondolkodnék is rajta....ki válaszolna???????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook